Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4500 e hangi scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR MERHABA
    4500 TL YE HANGİ SCOOTERI TAVSİYE EDERSİNİZ?
    MİO 100 ÜN SIFIRI ŞUAN BU FİYATA SANIRIM NASIL BİR MOTORDUR??
    AMA 2. EL VESPADA BU FİYATA?KAFAM KARIŞIK FİKİRLERİNİZİ YAZARSANIZ VE BAŞKA TAVSİYE EDECEĞİNİZ MOTOR VARSA SEVİNİRİM.
    TEŞEKKÜRLER.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    mio küçüktür 2 kişi binmesi zor eğer binilirse gitmesi daha zor bir motosiklet
    vespaların hangi modeliyle ilgileniyorsunuz bilmiyorum fakat mioya göre bence daha iyi bir seçim gibi

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hondanın yeni çıkardığı 125cc scooterını alabilirsin sıfır fiyatı 4.800 tl taş gibi motor teknik özellikleride iyi maxi scooter havası var uzun yolada gidebilirsin yormaz insanı konforlu bişeye benziyor incelersen http://www.honda.com.tr/SeriesConten...ge=genel-bakis
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın yeni çıkardığı 125cc scooterını alabilirsin sıfır fiyatı 4.800 tl taş gibi motor teknik özellikleride iyi maxi scooter havası var uzun yolada gidebilirsin yormaz insanı konforlu bişeye benziyor incelersen http://www.honda.com.tr/SeriesConten...ge=genel-bakis
    aynen şu anda en mantıklı o
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

ben derimki o paraya schooter yerine bi yamaha ybr 125 esd alınabilir 3900 lira ama illede schooter derseniz vespa tavsiye ederim

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    2.el çok temiz scoter'lar alınır. honda dylan 150, vespa lx 150, piaggio fly 150,sym joyride 200 hepside kalitelidir uzunada kısayada gider.şimdiden hayırlı olsun..

Burakxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym XS125K
    4.500'e ikinci el Gilera Runner alırsın. Scooter aldığını düşünürsün, ama 200cclik su soğutmalı motorun harika performansı scooter'a değilde başka bir alete biniyormuşsun hissi yaratır.. Runner al diyorum! Performansın ve rahatlığın keyfini sür.

Alıntı Burakxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.500'e ikinci el Gilera Runner alırsın. Scooter aldığını düşünürsün, ama 200cclik su soğutmalı motorun harika performansı scooter'a değilde başka bir alete biniyormuşsun hissi yaratır.. Runner al diyorum! Performansın ve rahatlığın keyfini sür.
    onun benzini el yakar.Arkadaşlar verdiğiniz seçenekler kafamı daha da karıştırdıTavsiye ettiğiniz motorların avantajlı olanı hangisi ben bu sorunun cevabını arıyorum.teşekkürler.

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Kardeşim 6 yıldır sym marka kullanıcısıyız babam ve ben , mio gerçekten seri ve kuvvetlidir sağlamdır ama iki kişi binekceksen eğer tavsiye etmem , fakat minyon bi yapıya sahipsen olabilir. çünkü ben 180 boy 90 kiloyum )) ama tam bi canavar alırsan sağlamlık bakımına pişman olmazsın , beklentilerini karşılayıp karşılamaması önemli olan . kalitesinden şaşmam seni üzmez ... ( yanlış anlaşılmasın hondadan yada x , y markadan daha iyidir demiyorum )

http://www.honda.com.tr/SeriesConten...ge=genel-bakis

bu daha mantıklı bence hem sportif bi görünümü var hemde honda hayat onda ;)
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

KBC önerin için çok sağol ancak tipi de önemli benim için .hondanın bu konuda eksikleri var yani tasarım konusuna ağırlık vermiyorlar ama kaliteli olduğu kesin.
    Arkadaşlar deli gibi scooter araştırmasına girmiştim kafam da çok karışıktı 4500 liraya ne alabilirim diye düşünürken linkteki şu vespayı gördüm,gerekirse kredi çekip taksitle üstünü tamamlamayı düşünüyorum.acayip sindi içime hem stili hem kalitesi .ne dersiniz????? teşekkürler.
    http://www.vespaturkiye.com/web/3-182-1-
    1/ferco/vespa/modeller/px_150_

sym hd 200

Motosikleti
    Tvs Apache
    Kesinlikle honda pcx .)
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı oztay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KBC önerin için çok sağol ancak tipi de önemli benim için .hondanın bu konuda eksikleri var yani tasarım konusuna ağırlık vermiyorlar ama kaliteli olduğu kesin.
    Arkadaşlar deli gibi scooter araştırmasına girmiştim kafam da çok karışıktı 4500 liraya ne alabilirim diye düşünürken linkteki şu vespayı gördüm,gerekirse kredi çekip taksitle üstünü tamamlamayı düşünüyorum.acayip sindi içime hem stili hem kalitesi .ne dersiniz????? teşekkürler.
    http://www.vespaturkiye.com/web/3-182-1-
    1/ferco/vespa/modeller/px_150_
    2 zamanlı motoru px 150 nin bana uyar 2 zamanlıda olsa olur dersen tam bir klasik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)