Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Scooty Pep+

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    Arkadaşlar bu motor hakkında beni bilgilendirirmisiniz + ve - yönleri nelerdir hiç aranızda kullanan oldumu sizce nasıl bir motor ve motorda bir sorun olduğu zmn yedek parça sorunuyla karşılaşırmıyım TVS pek yaygın bir marka değil bana bu konuda yardım edermisiniz sizce alsam mı ?

HATAYLI ALİ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AdanaLy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150-2012
    binilecek bir marka bence...öneririm
    sözlerimibirleşikyazmamınsebebiayrılığısevmememdir

Kafan Çalışmıyorsa Kask Takma...

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    TVS kullanıyorum herkesede tavsiye ederim Japon kalitesinde motor üretmişler güvenle kullanabilirsiniz.
    Yolver gitsin .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS kullanıyorum herkesede tavsiye ederim Japon kalitesinde motor üretmişler güvenle kullanabilirsiniz.
    Scooty Pep mi kullanıyorsunuz + ve - yönleri nelerdir motorun ?

Alıntı ISEPULTURAI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motor hakkında beni bilgilendirirmisiniz + ve - yönleri nelerdir hiç aranızda kullanan oldumu sizce nasıl bir motor ve motorda bir sorun olduğu zmn yedek parça sorunuyla karşılaşırmıyım TVS pek yaygın bir marka değil bana bu konuda yardım edermisiniz sizce alsam mı ?

sevgili arkadaşım sırf bu soruna cevap vermek için siteye üye oldum ben TVS MARKALI MOTORLARIN HER MODELİNE VE CC SİNE BİNDİM KULLANDIM BİNLERCE KM YAPDIM KURULUŞUNDAN BERİ TAKİP ETTİĞİM BİR MARKA ÖNCELİKLE BİR ŞEYİ AÇIGA KAVUŞDURALIM BİR YAN ÜRÜN DEĞİLDİR TAM TERSİ JAPONYADA OLDUKCA SAĞLAM BİR ŞİRKET OLAN HAJON ŞİRKETİNİN MALIDIR VE İŞ GÜCÜ DAHA UCUZ OLMASI SEBEBİYLE HİNDİSTANDA ÜRETİLİR.ŞİMDİ GELELİM SORUNUN CVBINA TVS NASIL DİYE SORDUN HEMEN CVB VERİM SANA TVS KÜÇÜKDÜR AMA SENİ TEBİN EDERİM OLAGAN ÜSTÜ BİR MOTORDUR EKSİ YANLARI YOKDUR ÇEKİŞ KONUSUNDA MUHTEŞEM BİR PERSORMANSI VARDIR ÇOK AMA ÇOK SESSİZ ÇALIŞIR ÇALIŞDINI BİLE ANLAMAZSIN BİR DEPO BENZİNLE 600-650 KM YOL YAPAR DEPOSU 5 LİTREDİR YANLIZCA DİKKAT ETMEN GEREKEN ŞEY YAG DEGİŞİMLERİDİR EGER YAĞ DEGİŞİMLERİNİ DÜZENLİ YAPARSAN SANA YEMİN EDERİM DÜNYAYI DOLAŞ GEL BANAMISIN DEMEZ. SINIFINA GÖRE ÇOK PAHALIDIR AMA ÜZERİNDEKİ MOTOR AKSANINI BEN BİZZAT SÖKDÜM BAK BEN YILLARDIR MOTORLARLA HABİ OLARAK İLGİLENİYORUM SADECE ARABA DEGİL YARIŞ MOTORLARI VS SÖKERİM TEMİZLERİM TAKARIM HOBİ OLARAK YAPIYORUM SANA DİCEM ŞU Kİ BEN HAYATIMDA TVS KADAR DÜZENLİ VE SİSTEMLİ ÇALIŞAN BİR MOTOR DÜZENİ GÖRMEDİM İSVİÇRE SAATİ GİBİ TIKIR TIKIR SANA TAVSİYEM KESİNLİKLE AL BİR BENZİN ALIRSIN 5 TLYE 2 HAFTA DOLAŞIRSIN O KADAR AZ YAKIYORKİ SANA ANLATAMAM
    YANİ SANA GENE TAVSİYE EDERİM BENCE AL VE ŞUNUDA AKLINDAN CIKAR YEDEK PARCASI YOKMUŞ SERBİSİ YOKMUŞ BUNLAR PALAVRA HER İLDE İLÇEDE VAR VE BEN DAHA HİÇ TVS ALDIGI İÇİN PİŞMAN OLAN BİR İNSAN GÖRMEDİM KOLAY KOLAY ARZA YAPMAZ YANİ BENİM TAVSİYEM KACIRMA
    SerkanApache bunu beğendi.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    iyi günler scooty pepim var buradaki servis castrol actevo koyuyor yağ olarak motoruma bi sıkıntı olurmu motora acaba

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    karşı komşumda (aynı zamanda bakkal) + olmayan modeli var, yağsız bakımsız biner, yaklaşık 20.000de. biraz yağ eksiltiyor ama çekişi iyi... alınabilir bir model. sanırım + modelinin cc.si daha yüksek
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    biz manavda bu motoru kullanıyoruz malzeme tasımak için birebir cok genis alanı var konfor çok güzel çekis iyi sorunsuz yakıtı hakkında bilgim yok arka amortisörleri hassas ve cok güzel 2 kisi max hızı 75 oda zorla tvs çok sağlam motor yapmış parca kalitesi falanda çok iyi tek eksisi hız yapamaması 75cc ye göre gayet iyi vergisiz aküde sorun olursa ayak marsı sayesinde asla yolda kalmazsınız

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tvs pep sağlam makinadır. Kolay kolay bozulmaz dedem kullanıyo bitane. Dedem 80 yaşında

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    TEKRAR TÜRKİYE DE...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs pep sağlam makinadır. Kolay kolay bozulmaz dedem kullanıyo bitane. Dedem 80 yaşında
    Dedem aşa yukarı 45 gün önce vefat etti. Bu motor 3 evladına miras olarak kaldı. Bugün vizeden geçti. Dün lastikleri falan değişti. Rahmetli hiç vizeye sokmamış. 570 tl vize masrafı tutmuş. Motor daha 9 bin kusur kmde. Muhtemelen satılacak. Satmayıpta benmi binsem diyorum. Ama zaten elimde üstüme 2 adet motor var. Wolfu satarsam belki buna binerim. Şehir içi bakkal çakkal pazar vs.

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)