Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya 150t1 mi yoksa mondial zat 150 yada mondial zc 150 mi alsam yardım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

BU ZAMANA KADAR SADECE BİR KERELİĞİNE GT 250 R HYSUNG ALDIM BİR ALACAGIMA KARSILIK KULLANMADAN SATTIM ŞİMDİ YENİ YENİ ÖGRENECEGİM MOTOR KULLANMASINI.

Asya 150t1

mondial zat 150

mondial zc 150

BU SCOOTER MARKALARINDAN HANGİSİNİ DAHA UZUN SÜRE DAHA AZ SORUNSUZ KULLANABİLİRİM ?

ESNAFIM ARABAMI ŞİŞLİDE İSPARKTAN BAŞA PARK EDECEK YERİM YOK ARKA SOKAKLARA PARK ETTİĞİMDE ÇİZİYORLAR SİLECEKLERİ ÇALIYORLAR VS VS VS BANA UCUZ YOLLU BU TARZ BİR SCOOTER LAZIM HANGİSİNİ ALSAM ACABA ?????

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

HMM ANLASILDI HEPSİDE CİNLİ YAZI TURA ATIP BİRİNİ SEÇMEK GEREK BİLGİLER İÇİN SAOLUN !!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    forumda bu konu hakkında birçok başlık açıldı yazı tura atmak yerine forumun arama kısmını kullanabilirsiniz.
    ama kısaca özetlemek gerekirse 150zc nin yakıntından şikayetçi olanlar var
    zat 150 için küfreden de var alıp evin salonuna çıkarmak isteyende var yani mennun olanda çok aman aman diyen de çok
    asya 150t1 benim ilk scooterımdı ben memnundum ama çok nazik kullanmak gerekiyor
    ne alırsanız alın beklentinizi düşük tutup bakımlarını aksatmayın şimdiden hayırlı olsun
    İkincilik kaybedenler içindir...

teşekkürler japon malı alacam karar değiştim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)