Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    hoş geldin çağatay
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    malesef yok =(
    merhaba bende yenıyım adım goktug scooter hakkında pek bı bılgım yok ama bıtane maxi scooter almak ıstıorum mondıal 150zat gıbı 2.el tavsıye edebbılecegınız bı marka model warmı...ayrıca tanısma bolumunde tt_custom deı baslıgım war beklerım hepınızı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    maxi scooter istiyorsan
    suzukı burgman400 veya 650
    yamaha xmax250
    kymco xciting
    kymco grand dink 150 veya 250
    piaggio beverly 250
    honda golwing 1800 abs

yani adam gibi bişey olsun diyorsan 4000 - 5000 ytl gözden çıkar

ama çinli olsun kavga döğüş geçinir gideriz dersen..
    mondial 150 zat
    asya as 150 t1
    kanuni storm 150
    mondial 150 zc

vs vs aklıma şimdilik bunlar geliyor bunlarında 2 inci el fiyatları 1000 ytl 2000 ytl arası..

kazasız belasız bol km ler dilerim..

Alıntı tt_custom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende yenıyım adım goktug scooter hakkında pek bı bılgım yok ama bıtane maxi scooter almak ıstıorum mondıal 150zat gıbı 2.el tavsıye edebbılecegınız bı marka model warmı...ayrıca tanısma bolumunde tt_custom deı baslıgım war beklerım hepınızı
    aman dostum uzak dur 150 zat tan rezil olursun walla.parça uçuk pahalı dengi yok çünkü..üstelik çinlii ömrü kısa.parana yazıkonun parasına 2. el bobcat falan düşün..hem karizma hem taş gibi motorr..parçası 150 zattan bol ve ucuz....karar senin ama çinliye 1000 ytl den fazla para werilmez.nerde trak orda bırak hesabı:D

Motosikleti
    mondıal 151rs
    abim güsel abim honda yamaha suzki v.s nese sonuçta motor abi sana honda arıza çıkarmaz diye bi garanti veriymu hayır suzuki hayır zaten çin malıda açıkça vermio,,o yüzden şu olsa giderim demiceksin...sen motorcumusn evet dimi motorcu herdurumda,durumu ve şartları ne ise ona göre davranır,şimdi ben burdan zaruri ist gitmem lazım altımda kel motorum var...bunun için işte cbr ım olsa gide3rim demem.elimdeki alet neyse bakımlarını yaptırırım vurarım yola gittiği yere kadar abi bu benim düşüncem..eğer kusur işlicek bi laf sölediysem affola. ama arkana bakarsan yol bitmez abi bunuda unutma sen önüne bak ve yola devam et...[/QUOTE]

ne kusuru kardeş
    burası özgür dünya kusur işlicem diye gercek fıkrını sölemezsen asıl ozaman kusur işlemiş olursun bence..
    tabı senın dedıklerınde dogru..
    tşkür ederim fıkrını soleyen arkadaslara

bu arada yenı gelen arkadaslara hoşgeldınızzzzz aramıza

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize selam..Ben Çağatay yaş 17 istanbul/taksim-Emirgan Motor şimdilik bianchi falcon...
    h.g çağatay aramıza kalıcı ve katılımcı olman dileği ile

göktuğ h.g din öncelikle aramıza kalıcı ve katılımcı olman dileği ile...

scooter seçimine gelince aklımda bir kaç tane söliyim....
    (kaliteli)
    yamaha bws
    honda dylan
    yamaha aerox
    peugeot speed fıghter
    runner çeşitleri
    piaggio çeşitleri

çin malı diyosan saymama gerek yok piyasa kaynıyo zaten....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    malesef yok =(
    teşekkur ederım verdıgınız onerıler ıcın cok yardımcı oldunuz

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h.g çağatay aramıza kalıcı ve katılımcı olman dileği ile

Kalıcı olmak isterim şahsen..keeway sl150 araştırırken gogıl amcada bu siteyi buldum..Normalde her siteye üye olmam..Ama arkadaşlık-kardeşlik ortamı çok hoşuma gitti..Neyse tekrardan hoşbulduk..Çok sevindirik oldum..Avuçcuklarımın içi terliyo şu an çok heycanlıyım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    aramıza hoşgeldin doğru adrestesin katılımcı olman dileği ile..

