Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

öncelikle merhaba demek istiyorum aranıza bugün katılan biriyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150zc
    arkadaşım motor değiştirme konusunda sıkıntı yaşamam sanırım benimde güvendiğim birşeyler varki söylüyorum ayrıca ben bu motora yani 150 zc ye bine bilecek kadar zengin değilim sakıp ağa ayakkabıları eskimesin diye arabaya biniyordu biliyormusun şimdi ne alaka diyecen onuda mantığına sor sakıp ağa sağ olsaydı onan sorardın kankam regal raptor aldı çok memnun bende bindim canavara gerçekten diyecek birşeyim yok ben sadece sizlerin tecrübelerinden yararlanmaya çalışıyorum ama bağzı arkadaşlar falan filan v.s. konulara dalıyorlar lütfen bilgi yerine kaynak olsun işte bizde burada arada kaynayalım diye düşünmeyelim motor bir tarz değil yaşam şeklidir arkadaşım ne kadar yenide olsak biz içimizde hissediyoruz bunları yaşamaya çalışıyoruz senden istediğim bunları yaşatmaya çalış nesiller boyu yada motor işini bırak 150 zc sadece benim için bir başlangıç oldu vede son olmayacak.... teşekkür ederim inşallah beni anlaya bilmişindir 150 zc de koltuğu yüksek ayaklarını kullanmakta zorlanıyor insan not:boyum 1.75 olmasına rağmen zorlanıyorum benden kısa olan arkadaşlara hiç tavsiye etmem servis konusunda hiç tatmin edici değil ve hiç güven vermedi bana sanki altımda dağılacakmış gibi hissettim şuan 1255 km'de ve çalışmıyor sebebini bende bilmiyorum japon motor alın çine yanaşmayın arkadaşlar korkmayın japonlarla ortak çalışmıyorum her hangi bir komisyonda almıyorum japonlardan açıkçası bana uygun bir makine değil gerisi sizin keyfinize kalmış teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yaya
    öncelikle hoşgeldin ve hernekadar şuan kanın kaynasada hiç acele etme,önce resmi işlerini hallet yoksa hevesin kursagında kalır...

Motosikleti
    Honda Africa twin
    selam arkadaşlar bende yeniyim burda...bişey soracağım bilgisi olan vardır umarım...2007 de sınava girdim ehliyet için kazandım fakat motorum yok diye gidip almadım ama şimdi motor aldım ve ehliyetimi de almam lazım.
    1-3 sene geçti hala alabilirmiyim
    2-hangi evrakları yenilemem lazım
    3-kaça maal olacak bana

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    Alıntı Crixus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yeniyim burda...bişey soracağım bilgisi olan vardır umarım...2007 de sınava girdim ehliyet için kazandım fakat motorum yok diye gidip almadım ama şimdi motor aldım ve ehliyetimi de almam lazım.
    1-3 sene geçti hala alabilirmiyim
    2-hangi evrakları yenilemem lazım
    3-kaça maal olacak bana
    1)Tabiki sınav kazanıldıysa gerisi kolay.tekrar gerek yok
    2)Hepsini Sağlık Raporu-ikametgah-Sabıka kaydı-6 resim
    3) ortalama 200 TL
    Neyi Beğenip Seçersen Seç,Aklın Hep Seçemedigin de Kalır :-(.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)