Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    abi ilk olarak grenajlarını sök sonra güzelce zımrapa yap ancak ince zımpara olsun su zımparası ile güzelce geç sonra zımpara bitince güzelce sil temizle sonra boyayı at 1 kat boya yeterli olmayabilir bence boyayı iki kat atmalısın rüzgarlı biryerde atma boyayı mümkünse kapalı biryerde at birde boyayı çok atma ki boya akmasın kolay gelsin.

bu arada 1.000 mesajım
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ilk olarak grenajlarını sök sonra güzelce zımrapa yap ancak ince zımpara olsun su zımparası ile güzelce geç sonra zımpara bitince güzelce sil temizle sonra boyayı at 1 kat boya yeterli olmayabilir bence boyayı iki kat atmalısın rüzgarlı biryerde atma boyayı mümkünse kapalı biryerde at birde boyayı çok atma ki boya akmasın kolay gelsin.

bu arada 1.000 mesajım
    okay zımpara atmaya gerek varmı eski boyasını antpas niyetine kullansam olmazmı boyacıya sordum kaliteli boyadır içinde bişiler var diye sydı ama unuttum önceki boyasıda marsallmış
    şimdikide marşal boya sadece renk farklı o kadar zımpara işine girersem çıkmam işin içinden napcam bilmiyom illa zımpara gerekiyosa atıcam ama gerekmiyosa atmıcam
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    as t1
    zımpara yapmadanda olurda çizikler falan varsa grenajlarında onları nasıl kapatıcaksın boyası güzel olmaz zımparayı hafif yapacaksın pürüzlü olmaz yani orjinal boyası gibi durur onun için hafiften zımpara yaparsan iyi olur ama zımpara atmadanda olur sen bilirsin
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    gezgin grenajalrın plastik değilmi senin ne antipası sen at zımparanı ama okayın dediği gibi ince zımpara atmalısın son halinin resimelrinide eklersin bakalım nasıl olmuş
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Motosikleti
    kanuni hussar 2004

bu orjinal fotosu

buda fotoshopta yaptığım müsvette çizim sadece nasıl durcak diye yaptım biraz aksesuar gerekiyo...
    okay sadece zımparayı çizik bozuk olan yerleremi atıcam onu anlmadım kusra bakma devamlı soruyorum ama...işte göznuru kötü bişi olmasına içim razı gelmio

ya resimler neden ufak çıkıyor bir bilgisi olan varmı nasıl büyük çıkartabiliriz bu resimleri....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    fatih aksamları nasıl olsa saat 6 da çıkıyosun sen şimdiden her aksam ince zımparayla eski boyasını zımparala sonuç olarak polisle sorun yaşamam dersen simli boya çok güzel olur boyayı okayın dediği gibi rüzgarsız bi ortamda yap rüzgardan uçan tozlar hep boyanan parçaya yapışır iğrenç bi görüntü alır boyayı uzaktan tut ki hem akmadan hemde daha fazla alan boyayabilirsin istersen toppidoyu koltuk altındaki parçalarıda boyayabilirsin ama ben tavsiye etmem boyayacaksan grenajla birlikte ön farın üstündeki 3gen küçük parçayıda boya jantları boyama fırın boyadan baskası tutmuyor 2 gün sonra sprey boya atıyor 2 renk boya kullanacaksan eciş bücüş boyama motoru komple bir renk boya diğeriylede aksesuarlarını boyarsın altına neon tüpümü koyacan yoksa bikaç led ile sağına soluna ışık koyabilirsin ama aşırıya kaçma seyyar pavyon gibi olmasın abartma yani ön ve arka çamurlk içine birer tane led koy yeter yani yumurta far içinde ledleri olan bir far varya onlardan kullan hani 50nc kamyonetlerin arkasına taktığı mor lambadan çamurluk içine gizle bakınca belli olmasın ayrı bi anahtar yaparsın yada farlara bağlarsın teknisyen sensin bi çaresine bakarsın..

sana kolay gelsin istersen hafta sonu işim olmazsa yardım ederim..

resmi upload ettikten sonra hotlink forums 1 deki linki kopyala

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150

[B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    yok abi ben öle abartlılı bişi yapmıcam çıkma grenajları takmamın sebebi orjinaller mundar olmasın diye biliyosun hussarda gram süspansiyon yok haliyle ufak tümsekte bile çok sarsılıyor....o yüzden orjinalleri söküp çıkmları takıcam...ışık olayına gelince bi ön çamurluk üstü bi arka çamurluk üstü belki ortaya bir neon neondan ziyade ön amartisörlere bir sağa bir sola sis farı takmak anahtarlı olacak bu ışıklar yoksa polislerle papaz oluruz...dediğin gibi seyyar pavyon havası vermeyelim sadece grup gezileri yparsak şekil olur diye birde benim ışıklar sönük yanıyo direk bobinden alınca bazı yollarda ışığım yetersiz sisleri o yüzden takmak istiyorum...birde şu zımpara olayında anlaşalım ben grenajı kople mi zımparalıcam yoksa sadece çizik bozuk yerlerimi?bu sorunun cevabından sonra boya işi için bir sorum yok.....birde kerem tanıdığın güzel reklamcı varmı?boyadan sonra mecbur üstüne bişiler yapmam lazım öle kabak gibi olmaz....

Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motoru güsel yapmışssın tabi sade olmuş biraz ama üzerine biraz rekelam işi bide bu motor yere sıfır mı banamı öle geldi yoksa...

Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih aksamları nasıl olsa saat 6 da çıkıyosun sen şimdiden her aksam ince zımparayla eski boyasını zımparala sonuç olarak polisle sorun yaşamam dersen simli boya çok güzel olur boyayı okayın dediği gibi rüzgarsız bi ortamda yap rüzgardan uçan tozlar hep boyanan parçaya yapışır iğrenç bi görüntü alır boyayı uzaktan tut ki hem akmadan hemde daha fazla alan boyayabilirsin istersen toppidoyu koltuk altındaki parçalarıda boyayabilirsin ama ben tavsiye etmem boyayacaksan grenajla birlikte ön farın üstündeki 3gen küçük parçayıda boya jantları boyama fırın boyadan baskası tutmuyor 2 gün sonra sprey boya atıyor 2 renk boya kullanacaksan eciş bücüş boyama motoru komple bir renk boya diğeriylede aksesuarlarını boyarsın altına neon tüpümü koyacan yoksa bikaç led ile sağına soluna ışık koyabilirsin ama aşırıya kaçma seyyar pavyon gibi olmasın abartma yani ön ve arka çamurlk içine birer tane led koy yeter yani yumurta far içinde ledleri olan bir far varya onlardan kullan hani 50nc kamyonetlerin arkasına taktığı mor lambadan çamurluk içine gizle bakınca belli olmasın ayrı bi anahtar yaparsın yada farlara bağlarsın teknisyen sensin bi çaresine bakarsın..

sana kolay gelsin istersen hafta sonu işim olmazsa yardım ederim..

resmi upload ettikten sonra hotlink forums 1 deki linki kopyala

abi aldığım kırmızı ve siyah boyaların ikiside simli yani parlak+simli

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)

bu kasa motorlara en çok bu görüntü yakışıyor yapana helal olsun ama 2 parmak yükseltse çok harika olur..

fatih iki renkten birini komple boya diğer rengide aksesuarları boyarsın zımpara konusuna gelince ister komple ister sadece çizikleri zımparala ama bence komple zımparala eğer çok şahane bişey olsun diyorsan..

ama boyayım güzel dursun yarın birgün çizilince emeğim için üzülmeyim dersen sadece çizikleri zımparala ışıklandırmayıda sadece çamurluk içine birer tane mor ışık koy yeter sisler içinde sigorta röle filen kullan teknisyen olan sensin sistemi bilen sensin bi çaresine bakarsın..

tanıdık reklamcı yok malesef olsa dükkan senin..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    eyvallah abi sağolasın bilgi için...

Motosikleti
    as t1
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu orjinal fotosu

buda fotoshopta yaptığım müsvette çizim sadece nasıl durcak diye yaptım biraz aksesuar gerekiyo...
    okay sadece zımparayı çizik bozuk olan yerleremi atıcam onu anlmadım kusra bakma devamlı soruyorum ama...işte göznuru kötü bişi olmasına içim razı gelmio

ya resimler neden ufak çıkıyor bir bilgisi olan varmı nasıl büyük çıkartabiliriz bu resimleri....

zımparayı grenajın her yerine uygulamalısın sadece çizik yerlere değil yani

resimleri eklerken gözat var onun altında resim boyutu yazan yeri 640*480 yaparsan düzelir büyük çıkar

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    hayabusa gibi n panel yapmışsın kardeşim ama biz scooter kullanıyoruz race tarzı istiyorsan burası scooter racing deil ;)
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    SAYIN abilerim bu motor benım arkadaşımın arkadaş motoru şekılden şekıle sokuyor bu görmüş oldugunuz eskı resımleri
    kafasına eseni yapıyor bu makına ne sekıllere gırdı
    ölümüne lımıt basık tumsekten geçemez olduk
    kırmızı sıyah boyası ıse gorunum degışmesı amaçlı. motor yenıden toplanacak.
    bu boyada artmıştı sürdük gitti.
    yenı resımler eklemeye çalışacagım.
    hayırlı suruşler

bide bu cup motoru olanlar ne tarafa dogru acaba??
    buda benım zama zıngo.
    yorumlar alt sutuna.

[B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    mt commuter yada mt cup kurulana kadar bizimle takılabilirsin..

motor alcaltmak pek sağlıklı olmuyorkuleleri parçalıyor karter yere sürtüyor vs vs cok sorun çıkıyor..

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    senin motoru alçaltma az biraz daha yükselt dişli kalın lastik tel jant 2 3 far vs.. aksesuar sonra bi tok ses cıkartan eksoz al sana cupcross :D
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    kaptan bu cup lar az yakıyo diyolar doğrumu bunların modifiyeside güsel oluyo bununda kendine göre modifiyesi var...bir kaç arkadaşta gördümde harika oluyor...

millet bişi sorcam hem paylaşım hem öğrenim...bizim bu atom karıncların bazılarında devir saati yok bunlara harici devir saati takılıyomu?bir tane honda todayda gördümde süs değil harbidende çalışıor...ne diyosunuz bu olaya...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    gezgin290
    Ben 1 sene önce mondial 100 kh kullandım,kesinlikle scooterlerdan az yakıyor.100 cc beat 2,4 lt yakarken 100 cc cup 1,9 yakıyordu üstelik cup daha hızlıydı.Şuan honda innova kullanıyorum 125 cc en son hesapladıgıma göre 2,2lt yakıyor bu hesaplama devirli kullanım 100'den aşagı düşmedim.Sakin kullansam 1 lt 65-70km götürüyor.125 cc bir scooter 3 lt yakıp 100-110'u geçemez iken 125 cc honda cup 2 lt yakıp 125km hıza çıkıyor.

Motosikleti
    honda twister'dı
    merhabalar
    adım Rana
    yaşım: 31
    ikamet: istanbul 4.levent
    motorsikletim: henüz yok kawasaki EN 500 çok beğendim çok büyük diyorlar çok kararsızım blmiyorum ne yapacağım yardıma ihtiyacım var. daha markalarının nasıl yazıldığını bile bilmiyorum:(
    kan grubum:A+

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaptan bu cup lar az yakıyo diyolar doğrumu bunların modifiyeside güsel oluyo bununda kendine göre modifiyesi var...bir kaç arkadaşta gördümde harika oluyor...

millet bişi sorcam hem paylaşım hem öğrenim...bizim bu atom karıncların bazılarında devir saati yok bunlara harici devir saati takılıyomu?bir tane honda todayda gördümde süs değil harbidende çalışıor...ne diyosunuz bu olaya...
    tabiki bağlayabilirsin 10 numara olur şehir içi ne kadar devirli kullandığını görürsün..

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezgin290
    Ben 1 sene önce mondial 100 kh kullandım,kesinlikle scooterlerdan az yakıyor.100 cc beat 2,4 lt yakarken 100 cc cup 1,9 yakıyordu üstelik cup daha hızlıydı.Şuan honda innova kullanıyorum 125 cc en son hesapladıgıma göre 2,2lt yakıyor bu hesaplama devirli kullanım 100'den aşagı düşmedim.Sakin kullansam 1 lt 65-70km götürüyor.125 cc bir scooter 3 lt yakıp 100-110'u geçemez iken 125 cc honda cup 2 lt yakıp 125km hıza çıkıyor.
    izzet bilgilendirme için teşekkürler tabiki commuter yada cup motorlar scooter a göre çok az yakıyor ama scooterın kullanım kolaylığı bizi memnun ediyor vites yok bişey yok benim motoru sattım biraderin 110 ft sini kullancam 1 hafta ama cupların kompresyon sistemi beni rahatsız ediyor bu yüzden debriyajı olmadığı için vitese basılı tutuyorum ki motor vitesteyken sanki debriyajı sıkmısım gibi boşta gidiyor bu özellik olmasaydı cuplara sixteen sene binmezdim paylaşım için teşekkürler tekerin düz bassın..

Alıntı denizin_kizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    adım Rana
    yaşım: 31
    ikamet: istanbul 4.levent
    motorsikletim: henüz yok kawasaki EN 500 çok beğendim çok büyük diyorlar çok kararsızım blmiyorum ne yapacağım yardıma ihtiyacım var. daha markalarının nasıl yazıldığını bile bilmiyorum:(
    kan grubum:A+
    rana ablacım aramıza hoşgeldin öncelikle hiç motor deneyimin varmı ehliyetin varmı istediğin motor nasıl bişey olsun mutlu mesut bir ömür dilerim motosiklet tutkunu olarak aramızda görmek isterim..

ayrıca tanışma bölümüne tanışma için konu açarsan sevinirim böylelikle seni herkez tanımış olur..

Motosikleti
    Sym Vs150
    Ooooo Bayadır giremiodum nete açıldık demekkii güzel sevindimm
    neyse...adım Burak
    ..Şehir Ankara ama önümüzdeki 5-6 ay bodrumdayım
    ..Motorum Sym Vs 150

kAtılImIn Bol OLmAsı dİLeKlERimLe SevgİlER...

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler