Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    adım : recai istanbul KARTAL danım yaşım: 25
    motosikletim: modial 150 HS (japon malı) ölümüne scooter ama değiştirecem sıkıldım scotoordan :(
    [B]:bounce: [COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyene[/COLOR] :bounce: [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    Alıntı KaRTaLLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletim: modial 150 HS (japon malı) ölümüne scooter ama değiştirecem sıkıldım scotoordan :(
    hem ölümüne hem sıkıldım tezatlık var sanki

ama sonuç olarak hoşgeldin aramıza recai
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    arkadaşlar uygun fiyata kanuni bobcat''buldum ikinci el 7500'km'de sahibide temiz bakmış. sadece ön düzende yamukluk var tornaya girmiş ama bence değişmesi gerek (ön maşa) 2400'ytl istiyor 2007 model ne dersiniz alayımmı..sıfırı 5200'ytl civarlarında

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    diğerlerinin de fiyatlarına baktınmı iyice arastıma yaptımı 150cc 12bg çok güzel makina pgo tarafında üretiliyo herkesin fikrini al ondan sonra karar ver..

alanada satanada hayırlı olsun..

Alıntı KaRTaLLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    recai hoşgeldin hs sana agır kalıyodur sana bi 4 zamanlı skipper verelim coşarsın..

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    recai sana benim bws yi vereyim ? 2000 ytl 140 tak die görür 9 hp
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    araştırma yaptım..bi konuşayım eğer anlaşabilisek alırım anlaşamazsam yamaha yada kymco düşünüyorum sıfır...

Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    recai sana benim bws yi vereyim ? 2000 ytl 140 tak die görür 9 hp
    modifiye yaptın heralde

Motosikleti
    Yamaha Bws
    yok mod olayı yok herşey orj. 2005 in son japon çıkışlarından kasası daha farklıdır
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mod olayı yok herşey orj. 2005 in son japon çıkışlarından kasası daha farklıdır
    bws'ler harika motordur..2005'e kadar japonyada üretildi daha sonra çine göçtü tabi ama kalite aynı sayılır sadece jantları biraz daha basit ve eksoz sesi..bir dönem rent'de çalıştım 2003 modelle 2005 modelin arasında farklar var mesela eksoz sesi 2003'ün daha kalın bir ses 2005'den sonrakilerin daha ince..

Motosikleti
    Yamaha Bws
    benimki bızzttt bızt bızzzt bıztttt ediyo daha kalın :D jantları 2002 lerdeki gibi ama siyah arka plakalık eski stoplar full kırmızı demirler kısa farlar düz koltuk farklı paneldeki yazılra vs.. farklı anahtar farklı alt marşbiyel farklı :D
    Yamahaşk 😍

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Onur Levent , mondial 151rs (orjinal çin malı) Ankara Yaş 28

Motosikleti
    Yamaha Bws
    HOŞ GELDİNİZ onur bey
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen hiç konuşma niye gelmedin yalıma..
    ne zaman abi zaten boya işi bitmediki pazar günü 6 gibi bitti yorgunluktan öldüm sızmış kalmışım abi kusura bakmayın...ya....

Alıntı Onur Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur Levent , mondial 151rs (orjinal çin malı) Ankara Yaş 28
    hoşgeldin aramıza
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    as t1
    usta boya nasıl oldu yapabildinmi?

kereme ne oldu neden uzaklaştırma aldı bilen varmı
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    valla abi çıkma grenajlara alırken çok iyi bakmamıştım...ama biraz çizikler fazlaymış belli oluyor ama uzaktan bakınca no problem hava biraz rüzgarlıydı toz yoktu evin üstünde yaptım bi kaç yerine yakın sıkmıştım aktı oralar ama alt traflarda ön grenajda bişi yok...bence hoş oldu bi yıkamam lazım motoru ondan sonra fotları çekip akşama koyarım büyük ihtimal abi...bir kaç çıkartma falan yapıştırdım...boş kalmasın diye fotoları koyunca daha iyi anlıcaksınız abi...

birde ben hussarın arka amartisörü değiştircem..çok sert bunun yerine başka yumuşak bir amartisör takmak istiyorum...hangi motorun amartisörü buna iyi gelir...unutmadan motorum amartiösrüm tek amartisör..ARN olabilir mi?speed fıghter amartiösrü olabilirmi bilginizi bekliyorum arkadaşlar?yoksa grenajlar dağılacak yakında yumuşak bişi takazssam....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

arkadaşlar mrb.benim daha öncede bahsetmiştim.kanuni 125 cc classic var bende..fakat 100km. de 6 lt.benzin yakıyor.biliyorum herkez şimdi ohaa diyor..neyse bakımını yaptırdım denedim yine aynı..
    bişeyden şüpheliyim onu sorucam size arkadaşlar..benim benzin kapağı tam oturmuyor yerine..acaba bundan olabilirmi..benzin uçabilirmi oradan.yani bu kadar farkedermi? 6 lt.benzinle 200 km yapsa normal..yani bu kadar uçarmı yada böyle bişey olabilirmi bi yardımcı olursanız sevinirim.!!!şimdiden teşekkürler!!!ben engin manisadan bu arada yaş 30!!!!

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    engin abi öncelikle hoşgeldin aramıza..bendede kanuni hussar 125 var...ayarlarını yaptıralı 2 ay falan oldu....motor normaldi servise vermeden önce normal yakıyodu ama servisten sonra fazla yaktı,sorun değil dedim ayarlardandır dedim tabi bu arada zam üsütne zam benzine,,,daha sonra benzin hortumunun çatlak olduğunu gördüm onu yaptım,,,yine aynı yakıyodu,tabi zmlar yüzünden arttı yakış ustaya gidip sordum bu dedim çok yakıyo dedim..(servisteki ustaya değil sanayideki)evlat 20 ytlelik benzinle 150 km gidebiliyomusun dedi,,,180 bile gidiyom dedim ozman çok normal dedi...

sana dicem

1)hava filtresini temizle
    2)karburatöre pislik kaçmış olabilir
    3)bujiye bak
    4)kayışa bak
    6)hava hortumuna bak(çatlak falan olur hava alır)

şimdi bazı şeyler ne alak iceksin açıklıyım hemen esla kayış aşınmışır motor zorlanıyodur motor zorlanınca benzin sarfiyatın çoğalır.
    tekerler aşınmıştır yola oturmuyodur,havası azdır motora yük olur benzin sarfiyatı çok olur.

senin benzin kapağına gelince uçma olması değilde,benzin hava almasıda olabilir,neden dersen benim hortum çatlaktı kesitm tekrar taktım motorun performansı değişti bir anda düşündüm dmekki motor ordan hava alıp performansı düşürüyomuş...yani hava alıp almamasıda öenmli.....benimbildiklerim bu yanlışım varsa kusura bakmayın arkadaşlar....

millet nereye gittiniz ya hişşşş kimse yokmu yaw burda topic neden boş kalıyor arkadaşlar anlamadım bu kerem ne yaptıda uzaklıştırldı olum bi rahat dur ya

boyanan motorumun resimleri arkadşlar...

boyanan kısımlar ön grenaj ön çamurluk alt grenaj,,,arkanın çıkması yoktu o orjinal kaldı artık onun çıkmasınıda bulursam tek renk yapmayı düşünüyorum motoru...

dün servise gittim..hava filtresini temizlediler..bide bilmemne ayarını 2.5 kısmıslar..tahminim benzinle ilgili...sizden iyi olmasın bide ustaların ustası var sanayide o bişey dedi..engin bak bu motorlar 2 km gider km göstergesi 1 km yazar dedi..şaşırdım..sen bunuda bi dene dedi.!bakalım bugün yol yapıcam motorla haber veririm..gezgin saol bu arada ilgilendiğin için.!!çok teşekkür ederim.!!

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı engmed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün servise gittim..hava filtresini temizlediler..bide bilmemne ayarını 2.5 kısmıslar..tahminim benzinle ilgili...sizden iyi olmasın bide ustaların ustası var sanayide o bişey dedi..engin bak bu motorlar 2 km gider km göstergesi 1 km yazar dedi..şaşırdım..sen bunuda bi dene dedi.!bakalım bugün yol yapıcam motorla haber veririm..gezgin saol bu arada ilgilendiğin için.!!çok teşekkür ederim.!!
    sende sağol abide bu 2 km gider 1 km yazar muhabbeti ne acaba anlmadım biraz detaylı anlatırmısn abi....bende hussar 125 var sende ne vardı motor.çok merak ettim 2 km gider 1 km yazar ozman motorum çok iyi yakıyor yaww...

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    selam scotercılar
    25 kere selam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    selam arkadaşlar..cumartesi günü yamaha bws aldım 2006 model..16000'km'de en kısa zamanda resimleri eklerim sağlıcakla kalın atom karıncalar mt

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler