Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    debriyajlı motor al illa scoter istiyorsan yamaha xenter güzel büyük tekerlekli ama fiyatıda büyük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Yürekçe kardeşim haklısındır belki çünkü söylediğin herşey tecrübende yer ettiği ve en içten bir görüş olarak düşünüyorum görüşünü ama scooter motorla başlama sebebim önce trafik tecrübesi elde etmek malum önündeki otomobilden başka aracı görmeyen (motorları görmeyen) insanlar var onlarla nasıl yol paylasacagımı öğrenirim sonrası ise aileme biraz güven vermem gerekiyor zaten zor ikna oldular aldıktan sonra akıllarının bende kalmasını istemiyorum scooterin kolay oldugunu gördüklerinde zamanla maxi yada vitesli bir motora neden geçmiyeyim ki ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Alıntı gorkemuls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklına takılan bir şey varsa, yada motorun sağlamlığından şüphe ediyorsan, almaya niyetlendiğin motoru bir motorcuya götürürsün 20 liraya sana ne olup olmadığını söyler. Çok fazla bir sorun olcağını sanmıyorum, motorun çalışması, tek marşta alması vs gibi şeylerden kendini belli eder motor. Benim sana önerim Honda Dylan 150, dikkat ettiysen 2500 liraya sadece bir tane öyle motor var. 2006 model olması seni yanıltmasın, bakımlarını düzgün yaparsan 2020 yılına kadar kullanırsın o motoru :D tabi sonunda sıkılıp satmazsan.

Honda güzel motorda şimdi yamaha felanda önerdiler kafam allak bullak hepsi çok güzel hangisini secicem bilemiyorm :D :D

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    BENDE 150 MASH var kırmızı 420 km de.İçimde bi korku var hep diken üstünde motor sürüyorum aman krenajına birşey olmasın falan diye.Bazen diyorum keşke crypton alsaydım sonuçta yamahaha.bazen düşünüyorum bagajı geniş alet setimi(tornavida,anahtar,alyan),kaskımı alıryor,asma kilit ve 2 tane zincir kilit, okul çantamı ayaklarımın oraya alıyorum bunları düşün diyorum karar sizin.ha bu arada daha 500 bakımına girmedim ama acil girmem lazım kesin bir ayarsızlık var karbüratörde motor 235 kuruş yakıyor :( ayardan sonraki değeri size söylüyeceğim bu arada motorum orta ayaklıkdayken arabanın motoru egsozdan dokandırdı motorum düştü sadece nokta nokta boyası kalktı.(benim ilk düşüncem aha motor dağıldı kırıldı gitti oldu)

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denizli'de olsan iyiydi Cebbar, Benim motoru verirdim sana Dorado Atlantis vardı 150'lik 10.000'de Rene'den Satılık, 1000 liraya verirdim, bende chopper alacağım satasımda yoktu aslında tam ama şimdi başlığını görünce depreştim bi an
    Neyse du bakalım belki satmadan alabilirim zaman gösterecek
    Comfirmation Bias

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)