Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondialin yeni modelleri ne zaman çıkıcak?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150zat
    arkadaşlar ben mondial scooter almayı düşünüyorum(150zc modelini)fakat mondialin scooter modelleri hep 2007 nin ürünleri.bir arkadaşım yeni modeller çıkar fiyatları düşer dedi.bayisi yeni model yok bu sene diyor.bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilirmi?çok kararsız kaldım çünkü bu konuda

birde 150 zc nasıldır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    yeni modeller var ama motorlar kaliteli çıkıyor artık eskiye göre ve fiyat baya bir artacak honda ve yamaha fiyatlarına yakın olacak yani pahalı olan modelleri biraz zor getirir adamlar kimse almaz diye o yüzden fabrikadan temin edersin herhalde ama illa bulursun tabi bazı satış yerlerinde
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    MONDİAL 150RF
    YENİ MODELLeR CIKTI..
    150 LİK 2 TANE . AMA SCOOTER TİPİNDe DEĞİL. 150 KN TİPİNDe.

Motosikleti
    mondial 150zat
    ben scooter tipinde düşünüyorum.hatta mondialin sitesinden mail atmıştım bugn arayıp şuanda çalışmaların devam ettiğini ve ne zaman yeni modellerin çıkacağının belli olmadığını söylediler.

peki 2007 den beri fabrikalarında duran motorları almanın herhangibir zararı dezavantajı yada avantajı varmıdır?birde 2. el alınca satarken çok zarar edermiyim?tabiki doğru düzgün kullanıp yıpratmamak durumuyla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)