Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

150lik bi atom karınca da bende var arkadaşlar siz scooterlarda nasıl benzin kullanıyorsunuz kim neden memnun olaya bi soruyla gireyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    95 kurşunsuz

Motosikleti
    Honda CBF150 '09
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    H.q katılımcı oLman DileğiyLe arkadaşIm sana TavsiyeM BakımLarını Sakın atLama
    ben bi ara 97 kullandım performans olarak çok farkettim fakat yakıt sarfiyatı 15 krşu bulduğu için vazgeçtim ve motor sağlığı açısından 95 daha iyi yani üreticiler bunu tavsiye ediyor

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı beydenbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150lik bi atom karınca da bende var arkadaşlar siz scooterlarda nasıl benzin kullanıyorsunuz kim neden memnun olaya bi soruyla gireyim
    95 en sağlıklısı 97 performans sağlıyor ama motorun ömrünü azaltıyor....bence 95 kullanın...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    150 ZC
    isim: fatih
    yer: izmir
    motsiklet: mondial 150 zc

herkese merhabalar arkadaşlar
    [B]to Live is to Die...[/B]

Motosikleti
    mondıal 151rs
    slm .gezgın dun motorun ekzozunu soktum meraktan ...
    gerı taktıgımda egzozodan tıtreme sesı gelıo neden olur yanlış monte etmemnden olabılırmı vidalarıda ii ce sıktım halbu kı

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    manıfolt cıkısına ıı bak sonra eksozun sabitlemesi tam oturmusmu dıye bak bıde ııce vıdalarını sık;)
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    mondıal 151rs
    Alıntı crazydesng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerı taktıgımda egzozodan tıtreme sesı gelıo neden olur yanlış monte etmemnden olabılırmı vidalarıda ii ce sıktım halbu kı
    manıfoltda bı sıkıntı olacagını zannetmıyorumda sadece gozume egzozo ters gıbı geldı onceden cıvatalar asagı bakıyordu şimdi yukaı bı onu degıstırcem bu aksam ustu.
    bırde bosh marka bujı aldım gecen sızın onerebılecegınız bi marka varmı fıyatı 2,5 ytl ..bıtane daha vardı o 1,5 ytl ben en iyisi olsundedım bunu verdi...
    bu arada bugun motorumunu jantlarına mavi serıt cekecem(race tarzından) fotolarını koyarım

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    Selamlar
    Suzuki An 125 Hk Bordo / Yaş 39 Yer Istanbul Boğazı - Beykoz
    Bir çok Kişiyi Diğer Sayfadan Tanıyorum Zaten
    Ama Iyi Olmuş Diğer Motorlar Hakkındada Bilgi Sahibi Oluruz ...
    şimdiden Saygı Ve Sevgilerimle
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı crazydesng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    crazy motor girişinde bi sorun yoksa çamurluk bağlantısı varsa ona bak veya alt kısımda vida olması lazım ona bak -...eğer onlarda sağlamsa egsoz koruyucusa bak vidaları komple sağlamla bide motor girişinde vidaları yedirmişte olabilirsin ona dikkat et..

Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar
    Suzuki An 125 Hk Bordo / Yaş 39 Yer Istanbul Boğazı - Beykoz
    Bir çok Kişiyi Diğer Sayfadan Tanıyorum Zaten
    Ama Iyi Olmuş Diğer Motorlar Hakkındada Bilgi Sahibi Oluruz ...
    şimdiden Saygı Ve Sevgilerimle
    aramıza hoşgeldin wildrain kalıcı ve katılımcı olman dileği ile kib
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hoş geLdiniz ArkadaşLar Kalıcı Katılımcı FaLan oLmanz DileğiyLe Rüzgarınız BoL oLsn

tay_1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adım : ÇAĞATAY
    Yaşım : 24
    İkametim : İstanbul / Merter
    Motosikletim : Yiying 150
    K.Grubum : A Rh (+)
    Denizde balık olsam...

Motosikleti
    as t1
    hoş geldiniz efenim hayırlı günler bol güneşler
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    oh şükürler olsun ehliyetimizede kavuştuk
    artık özgürce dolaşabileceğiz....
    darısı olmayanların başına

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Selam arkadaşlar...
    İsmim Gökhan Batuk... Adana'da yaşayan adli tıp uzmanı hekimim. Eşim de meslektaşım. 2 kızım var. 39 yaşındayım. Motosiklet üzenire ilk kez 5 ay önce bindim. Yamaha Cygnus RS 125'im var. Honda'dan Güvenli Sürüş 1 eğitimi aldım. Suzuki Burgman alma amacım var. Ancak karar veremedim. 400 mü 650 mi? Bir acemi teker olarak Burgman 650 AN'yi kullanabilir miyim? Zorlanır mıyım? Zorlanırsın derseniz hangi sebepten dolayı? Ağırlık? Uzunluk? 650 cc'lik güç? vs vs...?? Bir de... Kıvırabilirsin ama zorlanırsın mı dersiniz? Yoksa kaşınma sakın canına mı susadın diye mi değerlendirirsiniz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tavsiyem 650 dir abi Niye Dersen 650 Limuzin Gibi Rahatlık verir Yengeyede Çocuklarada tabi Teker Teker Kafana Görede İstediğin Kilometreyi Yaparsın uzun kısa 400 e Göre Motor Tabi Daha kuvvetli Tork mork olayları davası Zapt Etme Sorunu 125 liq motorun varmış zaten 400 ü alsanda biraz bocalarsın 650 yi alsanda aynı bocalamayı yaşarsın tabi sadece 1 Km en fazla Sonra Toparlarsın olayı Hayırlısı Olması DileğiyLe...

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Romeo sağol be hocam yanıtladığın için. ) Sende ne var?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    selam millet evden ayrıldım evlendim şimdiki evimde pc ve internet yok iş yerimdeki pc çöktü artık internete kaçak giriyorum topice salça olamıyorum kusuruma bakmayın hepinizi çok seviyorum kazasız belasız bol km ler dileği ile..

Motosikleti
    mondıal 151rs
    Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oh şükürler olsun ehliyetimizede kavuştuk
    artık özgürce dolaşabileceğiz....
    darısı olmayanların başına
    mrhba hocam hoşgeldınız .
    ben olsam 400 luk alırdım.neden:650 lık sıze cok buyuk gelır o nun 400 lukden farkı hız olarak degısıyor bıldıgım kadar sızde hız ıcın almadıgınıza gore saglıklı saglıklı bınmek ıcın 400 luk sızın ıcın ıdeal olacaktır.....ama sız yınede son kararınızı vermeden once ıkı motorun ustune cıkın hıc olmazsa ufak bı tur atın motorlarla hangısı hosunuza gıder se sıze o guzeldır....
    650 cc bı scoteer ıcın cok buyuk bı guc 250-400 ıdeal ...
    hayırlısı olsun hocam iii günler..

Alıntı Barbudos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...
    İsmim Gökhan Batuk... Adana'da yaşayan adli tıp uzmanı hekimim. Eşim de meslektaşım. 2 kızım var. 39 yaşındayım. Motosiklet üzenire ilk kez 5 ay önce bindim. Yamaha Cygnus RS 125'im var. Honda'dan Güvenli Sürüş 1 eğitimi aldım. Suzuki Burgman alma amacım var. Ancak karar veremedim. 400 mü 650 mi? Bir acemi teker olarak Burgman 650 AN'yi kullanabilir miyim? Zorlanır mıyım? Zorlanırsın derseniz hangi sebepten dolayı? Ağırlık? Uzunluk? 650 cc'lik güç? vs vs...?? Bir de... Kıvırabilirsin ama zorlanırsın mı dersiniz? Yoksa kaşınma sakın canına mı susadın diye mi değerlendirirsiniz?
    mrhba hocam hoşgeldınız .
    ben olsam 400 luk alırdım.neden:650 lık sıze cok buyuk gelır o nun 400 lukden farkı hız olarak degısıyor bıldıgım kadar sızde hız ıcın almadıgınıza gore saglıklı saglıklı bınmek ıcın 400 luk sızın ıcın ıdeal olacaktır.....ama sız yınede son kararınızı vermeden once ıkı motorun ustune cıkın hıc olmazsa ufak bı tur atın motorlarla hangısı hosunuza gıder se sıze o guzeldır....
    650 cc bı scoteer ıcın cok buyuk bı guc 250-400 ıdeal ...
    hayırlısı olsun hocam iii günler..

Motosikleti
    Selamlar
    Ben Suzuki Scooterimden çok Memnunum Ama Biraz Küçük Geliyor Sanki Vitesli Makinalara Geçeceğim Galiba ... çünkü Kullandıkça
    Hafifliyor Sanki Motor ... Bir Araştıracağım Etrafı Endura Tarzı Neler Var Yada Siz Neler Tavsiye Edersiniz Görüşlerinizi Bekliyorum...saygı Ve Sevgilerimle

REKLAM ALANI
30. sayfa BirinciBirinci ... 20282930313240 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler