Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

MT Scooter / Atom Karıncalar - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı nuraycel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    nuray adım
    bws var ,ana benım cok motosıkletım oldu,ama scootor havası bambaska ozellıkle honda today kullandıgımda cok mutlu oluyorum,bır suru arkadasımada honda today aldırdım onlarda cok mutlular.
    atom karıncalar cok sırın cok sempatık bır ısım ...
    hoşgeldin nuray topiği boş bırakmıcanı umarım...

ben benim motorun neden fazla yaktığını buldum arkadaşlar benzin hortumu çatlamış...ondan çok yakıyomuşbaktım motordan benzin kokusu gelio eğildim baktım benzin akıyor,çıkardım takımı pense tornavide lokma takımı başladım sökmeye çatlak olan kısmı kestim yerine yeniden taktım...motor permonsı arttı gibi acaba o çatlaktan hava alınca motora zararı oluymuydu...bir bilgisi olan varmı...bide siboplara giden bir ufak hortum vardı hava hortumu gibi bişey oda çatlaktı onuda sağlamladım...acaba bunların performansa bir etkisi varmı bilen var mı?
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    new apache rtr black
    ben benim motorun neden fazla yaktığını buldum arkadaşlar benzin hortumu çatlamış...ondan çok yakıyomuşbaktım motordan benzin kokusu gelio eğildim baktım benzin akıyor,çıkardım takımı pense tornavide lokma takımı başladım sökmeye çatlak olan kısmı kestim yerine yeniden taktım...motor permonsı arttı gibi acaba o çatlaktan hava alınca motora zararı oluymuydu...bir bilgisi olan varmı...bide siboplara giden bir ufak hortum vardı hava hortumu gibi bişey oda çatlaktı onuda sağlamladım...acaba bunların performansa bir etkisi varmı bilen var mı?[/QUOTE]

iyi yapmışın abi performansı biraz kullan anlarsın eski haline göre ama tamirden sonra biraz artmıştır çünkü benzin borusundan da hava alınca performans düşer tahminim
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    sağol burakçım anlmadığım için sordum normalde benzin hava aldımı motorda bi aksaklık oluyo ama şimdi motorda kasma yok yağ gibi gidiyo motor hayret ettim.... gerçekten...benim hfta sonu motoıru söküp şu hortumlara adam gibi bakmam lazım şimdilik idareten yaptım sağlam oldu ama yinede bakmak lazım ince ince tekrar sağol burak....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    new apache rtr black
    önemli değil abi naptık

ben daha gecen 2 hafta önce söktüm motoru komple filtresiniz temizledim yağ hortumlarını değiştirdim yağ tozu çok çekiyo bi güzel iç dış yıkadım pek bi parlıyı verdi
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Motosikleti
    YOK
    mrblar
    şaban
    yas 17
    ankara/şkoçhisar
    "rialli fiery 150cc"
    (ßLUESTAR)

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı TR06SES63 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrblar
    şaban
    yas 17
    ankara/şkoçhisar
    "rialli fiery 150cc"
    (ßLUESTAR)
    hoşgeldin şaban aramıza şeref verdin.......

slm yeni katılımcı:)

Yasin
    Kdky / İstanbul
    34 yaş
    SYM GTS 250

yeni katıldım foruma. beraber gezebilecek arkadaşlarla tanışmak isterim..

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    yasin abi hoş geldin aramıza aktif olmanı dileriz
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı yasin74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin
    Kdky / İstanbul
    34 yaş
    SYM GTS 250

Hoşgeldin Yasin............
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

selamın aleykum

ben ufuk
    suzuki :burgman 400 var 600 abs almayı planlıom 22 milyara D: zuhaa cok saglam suzukıler cekıs desen korkutur adamı diger scooter kullananlar fark ederler cekıs hızını frenını fılen cok saglam
    son gaza kadar verdım hayatım bir fılm şeridi gıbı gozlerımın onunden gectı 1 anlık :D
    babamlara solemeyın he ! dikkatlı kullan dıor lar :d

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı yasin74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin
    Kdky / İstanbul
    34 yaş
    SYM GTS 250

yasin abi hoşgeldin...

Alıntı scavenger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamın aleykum

ben ufuk
    suzuki :burgman 400 var 600 abs almayı planlıom 22 milyara D: zuhaa cok saglam suzukıler cekıs desen korkutur adamı diger scooter kullananlar fark ederler cekıs hızını frenını fılen cok saglam
    son gaza kadar verdım hayatım bir fılm şeridi gıbı gozlerımın onunden gectı 1 anlık :D
    babamlara solemeyın he ! dikkatlı kullan dıor lar :d
    ufuk hoşgeldin aramıza kalıcı olman dileğiyle .....inş istediğn atom karıncayı alırsın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ya topağa iyiki bi uğramadık neyse gelenler hoşgelmişler basımızın üstünde yerleri var..

fatih hortumları hallettiğin çok iyi olmuş istersen bende yedeği var verebilirim ayrıca bikac parca filende var yardımcı olurum hussar konusunda..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    sağol abi hallettim ne gibi parçalar var sende belki lazım olan bişi var bu ararda buz motora gittim lastikler kaliteli gerçekten tabi fiyatıda iyi ama olsun bir kere almayı düşünüyorum...sağlam olsun....

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    BWS BWS(CROSS) YAPACAĞIM ARKADAŞLAR AZ KALDI

Burak kankaa 1978 model mx buldum bi tane 500 ytl deli bişi
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    !KuZGuN! nerelerde yaaa, cumartesi çevre yolunda karıncasının anahtarını alacaktım

buda yeni makinam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı gezgin290 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol abi hallettim ne gibi parçalar var sende belki lazım olan bişi var bu ararda buz motora gittim lastikler kaliteli gerçekten tabi fiyatıda iyi ama olsun bir kere almayı düşünüyorum...sağlam olsun....
    kullanılmış kayış kullanılmış debriyaj ve arka çanakarka far ve yuvası egzantrik varyatör kapagı keçesi filen lazım olana verecem para filen istemez zaten sıfırı kac para ki kanuni çok ucuz sadece lazım olan istesin..

Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BWS BWS(CROSS) YAPACAĞIM ARKADAŞLAR AZ KALDI

Burak kankaa 1978 model mx buldum bi tane 500 ytl deli bişi
    krossu bws iile mi yapacan yoksa mx ile mi??

bende kross alıcaktım vazgectim..

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    !KuZGuN! nerelerde yaaa, cumartesi çevre yolunda karıncasının anahtarını alacaktım
    örtmenim bi ihtimal işi çıkmıştır yada nete giremiyordur benim aeroxla kapışalım 100cc yarın yada en geç hafta sonu alıyorum aerox u bana dua edinde husarı bir an önce satayım..

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda yeni makinam

amca senin moturda ne gozelmiş yav hayırlı olsun grenajın asvalt yüzü görmesin tekerin düz bassın kazasız belasız binersin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    örtmenim bi ihtimal işi çıkmıştır yada nete giremiyordur benim aeroxla kapışalım 100cc yarın yada en geç hafta sonu alıyorum aerox u bana dua edinde husarı bir an önce satayım..
    Büyük ihtimalle öyledir, her şey gönlünce olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    sağolasın örtmenim inş bu hafta alırım aerox u..

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    kerem hafta sonu otoru dağıtıyorum bir aksilik çıkmazssa eski grenajları boyayıp bide motorun ışık sistemini yapmayı düşünüyorum...inş bu hafta sonu yaparım bir aksilik çıkmazssa motoru yapınca resimlerini kyucam arkadaşlar bu arada kerem iki renk aldım bir parlak simli vişne çürüğü biridie simli siyah kaliteli sprey boya inş bir aksilik çıkmaz boya tutar boya işi ile ilgili olan arkadşlar varsa bana biraz bilgi versin mat siyah boyanın üzerine(yani eski boyasının üzerine)boya yapıcam 1.boya tutarmı?2.yada nasıl boymalıyım?zımpara falan atmam gerekirmi yada başka bişi bilgilerinizi paylaşanızı istiyorum....

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler