Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Scooter seciminde yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ismail_bilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zat
    bende mondıal 150 zat var manyak bısey cok memnunum tavsıye ederım ıstersen ozelden mesaj at motoru anlatayım sana
    İSMAİL BİLGE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    vespa kampaya yapmis ZIP 2800 kacirma
    Ege Dis Hek Fak

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    BVS yamahanın; 100cc lerin içinde hem ucuz hem performans olarak 12 numara yolda koymaz akü bozulmaz zırt pırt buji kesmez granajı dokununca kırılmaz pişman olmazsın şimdiden hayırlı olsun!!
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS - YAMAHA BWS -
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    ya 3500 ytl ye dylan buldum ama kaçırdım arkadaşlar ya. moralim çok bozuldu . ama dylan ı da kafaya taktım bi kere .ne yapıp edip almam lazım. honda da taksit seçenekleri hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar ? bi de bu kur artışlarından dolayı fiyatlarda artış bekleniyomuş sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?

Valla arkadaşlar kendime a2 alacağım bu gidişle demek çıkılmıyor :( Ben Zeki istanbuldan, Motoru bana hediye edecekler yani tahminim çok uçmazlar 3 milyar filan gibi düşünüyorlardır ve yine tahminim mondial filan alabilirler. :( Motoru severim ama korkuyorumda yani belki bende bir tutkuda olabilir motor Mondialin zat modelini bende çok beğendim ama ooooooo suzuki yokmu abi çıldırdım yaa süper bir motor. ama 16 bin ytl'cik onu alacağıma araba alırım bea

noyan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım,
    Bende senin gibi arştırdım ,şu sonuçları elde ettim.
    Önce Honda ,yamaha almak istedim; forumdaki arkadaşların deneyimlerini
    benim çevremdeki dostlarımdan edindiğim,Japon malı modellerin 600 cc den düşük olanlarının hepsinin çin malı olduğu yanlız 600 cc den büyük olanların hakiki japon olduğu.
    Arn keeway düşündüm servis arkadaş bana şunu söyledi,Bak bu altıncı 3000 km den sonra motor yaptırılıyor diye(lütfen kimse yanlış anlamasın hiç bir malı kötülemek gibi niyetimiz yok)
    sadece arkadaşlardan ve forumdan edindiğimiz bilgilere dayalı olarak.
    Şuna inandım ki bunların hepsi çin malı,yanlızca arkasında büyük firma olan,yedek parça garantisi olan motor alırsan sanırım fazla üzülmezsin.
    Ama tabi ki italyan vespa ok
    saygılar

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    madem iri yapılı birisin sana sadece o bütçeye göre 2 model önerebilirim:
    -Yamaha bws 100
    -Kymco movie xl 150
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

goodenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2003 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı Otostop adlı üyeden alıntı
    Motoru severim ama korkuyorumda yani belki bende bir tutkuda olabilir motor
    demişsin...
    belkiyi at kesin tutku olur...motosikletsiz kolay kolay trafiğe çıkmak istemezsin alıştıktan sonra...gönlüne göre bir motosiklet bulabilirsin inşallah...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bence vitesli motor bak o kiloya cbf 250 çok yakışır
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

kardeş yerli malı kanuni trex150cc 1860 ytl speedy125cc 2574 ytl classıc125cc 1806ytl al servis ve parça sorunsuz

ben en iyisi güzel bir bütçe ayarlayayım herşeye para veriyoruz 1 sene sırf bunun için para biriktirip sonra güzel bir motor almak en iyisi. Biraz sıkıcaz kendimizi mecburen.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    sana hemen tavsiye kaçırma gilera nexus 200 5000 ytl hemen al
    let it be

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Alıntı saviola83 adlı üyeden alıntı
    ya 3500 ytl ye dylan buldum ama kaçırdım arkadaşlar ya. moralim çok bozuldu . ama dylan ı da kafaya taktım bi kere .ne yapıp edip almam lazım. honda da taksit seçenekleri hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar ? bi de bu kur artışlarından dolayı fiyatlarda artış bekleniyomuş sanırım. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba ?
    arkadaşlar tavsiyeleriniz için saolun.ama ben Honda Dylan da karar kıldım. Yukarıdaki sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    o kilodaysan maxi-scooter anca olur sana. maxi-scooter düşünürsen buraya bir bak http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8146

enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r
    Abicim Hondada peşin fiyatına 8 taksit yapılıo!! sakın kaçırma; peşinat da alıyolar ama değer bence!!! Dlyan alamazsanız garanti beat alın!! ben de dylan istiyodum ama beat aldım; çok da memnunum; motorum daha gelmedi ama salı günü kavuşuyorum!!!

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale

kesinlikle honda

arkadasım kesinlikle hondadan şaşma yani çin mallarından uzak dur benim sana tawsiyem honda beat 100 ü al süper alet yawwww

infaz000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım honda beat süper bi cihaz 650kmde 3 hafta oluyo alalı memnunum çok süper

Motosikleti
    sh300
    Yamaha cygnus rs 125.

tugsev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 200
    çoğunlukla şehir içi kullanırım diyorsan, en seri ve en sağlam motor BWS 100 dür. Kardeşim yeni sattı. Motoru tepe tepe kullandı. Motor 45.000 km de tıkır tıkır işliyodu. iki kişi (170 kg) istanbul yalova bile yaptık. Ben de 1-2 hafta içinde alıcam ama BWS benim boyutumda bir insan için (1,88 boy- 90 kg) küçük olduğu için daha büyük bir motor almayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler