Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kymco agility city tavsiye??

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, ankarada yaşıyorum ve bir scooter almayı düşünüyorum.
    Aklımda oluşturduğum marka ve model kymco agility city 125.
    Bütçem 2500-3000 tl gibi bir rakam,
    kymco nun iyi bir marka olması, belirlediğim modelin yol tutuşunun iyi olması nedeniyle buna karar vermiş gibiyim, fakat sizlerinde fikrini almak istedim, cevaplarınınz için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125CC
    kaliteli marka ama yetmez. sadece scooter özelliklerine bakmışsın. boyun kilon uygunmu bu alete ?

yani bana yeter gibi galiba
    ankarada yaşıyorum yazın akşamları hafta sonları yakın mesafelere gitmek için kullanacağım, boyum 1,82 kilo 64, öyle hız performans manyağı pek değilim
    sizce benim için uygunmu??

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    o paraya alınacak güzel motor,al gitsin
    MOTOR bence bır hastalıktır.

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum motosiklet iyi bir marka ve konsept ama her şeyden önce Ankara'da servis ağı nasıl? ilk önce bunu sorgula...biliyorsun her yer İstanbul kolaylığında değil.:(

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Dostum arkadaşım 1,88 boy ve 85 kiloyla city 200 aldı gayette memnun bende kullaniyorum tabi bende memnunum. Rahatlık olarak on numara sadece senin alacağin modelin gücü yetersiz gelebilir. Kısa mesafede kullanacağım dediğine göre cok rahat edersin

arkadaşlar birşey daha soracağım
    bu motorla uzun yol yapılırmı, mesela hiç durmadan kaç km gidilir?

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ankyra06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 cc'lik motosikletlerle kıtalararası yolculuklar yapanlar var. Kişisel tecrübemdir, ne kullanırsan kullan 100 km'de gerilme ihtiyacı hissedip motoru sağa çekersin. Merak etme su soğutması isteyecek kadar hiçbir marka 100Km'de
    düşmedi.

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı ankyra06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motoru aldım kuşadasından marşa bastım 60km/saat hızla izmire geldim 100km arada sadece durum değerlendirmesi yapmak için durduk arkadaşla zira ilk kez motor kullanıyordum desem yeridir ve kondisyonum filanda yoktu. Yinede izmire vardığımızda çok rahattım yol boyunca titreşim hissetmedim, zorlanmadım, kolum bacağım birtaraflarım ağırmadı. İlk kullanım ilk uzun yol ve hiç rahatsız olmadım.

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bu tip bir motorla uzun yola çıkabilirsiniz ama uzun yolda rahat edemezsiniz.

Bu motoru alma nedeniniz kesinlikle uzun yol olmamalı. Öyle bir beklentiniz olursa motorunuzdan çabuk soğursunuz.

Şehir içinde kullanım adına gayet ideal bir motor Agility City.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    125CC
    boyunuz ve kilonuza gayet uygun bir motor. işçiliği ve parçalarıda oldukça kaliteli alın derim. sürüşe bağlı motor kasılmadığında hiç durmadan benzin bitene kadar gidilebilir. tapa gazla 15 dkdan sonra hasarlar oluşur. uzun yol derken 100 150 km zorlanmayacaktır. sizide zorlamayacaktır. ama tutupta 400 500 kmlik yola çıkarsak bu motorla hem oturuş pozisyonu hem sürat yapamayacağı için yolun uzunluğu nedeniyle rahat ettirmez. uzun yoldan kastınız çok yüksek mesafelerse bu motor uygun değil yok 100 150 km giderim diyorsanız bende gayet uygun bir seçim olmuş olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)