Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooter alacağım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese selam : ) çooook uzun zamandır motor almak istiyorum. Kafamda hep enduro vardı (boyumdan dolayı f650 transalp ya da dl 650 istedim ama bi türlü para biriktiremedim. baktım ki birikeceği de yok kredi olaylarına da hiç girmek istemiyorum. Bu sevdadan şimdilik vazgeçtim. bu yaz artık bi scooter almaya karar verdim. ama scooterlar konusunda pek bilgim yok. ben istediklerimi sıralasam bikaç marka model ismi verebilirseniz çok işime yarar : )
    şimdi; scooterla iki kişi bayırda bayılırmı ? haftasonları bursa, şile gibi çevre illere giderken motor ısınıp yolda bırakırmı? bir de boyum 1.87 kilom 76 kullanırken zorluk çekermiyim komik durur diye tereddüt ediyorum ? arkadaşlar cevaplarsanız çok sevinirim. bu arada sıfır almayı ve taksitle almayı düşünüyorum. honda ps150i ye baktım sadece fiyatı 5835 tl. bu fiyata başka neler alınabilir sıfır kaliteli ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    eğer 0 km almakta çokta kararlı değilsen, yamaha xmax250yi şiddetle tavsiye ederim yokuşta bayılmaz, değil bursaya van'a kadar gidersin.bir diğer alternatif kymco xciting250 olabilir.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Scootur Dan Uzak Dur Bence En Kalitelisi Bile Başa Dert Al Bi Vitesli Enduro Kafana Göre Takıl Yada Bi Hyosung Al Takıl Ama Scootura Yanaşma Çok Çabuk Sıkılırsın Vitesli En Rahatı.

5 MilyaR Scootur A Veresiye Kadar Crosslara Bak Endurolara Bak Kanımca.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    8312-5835=2.477 TL farkla ps150i alacağına xciting250i al ömürlük motorun olsun.Xciting iri cüssesiyle senin gibi uzun boylu birini çok rahat ettirecektir.Yaz sıcağında 7-8 saat dinlendirmeden kullandım tık bile demedi.Geçen yaz ağustos sıcağında Türkiyenin bir ucundan diğer ucuna 2.500 km'lik seyahate çıkanları biliyorum.Su soğutmalı çok sağlam bir motoru var.Kronik arızası yok.CBS fren sistemi var.Seni fazlasıyla tatmin edecektir.

Tşk ler herkese... Enduro ben de istiyorum ama küçük enduro değil kurye motoru tarzı istemiyorum. F650gs var fiyat olarak en yakın olan o da 2000 modelleri 8000 tl civarında 11 yaşında motor cesaret edemiyorum.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    5000 lira para ayırdıysan kesinlikle benim tercihim gilara nexus 500 olurdu...
    scooterin yıldızıdır kendileri...
    bir bak derim...

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    xmax ı bende şiddetle tavsiye ederim .eğer çinli büyük bişey aliyim hem ucuza kaçim param da cebide kalırr dersen dünyanın en büyük hatasını edersin 5 bin lira bütce hazır zaten xmax ne yokuşta ne 2 kişi ne başka bişeye takılmaz bence al xmax 250 türkiyeyi bırak 2 kişi 8 kişi bile gezersin belki fazla oldu ama 2 kişi küçücük sorun yaratmaz
    İkarus

Motosikleti
    Honda Today 50 CC
    kardeş ps150i yerine honda yeni model getirdi pcx125 diye onu alman daha iyi olur senin için enjeksiyonlu müthiş bi alet
    HONDA TODAY 50CC

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Merhaba,
    Sıfır istiyorsan dediğin fiyata göre Honda Pcx125 mantıklı gibi duruyor, bütçemi biraz zorlarım belki ikinci el de düşünebilirim diyorsan bence Yamaha X-max250
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

#GECE# - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM SB250İ WOLF
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 lira para ayırdıysan kesinlikle benim tercihim gilara nexus 500 olurdu...
    scooterin yıldızıdır kendileri...
    bir bak derim...
    Adını duydugumda bile tüylerim dikeliyor..
    Mobylette Flash 51 1993 PGO G-MAX(BOBCAT) 2005 Motoran Comanche 125Mondial Destro 250Honda cbf 150SYM SB250İ WOLF

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)