Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoran Karry 125 Kullanan - Bilen - Duyan - Gören

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda PCX
    Selam herkese arkadaşlar, SYM Fiddle 2 bakarken Motoranın bu scooterıyla karşılaştım..

Fiyat olarak çok uygun.. Deneyen , gören , bilen , fikir sahibi arkadaşlarımız varsa burda paylaşırlarsa sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bütçenizi zorlamıyorsa sym fiddle almanızı tavsiye ederim, kalite olarak vespayı aratmayacak bir görüntüsü var.

Motosikleti
    Honda PCX
    Aslında Fiddle bakarken rastladım bu modele.. Aklımdaki Fiddle dır.. Ama bunu da sormak istedim.. Teşekkürler

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Alıntı gargamel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında Fiddle bakarken rastladım bu modele.. Aklımdaki Fiddle dır.. Ama bunu da sormak istedim.. Teşekkürler
    Halk bankası, garanti ile motoran/sym kredi işbirliğinde anlaştılar. Sym 2 modelde (orbit 2 ve fiddle 2 ) indirime gitti bence bir göz atın isterseniz.
    Bahsettiğiniz modelde pek kullanıcısı görmedim açıkçası, en azından bizim burada yok.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İşinizi görsün istiyosanız motoran alın ama, 2-3 sene kullanıp rengi solmayan şeffaf camları sapsarı olup matlaşmayan plastikleri çatlamayan bir motor istiyorsanız sym'yi alın.

Motosikleti
    Honda PCX
    Uzun süre kullanmak istiyorum acıkcası, demekki SYM den vazgeçmicekmişim Teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)