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Aerox ile Bws'nin yakıt tüketimi aynı mı ?

Ben Bws aldım gazı %50 açınca 1 Lt ile 32 km götürüyor..

Tam gaz 26 km götürüyor

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Sevgili arkadaşlar, öncelikle başlığınız çok iyi olmuş. Tüm sukuter (sukuter demeyi çok seviyorum) sahiplerinin bir başlık altında toplanması güzel bir olay.

MT de modeller dağınık durduğundan ve aslında pek açık bilgiler yer almamasından burada fikir soracağım.

Bir sukuter almak sitiyorum. Açıkçası verigisi filan olmayan honda today, kymco agility 50 gibi birşey düşünüyorum.

125 lik olarak kymco seçeneklerim arasında yok. Yamaha CYGNUS RS olabilir. Fiyatı da bu naralar gayet uygun. K.kartına peşin fiyatına 12 taksit yapan da var. Suzuki hakkında ise pek bilgim yok.

Sizden istediğim adı geçen modellerin artı ve eksi yönleri hakkında bilgilendirme yapmanız.

Şimdiden teşekkür ederim.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Arkadaslar herkese selamlar ismim mert.mondial zat 150 motorum var ama su sıralarda degistirmeyi dusunuyorum.sunu soyliyim zat 150 veya mondial alcak arkadaslara su ana kadar motorla 15000 km yaptım ve cok rahat bir motor oldugunu soyleyebilirim.
    motorun bakımını adam gibi serviste zamanında yapıldıgında hiç sorun cıkarmıyor.tabii ki bu motor biraz naziktir bunu da unutmadan kullanmak gerekir.

Motosikleti
    malesef yok =(
    Alıntı mart07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese selamlar ismim mert.mondial zat 150 motorum var ama su sıralarda degistirmeyi dusunuyorum.sunu soyliyim zat 150 veya mondial alcak arkadaslara su ana kadar motorla 15000 km yaptım ve cok rahat bir motor oldugunu soyleyebilirim.
    motorun bakımını adam gibi serviste zamanında yapıldıgında hiç sorun cıkarmıyor.tabii ki bu motor biraz naziktir bunu da unutmadan kullanmak gerekir.
    bende mondıal 150 zat bakıyordum ama sıteyı arastırınca vazgectım bı 150 zat kullanıcısı olarak bana soleyebılecegın alma weya al dıebılecegın bıseyler warmı??

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    len Molekül Karınca'lar napıyonuz
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

bende mondıal 150 zat bakıyordum ama sıteyı arastırınca vazgectım bı 150 zat kullanıcısı olarak bana soleyebılecegın alma weya al dıebılecegın bıseyler warmı??
    arkadasım ben 150 zat kullanıcısı olarak sana soyleyebilecegim seyler cok basit.bu motor inanılmayacak kadar agır bir motordur.baslarda zorlanma ihtimalin var.bir diğer dezavantajı lastik ebat olarak biraz kucuk ve tumseklerden gecerken senin ve motorun agırlıgıyla birlikte surtme oluyor ki bu arkanda biri oldugunda kacınılmazdır dikkatli gecmezsen.bu sorunu dıs lastikleri degiştirerek astım.en buyuk artısı sekli.gercekten cok hos bir dizaynı var ve akılalmaz bir konfora sahip.su anki fiyatları tam olarak bilmiyorum ancak uzun yıllar kullanmak istersen yapacagın tek sey motora ozen gostermek ve servislerini aksatmamaktır.lafın kısası bu gune kadar lanet olsun bu motoru aldıgım gune dedigimi hatırlamıyorum.bu arada sunu da belirteym motor rodaj donemini gecse bile tam olarak randıman alınması biraz daha gecikebiliyor.ayrıca kadran 140 gostersede max hız duz yolda 95 km civarlarında.piyasadaki çin malları arasında en iyisi olarak nitelendirebilirim bu motoru.

Motosikleti
    150 ZC
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili arkadaşlar, öncelikle başlığınız çok iyi olmuş. Tüm sukuter (sukuter demeyi çok seviyorum) sahiplerinin bir başlık altında toplanması güzel bir olay.

MT de modeller dağınık durduğundan ve aslında pek açık bilgiler yer almamasından burada fikir soracağım.

Bir sukuter almak sitiyorum. Açıkçası verigisi filan olmayan honda today, kymco agility 50 gibi birşey düşünüyorum.

125 lik olarak kymco seçeneklerim arasında yok. Yamaha CYGNUS RS olabilir. Fiyatı da bu naralar gayet uygun. K.kartına peşin fiyatına 12 taksit yapan da var. Suzuki hakkında ise pek bilgim yok.

Sizden istediğim adı geçen modellerin artı ve eksi yönleri hakkında bilgilendirme yapmanız.

Şimdiden teşekkür ederim.
    abi ben sana ne deyim ki altında ki motorlara bakıyorum istediğin
    motorlara bakıyorum uçurum sen o düşündüğün motorları alırsan
    iki günde atarsın seni kesmez yani 50 lik bi makinayla ancak bakkala gidersin
    bence arkadaşlarada sorabilirsin! en aşşağa 125- 150 lik bişey bak
    he bide ucuz yollu istersen mondial bak servis yedek parça ucuz yani
    ii düşün kullanamıcan bi 50 lik dense hiç alma daha iii derim ben. . .

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Alıntı showdownKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben sana ne deyim ki altında ki motorlara bakıyorum istediğin
    motorlara bakıyorum uçurum sen o düşündüğün motorları alırsan
    iki günde atarsın seni kesmez yani 50 lik bi makinayla ancak bakkala gidersin
    bence arkadaşlarada sorabilirsin! en aşşağa 125- 150 lik bişey bak
    he bide ucuz yollu istersen mondial bak servis yedek parça ucuz yani
    ii düşün kullanamıcan bi 50 lik dense hiç alma daha iii derim ben. . .

Zaten bakkala pazara sağa sola hafta sonu arkadaşın işyerine sohbet etmeye gitmek için kısa mesafelerde lazım. Şehir içine büyük makina sokmak bir dert. Memleket yolları da köstebek yuvası olmuş. Anlayacağın ayrı bir dert.

Ben vergisi mergisi olmayan honda today ya da görünüşü daha kemikli olduğundan kymco agility 50 düşünüyorum.

Kymco agility 50 sahibi olan ve kullanmış olan arkadaşlar hani burayı da fazla meşgul etmemek için özelden detay yorum yazarlarsa minnettar olacağım.

Ha yazmayan olursa aynı plavı sürekli ısıtırm, siz de yersiniz. Konu habire gündeme gelir. : ))
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aerox ile Bws'nin yakıt tüketimi aynı mı ?

Ben Bws aldım gazı %50 açınca 1 Lt ile 32 km götürüyor..

Tam gaz 26 km götürüyor
    Cevap bekliyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len Molekül Karınca'lar napıyonuz
    iyidir procan elimizden bi uçan birde kaçan kurtuluyor..

Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap bekliyorum..
    motorun bakımlarını iş yüzünden aksatıyorum bu yüzden senin verdiğin değerlerle aynı..
    şimdilik..

Motosikleti
    Beverly 500
    Selam Arkadaşlar,

Bende aranıza bugün katıldım Hoşgeldim, sefalar getirdim Adım Özgür, yaşım 31, İstanbul/Suadiye'den yarışmaya katılıyorum Bir inşaat firmasında idari müdür olarak çalışıyorum. Bende de Piaggio Beverly 500 var. Herkese kazasız belasız günlerde motor kullanmayı diliyorum.

REKLAM ALANI
27. sayfa BirinciBirinci ... 17252627282937 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler