Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha bws 100 konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HENÜZ YOK :(
    arkadaşlar cross alayım derken yamaha bws 100 buldum bir tane benim masaüstü pc üzerine 200 lira vereceğim. yani toplamda 900 liraya gelecek motor plaka ruhsat sorunu yok 10 bin km de 2006 model motorun hiçbir sorunu yokmuş sadecee arka teker istiyor dedi satan kişi. bana fiyat uygun geldi bws için. birde vergi borcu varmı 200 lira onu bugun yatırdım dedi şuan satışta sorun yok dedi. alıp ilerde satarım vitesliye oyle geçerim diyorum satılması kolay olur. şimdi sorum nelere dikkat etmeliyim alırken başka bir borç çıkarmı karşıma motorla ilgili. yakıt olarak 20 lira ile 160 km yaptım dedi uzun yolda sizce nasıl çok geldi bana 100 lük motor için son olarak bu scotorın vergisi varmı 100 cc altı vergi ödemiyor diye biliyordum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    50 kişi bakmış kimse yazmamış

mCk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok bws ye vergı oduyorsun benım ılk mootorum bws ıdı suan yıne scooter alacak olsam yıne bws alırdım noterden satısını al ve ondan sonra yıne motorun sahıbıyle trafık ıslemlerını bıtır derım ben sana
    kamyoncu 01 DM 231 dm nın acılımını bılenler vardır ;)

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çağlar;

Fiyat baya bi düşük bence sen motoru gördün mü? Daha sonra sana masraf açmasın.Ben 20000km de sattım 2.500tl'ye.Borcu varsa eğer noter görüyor ve borçlarını kapatmadan satışı yapmıyor,sadece muayene borcu gözükmüyor noterde onuda ruhsata bakarak anlarsın.Tanıdığın bi usta varsa almadan baktırırsın motora yoksa yamaha servisine gösterirsin.Vergisi var her ne kadar 100cc deselerde ruhsatta 101cc yazdığı için vergi ödüyorsun.
    Evet Bws biraz fazla yakar çünkü 2 zamanlı ama sakin kullanırsan 60km civarı fazla yakmaz ama yaktığının hakkını da verir.

Saygılar.

Motosikleti
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar yarın almaya gidecektim. adam satmış başkasına.. anlaştığımız halde dedim bana niye haber vermedin dedim. anlaşmıştık tamam demiştin dedim. işte birader sattı k.bakma vs...kapattım telefonu insan bir haber verir ya ne insanlar var :(

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    900 lira BWS modelini geçtim herhangi bir yamaha için çok düşük o fiyatlara çin malları var. bi ustaya göster bence problem yaşamayasın. bir de 2 zamanlı olduğu için biraz fazla yakar (muadillerine göre)
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    900 lira, üstelik 2. el masaüstü pc gibi ikinci elde değeri olmayan malla takas üsuluyle o motosiklet için kelepirden daha düşük bir bedel istenmiş.

bws'in piyasası bir hayli yüksek. bahsedilen motor ramzey falan olabilir. ramseyin 4 zamanlı bir bws kopyası var. ekseriyetle beyaz oluyorlar.

Motosikleti
    satıcıda pc alacağı için takası kabul etmişti sorun değildi nakitte verirdim. fiyatından dolayı bende sordum kanunini de birebir aynı motoru var sanırım. özellikle yamaha dedi. neyse artık başkası aldı hayrını görsün

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ee vergisini sen ni yatırdın motorun 200 liranı verdi mi
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    yok hocam vergi borcunu o yatırdı temiz kagıdını aldı yarin gidip alıcaktım motoru satmış. heralde sıcak para tatlı geldi

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    1500 tl ye 2002 modeli var nette
    ramzeyin bws çakmalarından olmasın o?
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    geçmiş olsun

tahminim; motorun piyasasını bilmeyen bir satıcıydı sana fiyatı düşük söylemiş bu arada motorun gerçek değerini duyunca biraz fazla verene satmıştır

klasik türkiye
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    ben 2006 sıfır alıp kullanıp sattım soyledıgın paraya 2000 model alınmalı 2006 için bedava bir para ya motor çalıntıdır ya change dir yada motor perttır
    benım sattıgım motorun resımlerıne bır bak

www.bikepics.com/members/aggressive/

alırken nelere dıkkat edeceksın arka tekerın yere duz basıyor olmasına bak bws yol yaptıkca arka tekerın yere basma acısı bozulur motorun orjınal km de olup olmadıgını anlarsın bu sayede 20000 km yı gecmeye basladıgında bu acı bozulluyor.motorun tek marsta calısıp calısmamasına bak ve calısınca bu mevsımde kesınlıkle stop etmeden calısması gerek motorda sıyah kapagın oldugu yere kulagını ver ve gaz cek bırak zaten anormal bısey varsa mutlaka duyacaksındır.test surusu yaparsanda bıner bınmez maxımum 90 ı goruyorsa ıyıdır altında kalıyorsa degıstırılmesı gereken parcaları olma ıhtımalı yuksektır galetler varıator tork drıve kayıs vb gibi ıstanbulda olsan yardımcı olmaya calısırdım ama bu saatten sonra bws ye gırmek cokda ıyı bırsey degıl zıra yenısı uretılmıyor yedek parca azaldı gercı parca degsıımı cok yaqpmassın ama gene kulagında olsun
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Motosikleti
    BEYLER BU MOTOR NASIL SİZCE EDERİ NEDİR BUNUN?? SON 750 DİYOR BİR KAÇ GÜNE MUAYENESİNİ YAPIP OYLE SATACAĞIZ DİYOR YANİ 2 YIL MUAYENE DERDİM YOK SANIRIM.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...asrafsiz/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)