Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atom karıncalar nasılsınız beyler kaç gündür ciddi problemlerim vardı doğrudürüst uğrayamıyordum herkese selamlar kazasız belasız bol km ler dilerim..
    aramıza tekrar hoşgeldin patron döndüğüne sevindik....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    şefim işler yavaş yavaş yoluna giriyor gibi ama yinede belli olmaz tam rahata kavuşuyorum derken birden dibe vurabilirim..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    şefim işler yavaş yavaş yoluna giriyor gibi ama yinede belli olmaz tam rahata kavuşuyorum derken birden dibe vurabilirim..
    inş herşey yoluna gircek patron kendine güvenini yitirme umutsuzluğa kapılma..emin ol düzelecek herşey sıkma canını
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    mondıal 151rs
    slm
    orhan ben denızlıden yas: 25
    motor mondıal 151 rs
    mavi 2 yıldır bende.ama en yakın zamanda honda cbr 125r almayı düşünüyorum
    .....

gezgın sanırım sen motorcusun benım goca olanın bı sorunu var on fren yagı azalmıs fren tutmuyor
    sordun fren yagı kat duzelır dedıler
    nasıl katıcam yok sa motorcuya gıtmeemmı gerek..
    bırde bu arada 95 kullanıyordum gecen opetten 97 aldım kalıtelı dıe ama motor 30 km sora stop ettı.
    benzın var calısıo ama gaza yuklenınce stop edıyodu depoya ufledım epey bı çalıştı
    ama şimdi canavar oldu asfaltta bıle drag da padi çekiyor.
    hız da 120 -125 gormeye başladım eyımlı yolda
    bu arada benım eksazu hallaeddım ekzozcuda kaynak la ıcını bosalltı ucuna da abartı eksoz başı taktırdım ses manyak oldu ama polıs gordommu topuk bırde ah şu lastıkler cok fazla kayıyor arkayı degıstırcem ne onerırsın okudugunuz ıcın teşekkurler ..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı crazydesng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm
    motor mondıal 151 rs
    .....

gezgın sanırım sen motorcusun benım goca olanın bı sorunu var on fren yagı azalmıs fren tutmuyor
    bırde bu arada 95 kullanıyordum gecen opetten 97 aldım kalıtelı dıe ama motor 30 km sora stop ettı.
    benzın var calısıo ama gaza yuklenınce stop edıyodu depoya ufledım epey bı çalıştı
    bu arada benım eksazu hallaeddım ekzozcuda kaynak la ıcını bosalltı ucuna da abartı eksoz başı taktırdım ses manyak oldu ama polıs gordommu topuk bırde ah şu lastıkler cok fazla kayıyor arkayı degıstırcem ne onerırsın okudugunuz ıcın teşekkurler ..
    abi öncelikle h.g aramıza
    şimdi motorun ön fren yağı bitmiş derken...yağ bitmesini ihmal etme abi kilitleyebilir disk,bi ihtmal disk balatalarında bitmiş olabilir onlarada bak,yağı nerden katıcaksın frenin ufak kare veya dikdörtgen yağ kutusu vardır sök içine yağ koy...
    benzine gelincee abi 97 kullanma motorun sadece benzin değişikliği nedeniyle istop etmiştir....ama 97 motora zarar verir motorun ömrü kısalır..demedi deme..eğer performans istiyosan dişlileri büyült küçült ustalara söle onlar yapar abi...

egsozda zevkine kalmış abi ALLAH kaza bela vermesin...tekerine taş değimesin..tekerleride büyültebilirsin daha yanaklı bişiler takabilirsin...

Motosikleti
    mondıal 151rs
    tesekkurler .
    hoşbulduk iş içabı aksama kadar bılgısayar basındayımm vakıt gecıremıyordum ama şimdi mt cıler var .
    bundan sonra bol bol buralardayım..

Motosikleti
    asya 150t1
    slm
    motor mondıal 151 rs
    .....

h.g bende on arka lastıklerı degıştırdım kartıpı yaptım kayma yok vıraj kabılıyetı yukseldı markası duro on arka 100 ytl heebıde paran fazlaysa metzeler bılmem nee taktıra bılırsın

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    abi sana bi site ismi söyliyim ordan bakabilirsin.www.buzmotor.com bu siteden lastik bakabilirsin sadece michelin görünüyo ama dğişik marka lastiklerde elinde var arayıp sorabilirsiniz

yada şu siteden sol üst köşedeki üst boşluğa lastik ebatları örnel:130/70-12 bu şeklide altındaki seçenektend lastik markanı seçip fiyatlara bakabilirsin

http://www.scooter-prosports.com/sho...428949ac9fcebf

Motosikleti
    mondıal 151rs
    lastıkler ıcın saolun arkadslar .dun kucuk bı motorcuya gıttım.lastık elınde cın malı 40 ytl vercek karlastıgı gıbı cok dızlı 130-60-13 ebatlarında.fren işi fren tamır takımının degısmesı lazım dedı .garantı kapsamına gırer bı sor bakalım dedı.ve benım eksozun ıcını aldırmam ses için basıma dert oldu motor ııı gıdıyor ama yolda stop edecekmıs gıbı oluyor pütürdüyor motor.motorcu ekzosdan ve memelerden dedı karburatorunde de sorun var dedı. bı fıyat istedım 60 karburatör60ekzos 35-40 da balatalardan ses gelıyor du onu dedım balata yıyor dedı 50de işçılık totalde bana 200-220 ytl masraf acacak...
    ama motoru satsam 1000ytl anca eder ne yapayım sızce 1 sene daha benı ıdare edermı.inş seneya cbr125 alacam artık ona mı saklıyam paramı :::???

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    lastıkler ıcın saolun arkadslar .dun kucuk bı motorcuya gıttım.lastık elınde cın malı 40 ytl vercek karlastıgı gıbı cok dızlı 130-60-13 ebatlarında.fren işi fren tamır takımının degısmesı lazım dedı .garantı kapsamına gırer bı sor bakalım dedı.ve benım eksozun ıcını aldırmam ses için basıma dert oldu motor ııı gıdıyor ama yolda stop edecekmıs gıbı oluyor pütürdüyor motor.motorcu ekzosdan ve memelerden dedı karburatorunde de sorun var dedı. bı fıyat istedım 60 karburatör60ekzos 35-40 da balatalardan ses gelıyor du onu dedım balata yıyor dedı 50de işçılık totalde bana 200-220 ytl masraf acacak...
    ama motoru satsam 1000ytl anca eder ne yapayım sızce 1 sene daha benı ıdare edermı.inş seneya cbr125 alacam artık ona mı saklıyam paramı :::???
    abi sen bilirsin motor senin bence başka ustalarada bir sor derim ben...motor aksamını kaça yaparlar belki fiyat farkeder bu arada egsozuda egsozcuya yaptır.zaten normal motorcuda egsozcuya götürecek hiç olmazssa aradaki komisyonu ödeme adam kendinede para alacaktır...egsozcuya vece 20 ytl dir kendine 40 ytl alacaktır...ah burda olsaydın yaptırırdık ucuz bir maliyete sana...nese sağlık olsun ama hiç bir işte tek bir ustaya bağlı kalma servisede garanti dışı bişey yaptırma abi aklında olsun servis sanayinin 2 katıdır.

Motosikleti
    mondıal 151rs
    tamam kardesim saol beklemeya aldım zaten.
    ehlıyetım olsa benım mondeallle samsuna gıtmeyı dusunuyordum.
    nasıl gıdebılırmı 982 km falan denızlıden
    ama şimdilik otobusle gıtmeye karar verdım....

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    tamam kardesim saol beklemeya aldım zaten.
    ehlıyetım olsa benım mondeallle samsuna gıtmeyı dusunuyordum.
    nasıl gıdebılırmı 982 km falan denızlıden
    ama şimdilik otobusle gıtmeye karar verdım....
    gidersin abi neden gidemicenki bir bakıma sokarsın yağı civatalrı sıkıştırırsın,gerekli bakımları özellikle teker bakımlarını yaptırıp çıkabilirsin,ancak yolda dikkatli gitmekte fayda var,motoru dinlendirme olsun,lastikkontrol olsun bu şekilde kontrolleri ara ara yaparak gidebilirsin abi....yedek buji-kayış ve hava filtresi almayıda unutma abi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş herşey yoluna gircek patron kendine güvenini yitirme umutsuzluğa kapılma..emin ol düzelecek herşey sıkma canını
    ince bir çizgi üzerinde gitmek kolay değil fatih..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    ince bir çizgi üzerinde gitmek kolay değil fatih..
    evet abi kolay değil ama sen kendini çizgiye bıraktıysan o çizgi seni istediği kalınlık ve incelikte götürebilir..ama sen çzgiyi yönetmeye başlarsan sen çizgiyi istediğin kalınlıkta ve istediğin yöne çevirebilirsin abi, sen kendini çizgiye verdiysen çizgi seni yönetir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kanka kendimi toparlamam lazım ailemi biraz ikna ettim gibi..

Motosikleti
    mondıal 151rs
    bu motorla yemıyor ama inş.seneye cbr 125 imi aldımmı gıdıcem ....
    bununla burdan dınara bıle gıtmeye tırsıyor insan....
    ama hondam olsa oohhoooooo ...

Motosikleti
    as t1
    abi hoşgeldin bukadar tırmana gerekyok abi altındaki motor 982 km yi gider ama sen nasıl gidersin bilmem yol bitmek bilmez o motorla cbr ye kavuşman dileğiyle
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    kanka kendimi toparlamam lazım ailemi biraz ikna ettim gibi..
    inş abi herşey yoluna gircek ya inanıyorum ben senin kalbin ruhun temiz ALLAH'ım inş istediğin gibi bir hayat veriri sana

bu motorla yemıyor ama inş.seneye cbr 125 imi aldımmı gıdıcem ....
    bununla burdan dınara bıle gıtmeye tırsıyor insan....
    ama hondam olsa oohhoooooo ...
    abim güsel abim honda yamaha suzki v.s nese sonuçta motor abi sana honda arıza çıkarmaz diye bi garanti veriymu hayır suzuki hayır zaten çin malıda açıkça vermio,,o yüzden şu olsa giderim demiceksin...sen motorcumusn evet dimi motorcu herdurumda,durumu ve şartları ne ise ona göre davranır,şimdi ben burdan zaruri ist gitmem lazım altımda kel motorum var...bunun için işte cbr ım olsa gide3rim demem.elimdeki alet neyse bakımlarını yaptırırım vurarım yola gittiği yere kadar abi bu benim düşüncem..eğer kusur işlicek bi laf sölediysem affola. ama arkana bakarsan yol bitmez abi bunuda unutma sen önüne bak ve yola devam et...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    inş gezo inş herşey yoluna girecek benim 6 hissim çok kuvvetlidir basıma gelecekleri önceden sezebiliyorum..

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Arkadaşlar hepinize selam..Ben Çağatay yaş 17 istanbul/taksim-Emirgan Motor şimdilik bianchi falcon...

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler