Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hussar vs 150 RF

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar zamanınızı almak gibi olacak ama çok kararsız kaldım.2 adet 2. el motor arasında kaldım,belki tecrübeli olanlar yardımcı olabilir diye düşündüm.mondial 150 rf 2007 4200 km de.kanuni hussar 125 ise 2005 15300 km de.ikiside aynı fiyat.kanuni cok yakıyor,selesi çatlıyor,lambaları yanmıyor arada filan diye bişiler duydum ama mondial den daha iyi diye biliyordum.sizce hangi tercihi yapmalıyım?benim için ucuz parca onemli,geçici oldugu için orjinal parcada kullanmama gerek yok yan sanayisi bol olsun yeter
    150 RF

hussar 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    15000'de kanuninin ömrü bitmek üzere.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Bence mondial hem görüntü olarak hem km olarak yedek parça konusunda da mondial ve kanuninin yaygınlıgı hemen hemen aynı benim bildigim kadarıyla

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Bir hussar kullanıcısı olarak cevap veriyorum. Motorumu almadan önce bende düşünmüştüm acaba 150 rf mi hussarmı diye aşağı yukarı görüntüleri aynı.Mondiale baktım ama pek sağlam görünmedi bana , kanuni daha sağlam geldi. Coğu tanıdığımda hussarı önerdi.Bakımları aksatılmayıp iyi bakılmışsa tertemiz uzun süre kullanılabilir bir motor 30.000 km de olan bile gördüm periyodik değiştirilmesi gereken şeyler dışında birtek far ve sele değişmişti bunların dışında başka birşey yoktu. Sonuc olarak eğer kanuni temiz bakılmış bakımları zmanında yapılmışsa tercih edilir.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

bn bi 150 rf kuLLancısym tipp oLarak tbkide 150Rf. prcasıda boLL hm kmside az arkadasn dedıgı gibi hussarın motoru btmk üzeree bnce mndıalıı al hm prcasıda ucuz yaygın

Motosikleti
    mondial 150 rf
    bende 150 rf kullancısıyım herşeyi çok guzel serilik bakımından hız bakamından yada fren ba tutuşu bakımından gayet iyi yakıtıda cok ıı fakat bazı ınce kusurları war koltuğun oturması için olan demir cabuk kırılıo bide benzın kapağının plastiği çatlama kırılma yapıyo zamanla. ama artı yönleride çok 150 cc lık dıer motorlara göre keeway yeelow rock gbı daha seri we parçanın bulunması çok basit en geç imkansız parça 2,3 iş gününde gelıo bence eğer alcam dıosan 150 rfyi tercih et. sadece serviste deil baakalda bile parçasını bulabilirsin çok yaygun ve aşırı ucuzz.

Motosikleti
    Haojin 125
    bencede 150rfyi tercih et görüntü bakımından kesinlikle 150rf tek kötü yönü arkada tek amörtisör olması

Motosikleti
    Kanunı-hussar 125cc 2005
    kardeş bende hussar kullanıcısıyım ama mondi al parçası ucuz km si de az yakıt acısından sanırım hussar daha çok yakıyor

Motosikleti
    Mondial 150 rf
    bende 150 rf kullanıcısıyım motordan gayet memnunum 4.300 km deyim bende, bence tek olumsuz yani 2 kişi binince biraz rahatsızlık veriyo olması çünkü kasa biraz ufak , dizlerim gidona yaklaşıor iyice, baskada bi şikayetim yok , hussarda aynı boyuttaki kasaya sahip bence mondial al en azından rf 150 lik ve biraz daha güçlü hussara göre artısı var, ben motorumu satıyorum ilan numaram #37784880 , sahibinden.comdan bakabilirsin

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Abi 2009 daki konuyu hortlatmışsın :
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    Mondial RF 150
    kardeşim bana sorarsan paran warsa 0 al yoksada kanuniyi al dicem ama 15300kmde oda toprağa bakyıo artık mondialde 2.eli pek tavsiye etmem bende war 150 rf çok seri süper motor ama biraz hor kullanırsan çok ağlatır seni 6 ay oldu 300 milyon para harcadım ve ben 0 almıştım ama kanuni daha sağlam ama o kanuniyi alma derim ben sen bilrsin iyi günler iyi sürüşler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler