Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı redbaronu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    27 yaşındayım
    istanbul/kadikoy
    motorumu dün teslim aldım
    arn 125
    Hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanman dileğiyle...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı kdzli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl?

abi valla elleri öpülesi adamlarsınız harika olmuş logomuzu ilk sayfaya tasıyorum eski logomuzu yapan arkadasada teşekkürü bir borç bilirim..

Alıntı burak09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarık nerdesin sen insan bi haber verir kardeşler scooter team açmış diye iki gün ugramadık:D
    burak özek

yaş 19
    scooter bws
    yer NAZİLLİ

açan arkadaşa teşekürler bu arada
    motosikletlerimizzin foto larını bu başlık ta paylaşalım bir birrimize ilmam vermesi açısından herkeze selamlar:D
    burak aramıza hoşgeldin bu baslık scooter hakkında her türlü konuyu kapsıyor..

Alıntı engmed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇOçok teşekkür ederim arkadaşlar...ilgilendiğiniz için..
    yaşasın atom karıncalar birliği
    ne demek hepimiz birimiz birimiz hepimiz için..

Motosikleti
    LX 150
    Şimdi tişörtte lazım birer tane bu logoya

Motosikleti
    as t1
    harbi ya tişörtte bastıralım mt atom karıncalar birliği nasıl
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    anıl yüksel
    mekan:kocaeli kandıra
    motor:Bianchi Falcon 125
    konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler hem bizim ss çilerden naked çilerden filan ne eksiğimiz var atooom karınca geliyooooooooooooooooo
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anıl yüksel
    konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler hem bizim ss çilerden naked çilerden filan ne eksiğimiz var atooom karınca geliyooooooooooooooooo
    Söyle söyle..kimseye söylemem söz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi tişörtte lazım birer tane bu logoya
    durumu iyi kavrayacak bi arkadaş lazım işe ön ayak olması lazım..
    örnek:

tshirt ün ön tarafında göğüsün sol kısmında TÜRK BAYRAĞI ve MOTOSİKLET.NET yazmalı.. (türk bayrağı üstte olacak)

tshirt ün sırt kısmında logomuz olacak logonun üstünde MT SCOOTER olacak logonun latında atom karıncalar olacak..

omuz kısımlarında MT arması olacak..

siyah tshirt e basım yapılırsa çok harika olur benden bu fikir çıktı sizlerinde yorumunu alalım..

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbi ya tişörtte bastıralım mt atom karıncalar birliği nasıl
    istesen ayakkabı sapka don filende bastıralım yahu ne aceleci adamsın..

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anıl yüksel
    anıl aramıza hoşgeldin yasını neden söylemiyorsun korkma yemeyiz seni..

sen bana söyle söz herkese söyleyecem..

merhaba arkadaşlar iki arada bir derede kalmış bir motosiklet sever olarak, hala alacağım makineye karar veremiyorum. ehliyeti alıyorum ama aşırı acemiyim. vitesli motosiklet hiç kullanmadım. scooter kullandım. sizlerin de görüşleriniz almak istiyorum. biraz tecrübe kazanmak amacıyla ilk olarak scooter ile başlamak nasıl olur? daha sonraları belki daha büyük motosiklet kullanmak istiyorum.

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Kafasında kask olan scooter üzerinde bir atom karınca olsun bence Arkadaşlar burak kardeşiminde dediği gibi bütün herkes atomlarının resimlerini koysunlar
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.şeref verdiniz...bu arada bu logoyu biraz renklendirsek nasıl olur?
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    LX 150
    Alıntı Jon@thaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar iki arada bir derede kalmış bir motosiklet sever olarak, hala alacağım makineye karar veremiyorum. ehliyeti alıyorum ama aşırı acemiyim. vitesli motosiklet hiç kullanmadım. scooter kullandım. sizlerin de görüşleriniz almak istiyorum. biraz tecrübe kazanmak amacıyla ilk olarak scooter ile başlamak nasıl olur? daha sonraları belki daha büyük motosiklet kullanmak istiyorum.
    Benim kendi tecrübelerime göre vitesli mosiklet düşünüyorsan en az 2 yıl scooter kullanmış olman gerekir,vitesli kullanmak sıkıcı olabilir senin için,sonuç olarak karar senin, ne kadar tecrüben var? kullanım konusunda..

Motosikleti
    Yamaha Bws
    İŞTE BU BENİM ATOM KARINCAM

ÇOK Bİ ASİDİR KENDİSİ :D İYİ BAŞ KALDIRIYOR :D
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    new apache rtr black
    herkeze teşekkur edıyorum karşılama için soyle enn hitinden 5 yıldızlı bı topıc olacagız

06blue nun düşündüğü tsirti gözümde canlandırdım yapılırsa ben gögüsümü gere gereee giyerim onu
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    Yamaha Bws
    BEN BWS YE atom karınca yazdırmıştım arka kuyrukta hala duruyor aslında scooter ı olan ve atom karınca olan herkes yazdırsa bence büyük şehirlerde vs.. birbirimizi tanıma olanağı %10 da olsa artar gibime geliyor ne dersiniz
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    türk nasıl yazdırdın bir örneği varsa hiç olmazssa bizde ona benzer bişey yaparız.tişört olayıda çok süper olur....bir örnek yaptırırz olmazssa resmini koyarız ona göre herkes düşüncesini söyler...ona göre her ilde aynı şekilde olursa iyi olur gibime gelio....örnekleri bekliyoruz hemen çalışma yapalım...tabi keremde fikrini bir söylesin
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhabalar

benimde şansıma alarm ve uzaktan kumandasının çalışmasını sağlayan kafa arızalı çıktı. Bugün yada yarın gelecek yenisi o zamana kadar başka bir kafa taktılar
    çalışmadığı zaman çıkartıp takıyorum öyle çalışıyor. Yeni aldığım malzemede böyle çıkması çok can sıkıcı

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı ne dağıtıyuonuz ya burda bende geldim yer açın bakim

Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Merhabalar

benimde şansıma alarm ve uzaktan kumandasının çalışmasını sağlayan kafa arızalı çıktı. Bugün yada yarın gelecek yenisi o zamana kadar başka bir kafa taktılar
    çalışmadığı zaman çıkartıp takıyorum öyle çalışıyor. Yeni aldığım malzemede böyle çıkması çok can sıkıcı
    inş hemen yenisi gelirde takarsın şans işte....

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ağam hoşgeldin.baş köşden ağama bi yer ayarlayın hemen...scooter ağası bundan sonra nick böle olsan vasco abi o ne poz ya süper olmuş...hoşgeldin aramıza vasco

Motosikleti
    as t1
    haahaaa motor küçük gelmiş sanki erhan nedersin ağaya bol köpüklü gayfe getirin bakem
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı Jon@thaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ehliyetini alınca japon malı bi scooter ile basla bu motor senin pişmen için çok ideal olacaktır bakarsın vitesli motordan vaz geçip scooterın rahatlığına alışır bununla devam edersin vitesli motor işini biraz ertele scooter ile basla..

Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafasında kask olan scooter üzerinde bir atom karınca olsun bence Arkadaşlar burak kardeşiminde dediği gibi bütün herkes atomlarının resimlerini koysunlar
    bi zamanlar atom karınca diye bir çizgi film vardı maskot olarak fotoraftaki küçük dostumuzu kullanabiliriz..

Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.şeref verdiniz...bu arada bu logoyu biraz renklendirsek nasıl olur?
    logoyu renklendirsek bence iyi olmaz ama onun yerine şunu takdim edeyim..

İŞTE BU BENİM ATOM KARINCAM

ÇOK Bİ ASİDİR KENDİSİ :D İYİ BAŞ KALDIRIYOR :D
    motoun çok temizmiş ama gidondaki elcik korumaları çıkınca biraz sırıtmış o parçayı yerine takasan bw's eski güzelliğine kavusacaktır..

Alıntı burak09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze teşekkur edıyorum karşılama için soyle enn hitinden 5 yıldızlı bı topıc olacagız

06blue nun düşündüğü tsirti gözümde canlandırdım yapılırsa ben gögüsümü gere gereee giyerim onu
    topicimizin hit olması için topicimizi boş bırakmasak yeterli olacaktır..

o tişört kendi hayal ürünüm ama yapılırsa çok harika olur bunun için birimizin ön ayak olması lazım bilgisayar üzerinde tasarım yapılamsını rica edeceğim üzerinde fikir yürütüp çok güzel bişey olması için uğraşalım sonucta o tshirt i hepimiz giyeceğiz bende göğsümü gere gere taşırım..

BEN BWS YE atom karınca yazdırmıştım arka kuyrukta hala duruyor aslında scooter ı olan ve atom karınca olan herkes yazdırsa bence büyük şehirlerde vs.. birbirimizi tanıma olanağı %10 da olsa artar gibime geliyor ne dersiniz
    bence motosiklet.net sitemizin orjinal logosu altına mt scooter yazdırsak daha mantıklı olur düşüncesindeyim..

Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türk nasıl yazdırdın bir örneği varsa hiç olmazssa bizde ona benzer bişey yaparız.tişört olayıda çok süper olur....bir örnek yaptırırz olmazssa resmini koyarız ona göre herkes düşüncesini söyler...ona göre her ilde aynı şekilde olursa iyi olur gibime gelio....örnekleri bekliyoruz hemen çalışma yapalım...tabi keremde fikrini bir söylesin
    arkaslar çoğunuz benden çok iyi bilgisayar kullanıyor pc deki programlar vasıtası ile bişiler yapın buraya fotosunu koyun hepimiz fikir yürütelim en yakısıklısını secelim..

Merhabalar

arkadasım olayı biraz acamısın sıfır aldığın bişey ilk günden arıza çıkarıyorsa bunu aldığın yer derhal gidermek zorunda.

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

amanın erhanım tombalağım gelmiş hoşgeldin kardeşim..

Alıntı okayyorukcuoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haahaaa motor küçük gelmiş sanki erhan nedersin ağaya bol köpüklü gayfe getirin bakem
    len yüz verme hemen hayvanlara yem atmak yasak tabelasını görmedinmi..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler