Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı hondamania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar....

istanbul göztepeden Yasin..yaşım 25 motorum Honda ps 150i...
    Yasin hoşgeldin...

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, Ankara daki scooter cılara sesleniyorum: Ara sıra Ankara MT sayfasına girerseniz, geziler düzenleyebiliriz, genelde arkadaşlarım krosçu, ben tek kalıyorum, destek scooterlar arıyorum, saygılar
    Ankara duy sesimizi
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    herkese selamlar izmirdeki scooter kullanıcıları hafta sonları geziler düzenliyoruz katılmak isteyen olursa özelden mesaj atsın ,görüşmek üzere

arıza

slm arkadaşlar ben ali 150 lik scoter motorum var bu motorla 100 km hızla devamlı gidemiyorum 4 5 km sonra, motor hafif bir yığılma yapıyor gazı bırakırsam normale dönüyor bu acaba normal mi, yoksa aksi bir durum mu var. tecrübelerinize dayanarak rahatsız ediyorum kusura bakmayın; yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    Burgman AN 650 ABS
    atom karıncalar selam!!
    ben samet istanbul üsküdardan. 24 yaşındayım. burgman 650 kullanıyorum.
    iyi seyirlerr allah kaza bela vermesin bütün arkadaşlarıma.
    Burgman AN650 ABS Executive

KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR!!

Motosikleti
    YB150T-2 JET
    Selamlar

İsim : Yusuf

İstanbul/Ümraniye

YB150T-2 JET

Motosikleti
    Honda PS 150i
    artık istanbul MT de bir scooter buluşması düzenlesin değil mi
    Insan paranin sahtesini yapar, para da insanin...
    Ne güzel demiş büyük şair David Guetta: tHe wOrLD is MinE
    http://derinpoker.blogspot.com/

Mrbb ben İstanbuL Beşiktaştan Akın Yaşım17 MotoRum (MondiaL 150 RF) TOPİC Herkeze ayırLı oLsunn

Motosikleti
    as 150 t-19a
    Selam arkadaşlar Ben Ahmet Ankara'dan forma yeni katıldım..
    3 gün önce 0km as 150 t 19 aldım..bu da benim ilk motor..çok düşünmüştüm temis bir 2. el scooter uygun fiyata bulamadığım için sıfır daha avantajlı geldi bana..
    3 gün kullandım motor güzel fakat motor alçak hızda iken bir zırıltı var gaz verince kalmıyor..sizce neden olabilir?

Motosikleti
    as 150 t-19a

Ankara'da Kaza

iyi akşamlar arkadaşlar bugün bir kaza geçirdim..ankarada dikimevi kavşağından koleje doğru lambalar yanar yanmaz kalktım ve trafik iş çıkışı idi bir taksinin ani frenlemesi benim de paniğe kapılmam ön fren yapmama neden oldu ve motosikletin önü kaydı..bıraktım motor 10 metre sürüklendi..çok şükür kazayı ucuz atlattım sağ kaburgalar,eklemler ve kaslarda incinme..motosiklete gelirsek AS 150 19 yanı sıyırıldı ve kafa kısmınin özellikle 3x3CM'lik bir alan boya kalkmış ve kazılmış..fakat şükür ki farlar veya aynalarda zarar yok..
    arkadaşklar soracağım şu bu hasarı arabada olduğu gibi macunlayıp boyanır mı?
    Allah hepinizi korusun..

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Selamlar Ben Aydın/Didim'den Emrah yaş 19 Forumumuz hayırlı uğurlu olsun)

Atom karıncalar olarak(kendimde dahil) Size sesleniyorum arkadaşlar
    Mondial 125 mt adlı çekik qözlü çinlimi çinli 4 senemi geçirdiğim motorumla kaza yapmamdan dolayı pert oldu

Bugün Kanuni Ve Asya Bayiliği bizim burda bir ona gittim.Aklımca 250 lik bi chooper bakıcaktım varsa 2 el.Ama Yeni cafe açtığım ve sezonun kapandığından bütçemi şuan aşıcağını düşünerek scooter'ları göz gezdirdim.Bide ne göriyim
    Honda dylan'a benzettim başta.Bi aralar çok istediğim ama parasızlık gözü kör olsun alamadığım
    Yanına gittiğimde ise Asya logolarıyla karşılaştım ve hemen sordum.Neredeyse birebir kopyası tabi hondadaki kaliteyi beklememek
    Ama tip olarak dylan'dı bi aralar alamadığım scooter

Şimdi arkadaşlar Asya 150 t 7b(dylan'ın kopyası) ÇinLi demeyin biliyorum arıza yapabilir her motor yapar.Biliyorum onada şöle bi çözüm buldum aldığım bayinin sahibi tanıdık 2 yıl marka garantisi 2 yıldada herhangi hemen çözülmicek bi problemde yapılana kadar aynı motordan vericek..Sizce almalımıyım??

Şimdiden hepinize teşekkür ediyor sayqılar diliyorum.
    Aydın tarafından birileri varsa gezi vs katılmak isterim

kopyaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda BEAT
    Herkese iyi günler.. Yeni üye yim ama baya zamndır bu sitenin ve Formun takipcisiydim.. Baya bir fikir edindim sizlerin sayesinde
    ve scoteer motor almayı düşünüyorum, Honda Beat modeli ni uygun görüyorum ne dersiniz yoruma açığım :- )) Herkse kazasız belasız sürüşler Yolunuz Açık Olsun İyi Günler.

alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    adım alpay 15 yaşındayım motosikletimi yeni aldım As125T bayrampaşada oturuyorum

Motosikleti
    as 150 t-19a
    İyi akşamlar arkadaşlar :
    Motosiklet keyfine başlamak amaçlı 6 ay önce aldığım motorun yerine bir chopper almak istediğm için satıyorum.860 km de 2. bakımı zamanında yapılmıştır.

2 yıl muayeneden muaf ve 2 sene garanti kapsamındadır.

Temiz bir chopper ile takas olabilir.

Mtoru görmek isteyenler için ilan linki
    http://www.sahibinden.com/doktordan_...XQQdisplayitem

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar adım Nihat Gaziantepliyim 27 yaşındayım benimde Mondial 150 hs motorum vardı sıfır almıştım 10.000 km kullandım çok sağlam çıktı beni hiç yarı yolda bırakmadı çok memnundum motorumdan ama 1 yıl önce satmak zorunda kaldım şimdi tekrar bir scooter alamak istiyorum Mondial 150 Zc yada Asya As 150 T 6 siz hangisini önerirsiniz Mondialı daha önce kullandığım için ona güveniyorum ve Zc modelinde arka fren disk Asyanı As 150 T 6 modeli ise tekerleri büyük olduğu için düşünüyorum ama kalite olarak nasıl bilmiyorum.

bu arada youtube'de gezerken şu videolar çok ilgimi çekti bunlar ne kadar serii motorlar ya bunlar 2 zamanlımı
    http://www.youtube.com/watch?v=SgB0T...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=679euaFEa-w&NR=1
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ben mehmet , 2007 model 2009 cıkışlı Kırmız Kanuni Hussarım var.17 yaşındayım.İstanbul büyükçekmecedeyim . Bu civarda olan arkadaşlarla ufak buluşmalar düzenleyebiliriz güzel bişeyler olabilir. İyi günler
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    Alıntı B.m.O adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun kayışı 160 lira arkadaşlar.. Evet evet tamı tamına 160 lira!!
    Gerçi 30.000km'de bir değişiyor ama durum bu!!

sen çok büyyük kazık yiyorsun kardeşim bu ne böle beaww 160 liraya kayıs benim tanıdık 200 liraya komple motoru aldı hemde kayısınla beraberr

benim motordada bando marka kayıs var ve 30000 km de daha hala değiştirmedim 30 liraymıs geçenlerde sordumm
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Motosikleti
    Osmanlı Motor Xt150T8a
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster

selam arkadaşlar motosiklet.net sitemize yurdumuzun dört bir yanında iştirak ediyoruz..

sitemizde mt enduro, mt cruser, mt süper sport, mt motokross başlıkları bulunmakta ben bu guruplara bi kardeş eklemek istiyorum..

MT scooter / atom karıncalar

başlığımız tanışma, bilgi paylaşımı, buluşma, yardımlaşma gibi nedenler için açılmıştır..

sport scooter, classic scooter, maxi scooter hepimiz burdayız..

herkes buraya isteğe bağlı bilgilerini yazabilir..
    (örneğin)

adınız: kerem
    şehiriniz: antalya
    yaşınız: 23 buçuk
    motosikletiniz: kanuni hussar

bu bilgileri isteğinize bağlı olarak yazabilirsiniz bu bilgiler profilinizde mevcut ama burada olursa en azından profil kurcalamak gibi derdimiz olmaz şimdi kişinin yaşını bilmeden ukala yada lakait davranmayalım diye yazmanızı rica edicem..
    (farklı şehirde olup 30 yaşlarında bi abimize 18 yaşında bi arkadas hey moruk naber, olm nası gidiyo; gibi olmasın dileğimce)

önce iyice tanışıp kaynaşalım abi kardeş olalım istersek kanka olalım..

sonra bilgi alış verişi yapalım marka model danışmaları(bi scooter'ı scooter kullanan birine sormak daha iyidir düşüncesindeyim)

ardından arızalanan motor hakkında bilgi edinelim, arıza yapmış motoruyla yolda kalan bi arkadsımıza yol yardımı için koşturalım, yedek parça temini için fikir yürütüp kişiyi en çok işine yarar magaza yada servise yönlendirelim varsa elinizde yedek parca(örneğin grenaj, ayna, sinyal, kayış vs)arkadaşımıza verelim..

ayrıca aynı şehirde olup buluşmak kaynaşmak isteyenlerimiz oluyodur kendi ilimizde yada baska illerde buluşmalar düzenleriz yemek ziyafeti, eğlence, oyun, piknik düzenleriz, hafta sonları buluşup haftanın stresini atarız konuşur dertleşiriz arkadaşlığımız klavye, mause + monitörden ibaret olmasın dileğimce..

scooter olsun olmasın herkese yerimiz vardır mt scooter olarak kardeş gurup olarak hepinizi saygıyla misafir edeceğiz..

saygılarla

MT scooter / atom karıncalar..

seri küçük kuvvetli..

bwstürk arkadasımıza burdan teşekkür ederim bizim sempatik simgemizi bulduğu için..
    ÜmranKEKE İstanbul Scooter-HS-150

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alanya Avsallardan gökhan yaş 24

Tamirde olan Maxi scooter kanuni deer var bende de. Ayrıca yeni bitane de bakıyorum.
    Deer'imi asla satmam. garajda yatsada satmam
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250 SCOOTER

Amerikadan motoruma ne getirebilirim

arkadaşlar su an amerikadayım.kendim ve motorum için ne alabilirm burdan
    ilgi ve yardımlarınız için tesekkurler...

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    selam arkadaslar 151 rs motorum war yagını 2 gun once degıstırdım 10 40 castrol scooter tavsıye yagı ıle 2 gun sonra egzozdan beyaz duman atmaya basladı motoru durdurunca tutuyor bırde duman ıcınde birde yag tıpasını actıgımda motor stop halındeyken yağ fokurduyor resmen dısarı atar gıbı yapıyor sankı araba hararet yapmış gibi 2 gun yagmurda kaldı motorum ama ustu naylonla ortuluydu hıc bır sorunum yoktu mısafırlıge gelmıstım ama buraya geldıkten sonra oldu bu durumlar egzoz beyaz duman atıyor birde yag yerı araba hararet yapar gibi yag fokurduyor arkadaslar acıl yardım burada motor ve ya serviste yok sabay 1 de yola cıkacam saygılarımla cevabınızı beklıyorum.
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 313940414243 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler