Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 ZC
    ne zmndr yazmıyodum burda tekrar mrb herkese
    yeni gelen arkadaşlar olmuş kısaca yazım tekrar
    istanbul
    emre
    23
    ayrıca istanbul yarın büyük buluşma unutma tüm MT dolmabahçe de 13:30 da
    terörü lanetlicez şehitlerimiz için. . .
    gelecek tüm arkadaşlar görüşelim . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende gelmeyi çok isterdim ama yozgattayım çok uzak 150 cc motorla istanbul bulunmaz bu havada

Motosikleti
    SYM GTS 250
    herkese selam sonunda motorumu aldım.Grand dink istiyordum ama biraz tecrübe kazanayim diye şimdilik mondial 125 AZ aldım .Ama daha sevinemiyorum daha ehliyet sınavına çok var bu arada vespa akademinin eğitimine katıldım ondada şansıma sağnak yağmurluydu gecen hafta sırılsıklam bir eğitim oldu botların içine balık salsam kesin yüzerdi o derece yani 2 hafta sonra gene gidicem yağış yüzünden saatleri tutturamadık ama çok güzel bir eğitim veriyorlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam sonunda motorumu aldım.Grand dink istiyordum ama biraz tecrübe kazanayim diye şimdilik mondial 125 AZ aldım .Ama daha sevinemiyorum daha ehliyet sınavına çok var bu arada vespa akademinin eğitimine katıldım ondada şansıma sağnak yağmurluydu gecen hafta sırılsıklam bir eğitim oldu botların içine balık salsam kesin yüzerdi o derece yani 2 hafta sonra gene gidicem yağış yüzünden saatleri tutturamadık ama çok güzel bir eğitim veriyorlar
    hoş geldin hayırlı olsun motorun

Motosikleti
    150 ZC
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelmeyi çok isterdim ama yozgattayım çok uzak 150 cc motorla istanbul bulunmaz bu havada
    başka organizasyonlarda buluşuruz inşallah yarın kaybettiğimiz abimizin
    ailesine başsağlığına gidecekler ama ben müsait değilim karşıda bostancıda
    buluşacaklar gitmek istersen duyurulardan bak. .

Motosikleti
    gılera nexus 500
    meraba arkadaslar ben ahsan 9 senedır motor kullanıyorum ufaktan motor surmeye basladım sımdı bıraz buyuttum nexus 500 um var scooterların en hızlılarından dıyebılırım neyse bu sıtede arastırıyorumda bole ufak caplı tur duzenlemelerı avrmı dıye varsa arkadaslardan rıca edıyorum banada haber verılsın cok sevınırım.bu arada 29 ekımde sehıtlık komvoyuna katılan butun motorcu arkadaslarada tesekkur ederım cok guzel bı duzenlemeydı.....

Motosikleti
    150 ZC
    hoşgeldin hasan organizasyonda senin motoru gördüm ama senle tanışmak nasıp olmadı başka organizasyonlarda ben sana paslarım ayrıca topic çok bayıldı atomlar garaja çekildi herhalde nerde millet? parmak kaldırsın gelenler.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    waran bir...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    150 ZC
    yok yok kesin ölü dönemdeyiz yazın topic böyle değildi cıvıl cıvıldı millet kayıplarda . .

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende oradaydım..
    2-3 Nexus ilişti gözüme ama..?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Gilera Runner
    Merhabalar
    Adım: Gökmen
    Yaşım: 28
    Yer: Sarıyer
    Motorum: Gilera Runner 200 vxr

Motosikleti
    150 ZC
    hoşgeldin katılımcı olman dileğiyle aramızda iyi vakit geçirirsin umarım
    çeşitli organizasyon ve geziler için forumları takip et duyurular da bulabilirsin. .

Motosikleti
    Gilera Runner
    hoşbulduk saol.

Motosikleti
    mondıal rf 150

Slm

slm arkadaslar ben antalyadan ramazan lakabım noscu dur genelllıkler onu kullnaırım ısm nıyetıne 17 yasındayım okuorum wede staj goruorum meslegım kaportacılık we modıfıye uzerıne mondıal rf 150 mtrum war umarım ıı wakıt gecırırırm

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    isim..............: mehmet yaman

kac model...: 1986

scooter.........: ramzey kalipso 125 cc.. (ayni hussar gibi..) solda fotosu var..

sehir.............: 42 KONYA...

hobiler.........:motosiklet..otomobil ..fotograf...muzik....smiley

iletisim.........: yaman.mehmet@hotmail.com

kawasaki er5 yamaha xjr 1300

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı by_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

scooter.........: ramzey kalipso 125 cc.. (ayni hussar gibi..) solda fotosu var..

Alıntı noscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar ben antalyadan ramazan lakabım noscu dur genelllıkler onu kullnaırım ısm nıyetıne 17 yasındayım okuorum wede staj goruorum meslegım kaportacılık we modıfıye uzerıne mondıal rf 150 mtrum war umarım ıı wakıt gecırırırm
    Alıntı crayzhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meraba arkadaslar ben ahsan 9 senedır motor kullanıyorum ufaktan motor surmeye basladım sımdı bıraz buyuttum nexus 500 um var scooterların en hızlılarından dıyebılırım neyse bu sıtede arastırıyorumda bole ufak caplı tur duzenlemelerı avrmı dıye varsa arkadaslardan rıca edıyorum banada haber verılsın cok sevınırım.bu arada 29 ekımde sehıtlık komvoyuna katılan butun motorcu arkadaslarada tesekkur ederım cok guzel bı duzenlemeydı.....
    Alıntı ashitaka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Adım: Gökmen
    Yaşım: 28
    Yer: Sarıyer
    Motorum: Gilera Runner 200 vxr

by001 -noscu -crayzhasan -ashitaka hoşgeldiniz arkadaşlar...
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    150 ZC
    Alıntı noscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin kardeşim katılımcı olman dileğiyle . .

Alıntı by_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hoşgeldin katılımcı olman dileğiyle. .

merhaba arkadaşlar ben daha yeniyim hatta yeninin yenisim ne motorum var rne de scooter ım:(( ama çok fazla hevesim var yeterli mi sizce?
    ben yeni başlıcam hatta dediğim gibi yeninin yenisi :D nasıl başlamalıyım?nerden başlamalıyım?beni bilgilendirirseniz sevinirim...

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı MKSKRYL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben daha yeniyim hatta yeninin yenisim ne motorum var rne de scooter ım:(( ama çok fazla hevesim var yeterli mi sizce?
    ben yeni başlıcam hatta dediğim gibi yeninin yenisi :D nasıl başlamalıyım?nerden başlamalıyım?beni bilgilendirirseniz sevinirim...
    hoşgeldin öncelikle foruma takıl gir çık araştır bakalım nelerden hoşlanıcaksın !
    kimisi scooter kimisi vitesli ya da chopperi, nacked, cross, race v.s. tarzını belirlersin mrk etme ama yeni başlıcağın için en önemlisi düşük cc den başlaman zira yüksek cc ler tehlikeli olabilir aksi taktirde . .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Motosikleti
    bu yaz inşallah mondial 125 ZN =)
    merhaba arkadaşlar ben bu sitede yeni sayılırım1-2 haftadır forumda ilgimi çeken yerleri takip ediyorum daha doğrusu mondial 125 ZN sewdası başladıından beri bu sitede takılıyorum diyebilirim bu yaz kısmetse ZeNimi almak istiyorum. bana başlangıç olarak neler önerirsiniz ? ayrıca tercih ettiğim motor hakkında görüşlerinizide görmek isterim gerçi forumda war ama neyse. burdan tüm ZeN'cilere we diğer motor tutkunu arkadaşlara selamlar..

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler