Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Bir Scooter arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni bir scooter arıyorum 150cc üstü mondial hariç arıyorum. Maximum 5000 verebilirim. Bide bende mondial var 2000 km de daha, frenlerden gajur gujur sesler geliyor neden bakımını yaptırıyorum üstelik?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    o paraya 2.el ps150 yada dylan alırsın
    fren balatalarının ötmesi sık karşılaşılan bi neden aslında genelde bitmiş balatalar diskten yemeye başladığı zaman bu sesi çıkartırlar ve diskte sadece bir noktada küflenme başlar buradan anlaşılır
    ancak senin sorunun bu değildir daha 2000 km de bu ses için spreyler satılıyo ancak onlarda kesin sonucu vermiyor
    seve seve ne yazıkkı bu sese katlanıcaksın yada kaliperleri değiştirip japon larınkini kullanıcaksın
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    150 cc üstü alamayablrsn ama o paraya dylan alırsın ama bence dylan alacagına ACTİVA al (hız herzamn 1.planda olmamalı)

MODİFİYE SUC degil YASAM TARZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ßora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 cc üstü alamayablrsn ama o paraya dylan alırsın ama bence dylan alacagına ACTİVA al (hız herzamn 1.planda olmamalı)
    Üretilen bir motor olsa Acivta reklamı yapmak için para alıyorsun diyecem ama üretilmiyor da. Forumda 18 tane mesaj yazmışsın, 14 tanesi activa iyi motor ondan al şeklinde.

Motosikleti
    125CC
    en azından activa tavsiye ediyor mobilet te olabilirdi.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı sugar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir scooter arıyorum 150cc üstü mondial hariç arıyorum. Maximum 5000 verebilirim. Bide bende mondial var 2000 km de daha, frenlerden gajur gujur sesler geliyor neden bakımını yaptırıyorum üstelik?
    Biraz daha çıkarsan benim scooterı alabilirsin:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1666660/detay/

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üretilen bir motor olsa Acivta reklamı yapmak için para alıyorsun diyecem ama üretilmiyor da. Forumda 18 tane mesaj yazmışsın, 14 tanesi activa iyi motor ondan al şeklinde.
    haklısın bende öyle dusunurdum ben kendi fikrimce sıralıyorm 50-150 arası scooter arıorsa Beat,Activa,Rs,Dylon,Today,Wego yarı otamatik kullanabilirsen cup modeli al ben önereyim yamaha crypton honda innova, honda wave

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oparaya 500 lük scooter var marka yazayımda arama kymco

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)