Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uygun fiyatta motorsiklet yardımı.

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, geçenlerde aklıma geldi yaşadığım şehir ufak olduğundan oraya buraya gitmek için sadece ayağımı kessin diye 50cc'lik bir motor almaya karar verdim. 400-700ytl civarlarında önerebileceğiniz bir motor var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vallaha abi bende öyle bi scooter almak istiyorumda daha bulamadım kafana yatan birşey.Arkadaşlar yardım ederse bende seviniirm.

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    yaşadığınız yer küçükse ve az yaksın fazla sorun çıkarmasın diyorsanız size hero puch,kanuni turbo sport tarzı mopedleri öneririm bahsettiğim motorlar 65 cc dir ve 2 vitesli debriyajlıdır.ne kadar mobilet gibi gözüksede mobiletten farklıdır.bayırlarda falan bayılmaz gürültüsüzdür zamanında kullandım biliyorum tavsiye ederim

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bende mondial 50tt var 8000km ye geldi öyle başıma iş açıcak bi problemide olmadı şehir içinde kullanıyorum vede memnunum ikinci el temiz bişiyi söylediğin para civarında alırsın sanırım

teşekkürler öneriler için.

Motosikleti
    mondial 150 zat (siyah)
    kardeşim bence rahat ve isteklerini karşılayabilicek bi motorsiklet al ben yaklaşık 15 gün önce 150 zat aldım 2.el çokta memnunum kesinlikle tavsiye ederim çünkü piyasadaki biçok marka-modelden daha iyi

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Mondialin 50 ccliklerini bulabilirsin , ayrıca farklı cin markalarıda var o fiyatlarda ama parça sıkıntısı cıkarabilir
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bende de mondial 50tt var 16bin kusur km ye geldim tavsiye ederim büyük bi sorunu olmadı diyebilirim garantisi varken piston segman yenilendi
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler