Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 250 İE S VE SKİPPER 150
    vasco çook güzel bir poz vermişsin....dikkat et motordan düşmeyesin.bu arada işler nasıl ggidiyor.görüşemiyoruz haftalardır toplantılarda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    as t1
    napim olum adamın bir kahvesi eksik ben bile bukadar güzel yatamıyorum yav
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

umitaskin84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzmir/Bergama ve BEAT' ımın Olduğu Her Yer :)
    Motosikleti
    HONDA BEAT
    Adınız: Ümit
    şehiriniz: İZMİR/Bergama
    yaşınız: 24
    motosikletiniz: HONDA BEAT

Bu bölümü çok beğendim çok hayırlı bi iş yapmışın saol.
    HONDA BEAT + BEN = UZUN YOLLAR

Motosikleti
    as t1
    hoş geldiniz.......
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Hadi arkadaşlar sizlerin atomlarınıda görelim renk gelsin topiğe

VASCO dikkat et bigün parçalarsın bu gidişle motoru :D
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı umitaskin84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ümit hoşgeldin bir beat im olmadı hep olsun istedim.hep farklı motorlara bindim.nese sağlık olsun beat görünce içim yanıyor....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı umitaskin84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sanamı sorcam len zurnik..

Motosikleti
    mondial150ZAT
    muratcoskun 29 istanbul motor.150 zat mondıal(insallah honda silverwing)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı deal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat aramıza hoşgeldin deal or no deal..

Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kendi tecrübelerime göre vitesli mosiklet düşünüyorsan en az 2 yıl scooter kullanmış olman gerekir,vitesli kullanmak sıkıcı olabilir senin için,sonuç olarak karar senin, ne kadar tecrüben var? kullanım konusunda..
    açıkcası scooter üzerine 3 kez bindim ve çok yavaş bir şekilde 10-15dk kullandım o kadar.

[QUOTE=06bluedragger;1100005]hocam ehliyetini alınca japon malı bi scooter ile basla bu motor senin pişmen için çok ideal olacaktır bakarsın vitesli motordan vaz geçip scooterın rahatlığına alışır bununla devam edersin vitesli motor işini biraz ertele scooter ile basla..

yamaha cygnus rs modeli vardı arkadaşımda onu kullandım hep. ehliyet sınavında da monero 150cc bir scooter o kadar. ama çok iyi bir bisiklet sürücüsüyüm. o yüzden denge problemi yaşamadım. fakat motorlu iki tekerlekli bir alet insan çekiniyor. sanırım dediğiniz gibi yapmak en mantıklısı. monero alsam ne olur. herkes forumda çinden uzak dur diyorlar elbette bildikleri birşeyler var ama yamaha da pahalı ne yapim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Jon@thaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkcası scooter üzerine 3 kez bindim ve çok yavaş bir şekilde 10-15dk kullandım o kadar.

yamaha cygnus rs modeli vardı arkadaşımda onu kullandım hep. ehliyet sınavında da monero 150cc bir scooter o kadar. ama çok iyi bir bisiklet sürücüsüyüm. o yüzden denge problemi yaşamadım. fakat motorlu iki tekerlekli bir alet insan çekiniyor. sanırım dediğiniz gibi yapmak en mantıklısı. monero alsam ne olur. herkes forumda çinden uzak dur diyorlar elbette bildikleri birşeyler var ama yamaha da pahalı ne yapim.
    kardeşim millet çinmalından bıkmış motorun senesi gelmeden bi dünya masraf cıkarıyor kendini bırazdaha zorla 2.el yamaha, honda, kymco, piaggio filen al ama her aklına yatan motoru bizlere danış o motoru bilen biri kesin seni aydınlatıcaktır..

Motosikleti
    sym gts 250 hussar 125
    harbi isabet olmuş bende sitede yeniyim tüm modeldaşlara selam

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len sende atom ağustos böceği ol bari.. hoşgeldin topağımıza..
    hoşbulduk dostum dediğin gibi olsun ama şunu bil bnm geri tarafımda ampul yok adım gökhan istanbul çapa da oturuyorum yaş 20 bu arada ben işimden doalyı fazla katılımcıı olamıyorum hafta sonları organizasyonlara katılamıyorum çeşitli teknojik mağazalarda müşteri temsilciliği yapıyorum oyuzden içim gitsede katılamıyorum gezilere inşallah terfi edebilirsek hafta sonlar katılıcam aranıza tekrardan herkese selamlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı victorius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi isabet olmuş bende sitede yeniyim tüm modeldaşlara selam
    aramıza hoşgeldin modeldaş topagımızı boş bırakmayalım burda scooter hakkında herşey konuşulur..

Alıntı gokhan150zat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk dostum dediğin gibi olsun ama şunu bil bnm geri tarafımda ampul yok adım gökhan istanbul çapa da oturuyorum yaş 20 bu arada ben işimden doalyı fazla katılımcıı olamıyorum hafta sonları organizasyonlara katılamıyorum çeşitli teknojik mağazalarda müşteri temsilciliği yapıyorum oyuzden içim gitsede katılamıyorum gezilere inşallah terfi edebilirsek hafta sonlar katılıcam aranıza tekrardan herkese selamlar
    gökhan aramıza hoşgeldin sende ampul yoksa led kullan az yer kaplıyor..

sitede online olduğun zamanlar belli zaten sorun değil sen bizi boşlama yeter iş gereği çoğumuz zaman ayıramıyor kapımız her zaman acık..

ledli minik ağustos böceği..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı deal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat hoşgeldin aramıza

gökhan hoşgelin aramıza
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    [QUOTE=Jon@thaN;1100297]açıkcası scooter üzerine 3 kez bindim ve çok yavaş bir şekilde 10-15dk kullandım o kadar.
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ehliyetini alınca japon malı bi scooter ile basla bu motor senin pişmen için çok ideal olacaktır bakarsın vitesli motordan vaz geçip scooterın rahatlığına alışır bununla devam edersin vitesli motor işini biraz ertele scooter ile basla..

http://www.sahibinden.com/dev_kampan...XQQdisplayitem

Yukarıdaki ilanı incelemeni tavsiye ederim..Suzuki de kampanya var bence bu motosiklet bu fiyata alınır...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Selamlar ;

Adım Burak ,

Motorum : Kymco Agility 125

Atom karınca benzetmesi çok yerinde olmuş. Bu ufak , güçlü şehir içi aletlerini bisiklet zannedip görmemezlikten gelenleri kınıyorum
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ;

Adım Burak ,

Atom karınca benzetmesi çok yerinde olmuş. Bu ufak , güçlü şehir içi aletlerini bisiklet zannedip görmemezlikten gelenleri kınıyorum
    burak hoşgeldin aramıza

[QUOTE=tasarslan;1100550]
    Alıntı Jon@thaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.sahibinden.com/dev_kampan...XQQdisplayitem

Yukarıdaki ilanı incelemeni tavsiye ederim..Suzuki de kampanya var bence bu motosiklet bu fiyata alınır...
    bencde suzukide kampanya var eğer huusarı almasam ilanı önce görsem bir sym veya an125 alırdım fiyatları gerçkten cazip birde bu motorlar sıfır bu fiyata bence ikinci elden daha iyi bu iş

Motosikleti
    new apache rtr black
    Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar ;

Adım Burak ,

hoşgeldiniz burak bey scoodan 3 kişi olduk
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    as t1
    hoş geldin burak

an 125 i tavsiye ederim almadan birdaha düşün

gökhanım hoşgeldin ampul derken

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler