Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

öncelikle merhaba demek istiyorum aranıza bugün katılan biriyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150zc
    mondial 150zc aldım bugün sıfır en hesaplı ve göze hoş gelen bir motor ama motor konusunda hiç tecrübem yok rodajını nasıl yapıcam yardımcı olurmusunuz arkadaşlar birde 3 ay kadar ruhsat plaka cıkaramayacağım herhangi bir geçikme cezası varmıdır teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    evet geçikme cezası 100 tl ayriyetten ruhsatın olmadıgı için polis amcalar mtoorunu baglıyacaklar.ilk önce bunalrı hallet rodaj sorun değil.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    apache 2009
    bencede bi ek sorunun rodaj olsun önde ruhsat plaka çıkar...

Motosikleti
    mondial 150zc

ilginiz için teşekkürler

saolun motoru cıkarmayacam zaten trafiğe ruhsat plaka cıkana kadar elim dar biraz motora verdim tüm paramı zaten ehliyetimde yok ama hevesimi kıramadım aldım işte...))

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Öncelıkle hayırlı olsun.arkadaslarıma katılıyorum önce plaka işini hallet derim maddıyatını duzeltene kadar fazla kullanmamaya dıkkat et polıs amcalar kızmasınlar
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kardeşim hayırlı olsun aman dıkkat dıyeceğim ki sen muhakkak bunu bılırsın tüm evrakların tam olsun bu işin şakası yok canın yanar
    bırde keşke araştırmanı yapsaydın dıyeceğim model için ama keşkenın yararı yok
    ama evrakların hazır değilken model değiştırmen mumkunse değiştır derım yıne mondıal al fakat zc alma

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    askon abi dur adam yeni almış ilk günden hevesini kırma

Aman trafiğe çıkıp yakalanma aynasızlara ,aynı gün içinde 3 kez ehliyetsizlikten ceza yiyen var, benim deli yeğen gibi.
    3*800

adrenalin952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    100 cc
    gerçekten polisler motorlara gıcık kapmışlar. bendeki mobiletin tüm donanımları tam ama yine de canımı yakacaklar. bu durum başka yerler de öylemidir bilmiyorum ama bizim burda çok farklı

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim burdada polis diyor ki kask tak hiçbir polis durdurmaz

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hoş geldin aramıza allah kaza bela vermesin .evrakları tamamla öle çık trafiğe

plakan işlemlerini halletmenı onerırım.türk polisi baglar,affetmez.yani illegal yollar a başvurup şansını da deneyebılırsın tabı.kazasız suruşler dılerım hayırlı olsun
    '4' TEKER BEDENİMİ, '2' TEKER RUHUMU TAŞIR !

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Bahacan hoşgeldin...

Senin yasal evrakları en kısa sürede hallederiz kardeşim dert etme... Sen, yağmurda motora az bin, motora da araba gibi yan vermeye çalışma yeter... Rodaj filan kolay işler... Senin hızlı ve öfkeli olman motorda işe yaramaz, dikkat et...

Tekrar hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun kazasız belasız binmen dileğiyle hoşgeldin aramıza.
    10.00 km kadar kullandım, elin sürekli üstünde olursa çok fazlada beklentiye girmezsen seni uzun süre sırtında taşır motorun. Ama dikkatli ol sonuçta Çin malı.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    mondial 150zc
    hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim bu söylediklerinizi aklımın bir yerine not alıyorum mototru alalı bir ayı geçti ama memnun kalmadım açıkçası hiçbir arkadaşıma bu motoru almasını tavsiye etmem sıfırda olsa dedikleriniz kadar varmış çin malı alırsam sadece regal raptor 250 lik alırım bundan sonra birde bu hyosung diye 250 lilik reysing motor var bunun hakkında bana bilgi verebilirmisiniz hangisini alsam diye düşünüyorum yaz bitmeden mondiali satıcam

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Bı dıyosun param yetmıyor ruhsat cıkaramıyorum bı dıyosun raptor hysoung gt250 r anlıyamadım :d

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    hayırlı olsun kazasız belasız kullan eski ve yeni motorunu
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    Alıntı bahacan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim bu söylediklerinizi aklımın bir yerine not alıyorum mototru alalı bir ayı geçti ama memnun kalmadım açıkçası hiçbir arkadaşıma bu motoru almasını tavsiye etmem sıfırda olsa dedikleriniz kadar varmış çin malı alırsam sadece regal raptor 250 lik alırım bundan sonra birde bu hyosung diye 250 lilik reysing motor var bunun hakkında bana bilgi verebilirmisiniz hangisini alsam diye düşünüyorum yaz bitmeden mondiali satıcam
    Mondial 150 ZC çok güzel bi motor aslında bence sende şans yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gt250RR Araba:Alfa Romeo 156 Luce Di Amalfi Grisi
    Alıntı bahacan06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun kalmadım derken ne gibi yani kişisel olarakmı yoksa sorunmu çıkardı kardeş açıklarsan sevinirim bende rf alıcam gibide almadan söylersen

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Sana Burak KUT'un "HEYECANLIYIM" Adlı nostaji şarkısını hediye etmek istiyorum.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)