Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

250-300cc arası sıfır hangi scooter alınmalı sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI

bende baktımda tip olarak bildiğimizi scooterlardan farklı açıkçası tipini beğenmedim..o tarzda piaggio da çok fazla seçenek var diye biliyorum arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500

Honda SH 300.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:42 ----------

16 inch alacaksan Beverly en güzel dizaynlı motor. Bir de Kymco'nun GT 300'ü var, Downtown motorlu ama büyük ihtimal getirmeyecekler.

herkez honda sh300i diyor baya tutuluyor demekki

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Beverly'nin yanıdna tam bir çirkin ördek, ama neden Avrupa'da bu kadar tutulduğunu ben de çözemedim.

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    kymco

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    xciting 250 ila downtown harika motorlardır ama beklersen fuara honda sh 300i geliyormuş ve bu motorlardan çok daha seri ve kaliteli olucağına eminim ancak onunda tipi yok dowbtown alıcak kadar paran varsa hiç durma al he burada downtown parasına yakın xting500 varken onu al derim onun tipi hiç bi motorda yok:d:D bu böyle gider yaniiii bnce sen hemen al
    Mustafa Kemal Atatürk

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Kymco Xciting 250i cok güzel bir motor. Fakat daha az bir bütceyle en güclü 250cc lik ,enjeksiyonlu, su sogutmali-fanli ve kombine fren sistemine sahip bir tek scooter var. Hyosung MS3 250i. Basmassin belki ama 170km/h yi görüyor diyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 ----------

yada sartlari zorlayip Suzuki Burgman alinmali. Scooterlarin krali bence. Silverwing'de es gecilmez.

Motosikleti
    Xmax250
    kymco downtown 300 ve 500r çok güzel
    500r 3defa bindim güzel motor
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üst sekmet derken marka olarak öyle degil mesala yamaha x max 250 lerde ki kronik sorunları toplasan kitap oluşur. ama üst sekmet derken 400 cc yada 600 cc gibi ise evet olabilir.
    her motorun, aslında her aracın + ve - tarafı vardır
    kitap hakkında açıklama yaparmısınız
    2006 modellerde sadece akü bitirme sorunu vardır hepsi yaptırmış durumda sadece kablo değiştirilimi yapılıyor başka hiçbirsey yok buda 35-60tl arasında birseydi
    motorum 31.300de henüz kayışımı değiştirmedim yanımda taşıyorum yenisini kopmak üzere dedim ama 6000km oldu halen çekiyor beni
    scooterda performans parça kalitesi konforu bagajı xmaxdan daha iyi olan bir 250cc motor varsa söylesin

SYM GTS 250 İ EVO BEYAZ 9.660 TL
    KYMCO DOWNTOWN 300i GÜMÜS, BEYAZ 298.9 cc 11.950 TL
    KYMCO XCITING 500 Ri BEYAZ 498.5 cc 12.990 TL "KAMPANYA"

arkadaşlar yardımlarınızla tablo biraz şekillendi gibi,aralarında seçim yapmak lazım??

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    piaggio beverly 300rst

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:48 ----------

bence italyandan şaşma ,ben aprilia scarabeo 200 kullanıyorum çok memnunum ,daha öncede xmax sahibiydim ,babamdada kymco var ,düşündüğün modellerini hepsini az çok biliyorum,sym bana göre kymco dan daha iyi,bu arada yeni xmax da çok güzel zaten 2008 model ve yukarısı enjeksiyonlu xmaxlerde herhangi bir sorun yok,ama yamaha türkiye parça olayını hala oturtabilmiş değil,benim tavsiyem piaggio beverly 300rst ,az yakar çok kaçar,23bg lik motoru 24nm tork üretiyor ara hızlanmaları çok iyi,2kişi bütün türkiyeyi gez 16" tekerlekleri ile çukura girdinmi yusufla tanışmak zorunda kalmazsın,kuğu gibi güzel bir görünüme sahip
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    mr 250 destro
    selam ben sym gts 250 kullanıcısıyım motorum 11000kmde ve servıs bakımları dısında hıcbır sorunum yok bak scooter alırken performans konfor ve dıger ozellıklerıne bakmalısın lastık genıslıgı koltuk altı bagaj hacmı ve dıger torpıdo gozlerı ve dıger gozler scooterın ozellıgı senı ruzgardan koruması ve konforu ve bagaj ozellıklerıdır dıger yandan gecen gun exctıng250i kullandım kalkısı harıkaydı benım sym den ıyı kalkıyor ama benımkı karburatorlu dıger symgts250i nın kalkıs ve performansını bımıyorum tabı.kymco ve sym taıwan malı ve bence ıkısıde aynı kalıtede ama exctıngde hıc bagaj yok koltuk altı bagajı kucucuk ve dıger 1tane kılıtlı kucuk bır gozu var ote yandan sym den hıc bır scooter da olmayan sıs farları var ve farları harıka ne zenon nede baska bırseye ıhtıyac duymuyorsun.ben genelde ıstanbul ve canakkale arası gecelerı yolculuk yaptım aksam aydınlatması harıkaydı hıcbır zorluk cekmedım dıger scooter lar hakkında bır yorum yapamam cnk kullanmadım bu arada eskıden kymco granddınk 150 vardı oda cok guzeldı onlada uzun yolculuk yaptım ve hıcbır problem yasamadım yanı dıyecegım su kymco ve sym hangı modelı dusunursen hıc dusunmeden al yedek parcada hıcbır sorun cekmezsın ben 2motordada cekmedım tavsıye ederım

Motosikleti
    LC 250
    bana kalırsa 0 değilde temiz bir ikinci el düşün derim tercihlerde 400 cc burgaman yada silverwing çok kaliteli olur
    diğer seçeneklerde
    APRİLİA ATLANTİC 250
    piaggio x8 250
    kymco xciting 250
    Satelis 250
    GTS 250 İ EVO
    X8 250 Premium
    X EVO 250 ie (bunu kaçırma derim 5500 euro sıfır km)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36177340/detay

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sym gts 250i evo
    Ninja

Piaggio X EVO 250 ie - 5500 eur luk fiyatıya insanın kafasını karıştırıyor hakketen nede olsa safkan italyan malı taiwana benzemez diye düşünüyorum arkadaşlar sizcede öyle değilmi??

KYMCO DOWNTOWN 300i GÜMÜS, BEYAZ 298.9 cc 11.950 TL vermek yerine bir çoğunuz piaggio alır diye düşünüyorum ama;

1500 TL farkla KYMCO XCITING 500 Ri BEYAZ 498.5 cc 12.990 TL "KAMPANYA" alınırmı alınmazmı sizce??

Motosikleti
    Tvs Apache
    Alıntı ToLGaV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piaggio X EVO 250 ie - 5500 eur luk fiyatıya insanın kafasını karıştırıyor hakketen nede olsa safkan italyan malı taiwana benzemez diye düşünüyorum arkadaşlar sizcede öyle değilmi??

KYMCO DOWNTOWN 300i GÜMÜS, BEYAZ 298.9 cc 11.950 TL vermek yerine bir çoğunuz piaggio alır diye düşünüyorum ama;

1500 TL farkla KYMCO XCITING 500 Ri BEYAZ 498.5 cc 12.990 TL "KAMPANYA" alınırmı alınmazmı sizce??
    Ben kymco servisine çok yakınım o sebeple midir? bilinmez ama önceki iletilerimde dediğim gibi 500ri fiyat olarak çok uygun ve scooterlerde ki max hız konusunu ortadan kaldıracak bir scooterdir tabiki honda suzuki ön planda bir markadır ama sıfır alıcak olsam ki alıcağım motor kampanya fiyatı değişmezse kymco 500 ri dir.
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Motosikleti
    LC 250
    Alıntı ToLGaV adlı üyeden alıntı Mesajı göster

adaş bende scooter bakıyorum yeni sezon için chopper dan geçiş yapacağım hiç deneyimim yok ama bende daha önce yazdığım markalar arasında gidip geliyorum sezon gelince hepsini gidip tek tek sürerek test edeceğim hatta bu aralar nerde bir scooter kullanan görsem ne yakar ne gider iyi yönleri kötü yönleri gibi soruyorum tavsiyem max 3 motor arasında kaldıysan git sahibinden.com dan 2. elleri bir kullan öyle karar ver

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    İtalyanların 300cc'lerine aldanma.Aslında 267cc ve 22 beygir gücündeler.Yani 250cc'lerle aynı beygir gücüne sahip.Asıl 300 cc olan downtown'dır.298cc hacme sahip ve 29 beygirdir.Ayrıca kymco markası yıllardır kendini ispatlamış.Çok sağlam ve sorunsuz motorlar üretiyo.250 cc kymconun fiyatı 9 bin iken yamaha ve italyanların 250lilikleri 12 bin liradan başlıyo.250'liliklerle aynı beygir gücüne sahip 300'lükleri de 13-15 binleri buluyo.xmax bir sürü kronik arızaları olan , yolda giderken kendi kendine yanıp küle dönebilen bir motor.Geçenlerde istanbulda yanan xmaxın videolarını hepimiz izledik.Ben 1 yıldır xciting 250 kullanıyorum.Yol tutuşu cbs fren sistemi mükemmel.Sıfır titreşim var diyebilirim.Rahatlık , konfor mükemmel.Üzerine atlayıp 10 saat gezebileceğin dayanıklılığa ve konfora sahip nadir motorlardan biri.Ayrıca Kymco taiwan üretimi bir motordur.Taiwan bugün en iyi bilgisayar parçaları üreticisi üstün teknolojiye sahip bir ülkedir.Umarım seçimin Kymcodan yana olur.Rahat ve sorunsuz bir motor sahibi olursun.

mrb arkadaşlar

sizin yardımlarınızdqan sonra kymco ri500 almak için bayi gittim ve ne deseler beğenirsiniz

12900 tl olan fiyat 14500 tl çıkmış güya kampanya bitmiş.hevesim kursağımda kaldı 1600tl farkıda gözden çıkaramadım ve almadan çıktım.
    daha sonra ise çevremdeki motorcular aklımı tekrar karıştırdı o paraya italyandan vazgeçme diyor servistekiler japondan vaz geçme diyor.italyan çok sorunlu diyorlar doğrumu arkadaşlar??

vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Motoron dergisi bir kaç sayı önce 300 cc scoterları kıyaslamıştı. sana tavsiyem motoron dergisini bir ara ve o sayısını iste.
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Konu maxiscootersa bence italyan ya da japon fanatikliği yapmaya gerek yok.Eğer diğer tarz motor alacak olsaydın ben de japondan şaşma derdim ama konu farklı.Kymco zaten hondanın scooterlarına parça üreten bir firma.Hondanın SH300'ü avrupada çok tutulan bir model ama tip olarak berbat.Eğer iyi bir araştırma yaparsan kymconun motorlarında hiçbir problem olmadığını görürsün.Bence kymcodan şaşma.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)