Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

danışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi mirror50
    benim bianchi mirror 50 cc lik bir schooterim var 175tlye aldım ama motor bana yetersiz geliyo motor kısmını çıkarım kazalı bir 125cc veya 150cc lik bir motoru takmak istiyorum acaba nasıl olur hangi motorları tavsiye edersiniz kafam karıştı ama yaparsan güzel bişey olcağını düşünüyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhammedkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah'ın İzniyle 2 Aya Kadar Motosiklet Yapıyorum
    biraz zor olur uydurman gibime geliyor..konunun takipçisiyim...başarılar

---------- Post added at 20:54 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

ama honda bir motor bulur takarsan güzel olur tekrar kolay gelsin

Motosikleti
    bianchi mirror50
    tşkr ederim bulunduğum bölgede çok var hurda motor ama bilgi alamdana yapamadım hız bakımından motor şasesi daha hafif olduğundan hız nasıl olur acaba

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    motor blok saplamaları yanı motorun senin değiştirmek istediğin yerlerin denk gelmeyecektır,
    hee olduda denk getırebıldın,
    50 cc olarak dolaştıgın motorun şanzumanı 125 veya 150 cc bi pıston sılındır takarsan o güce o şanzuman dayanamaz ve fazla sürmez arıza çıkartması,
    175 lıraya aldıgın motorunun cıkardıgı arızasını gidermen sana 500 lıraya patlayabilir
    kolay Gelsin...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

evd kardeş muhammed kaya arkadaşımızın dediği gibi biraz zor olur ama motor olarak honda veya yamahadan kullanabilirsin...
    hıza gelince evd şase hafif ama çok cabuk savurganlık yapabilir kolay gelsin

Motosikleti
    bianchi mirror50
    anladım yardım için teşekürler trex150

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

serkanADH13 iyi güzel dedinde schooterin neresinde şanzuman olcekki direk saplamadan çıkıyo başka bi bağlandı parçası yok göremedim ma

Motosikleti
    anladıgım kadarı ıle sen sadece o motor bloğundan sılındırın bağlandıgı saplamalardan başka daha fazla yarılmış motor görmemişsin
    varyatörlerin ne olduğunu bildiğini varsayarsak eğer,arka varyatörün yani debriyaj balatanın bağlı olduğu kısımda.

scooter'lerde şanzuman arka tekerin milinin olduğu yerdeir,
    senın silindirin alt kısmı yanı o bloğun oldugu kısım sadece grank volant marş rublerı olarak bi bütündür,

yani anlayacağın senin motor için ideal olmayacaktır,
    ist'a döndüğüm zaman konu halen güncel olursa sana resimli olarak açıklama yaparım,
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    bianchi mirror50
    hmm tamam belki ozaman daha detaylı anlarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

ama ben internette bitane komple motor baktım civatalar çıkarılmış yani sadece alıp oturtturmak kalmış http://www.rialli.com/urunler/3694__...pi-150cc-ms57/ bu linke bak bi görürsün bende bunu demek istiyorum

Motosikleti
    sen komple motordan bahsediyorsun anlaşılan!!!!!

o şekılde uyabıleceklerde var tabi,
    yalnız şunuda unutma,
    o şekılde motor komple değişmiş olacak ve günün birinde polıs çeviripte (hiç baktığını görmedim muayeneler dışında) motor numarasına bakar ise,
    işte o zaman sahte ruhsat düzenlemekten motoruna el koyar ve senı mahkemeye sevk edebilir,
    hatırlatayım...
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    bianchi mirror50
    ya abicim motor zaten hiç bişey yok ben motoru bi adamdan aldım adam vefat etti oda başkasından almış ruhsat sahibini bilmiyom muayene yok sigorta yok yok yok yani motorda ben köyde biniyom zaten fazla kullanmadan bişeyler yaparım satarım birine yada hurda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)