Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

evet tavsiyeleriniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125uag
    kardaş bnde senle aynı yaştaım bnm yaş 16 sneye ehliyett alıcam bnm sana vere bileceğim secenekler mondial 151rs vee bu tip motorlarrr taksitle bile alabilirsinbu arada her ehliyet alan motor süremio ben çok gördüm motoru bisiklet zannedip basanları şimdi nerde bir arkadaşım bilionuzmu memi dede mezarlığında başında bir mermem bok yoluna gitti...ben de ehliyetsizim ve motor kullanıcısıyım gerekli yerde basarım gerekli yerde sussaarım ben buyum arkadaşım sende böle ol tavsiyem ne fazla bas ne az yerine göre tekıl bide bisiklet zannetme motoru

mavi prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 teker
    kardeşim sana şiddetle tavsiyem temiz bir böcük al 125 zn , tadından yenmes scooter gibi zrıt pırt kayıp düşmezsin ve sürümü oldukça rahattır süspansiyonu scooterdan yumuşaktır tatlı bi böcüktür kendisi 125'liktir ama çekişi çok iyidir mondial'lerden en saglam olanıdır öle scooter gibi sagı solu zırlayıp dagılmaz (kimsenin moturuna yada fikrine laf atmıyorum sakın öle düşünmeyin arkadaşlar)2 scooter kullandım ikiside zamana yeniliyo dagılıyo resmen birisi ramzey birisi mondi idi sanırsam ev arkimde zn vardı 2005 ti aldıgımızda tamircide yatıyordu pas içindeydi vs adam ettik ama ne tatlıydı sattı onu şimdi ev arkimde bende temiz zn arıyoruz demekki memnun kalmışız böcükten şiddetle tavsiye ederim memnun kalırsın
    Asfalta yakın olmayı seviyorum hatta eğilip öpesim geliyor

Motosikleti
    mondial 150zat
    arkadaşlar bu kadarda ehliyeti abartmayın ya.hangi memlekette yaşıyoruz?ben b sınıfı aldım.hangi kurs ne öğretiyor?araba hakkında ne öğretebilir?araç kullanmak biraz yetenek biraz dikkat ve birazda tecrübedir.bunların hiçbirrinide kurslar vermiyor.zaten o yüzden trafikte bu kadar dengesiz şoför var.aracı kullandıran ehliyet ve ehliyet alırkenki öğretilenler değildir hiç bir zaman.bunu unutmayın.ehliyeti almanın tek amacı polise yakalandığında ceza yememek içindir.onun dışında bu ülkedeki ehliyet eğitimi 0 dır.

arkadaşım düzgün bir şekilde kullandıktan sonra poliste çevirmez kazada yapma şansın en aza iner.motorla araba kullanırkenkinden 10 kat daha dikkatli olman lazım.çünkü trafikte adam yeerine koymuyolar motorluyu.onun dışın dada bende şuan mondial motor almayı düşünüyorum.servis ağı yaygın servisde fena değil.motorlarıda uygun fiyatlı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:33 ----------

bnm birde sorum olcak arkdaşlar.2. elmi almak mantıklı yoksa sıfırmı?bundan önce hep başkalarının motorlarını kullandım.şimdi bi tane kendime alıcam.fakat 2. elmi alayım sıfırmı bilmiyorum.birine soruyorum sıfırına paramı verilir diyor birine soruyorum motor araba gibi değildir 2. eli pek yaramaz diyor.kararsız kaldım doğrusu

mavi prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 teker
    wala ben bugün 125 zn kaporo verdim kırmızı böcügüme yarın kavuşcam 1700km 2007 model 2010 trafik çıkışlı çziksiz sıfır gibi 1350 tl ye el sıkıştık siperlik ve xenon eklemiş tertemiz adam zaten motor ustası cillop gibiydi motoru görmeye gittigimizde brandayla kapatmış kullanmıyordu baydamda dükkana koyacaktı biz almasaydık hayırlısıyla bi ruhsa işini halledeyim benimdir ayşe fatma böcügüm heyoooo
    Asfalta yakın olmayı seviyorum hatta eğilip öpesim geliyor

yorumlarınız için teşekkürler
    mavi prens:hayırlı olsun motorun allah kaza bela vermesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)