Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NMAX 155 Euro 5 Nasıl motor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha WR125R-YAMAHA R25
    2021 model euro 5 nmax 155 ler nasıldır? 2 kişi ile 100-150 km mesafelerde nasıl olur? 150 bin km civarında vitesli enduro, racing deneyimim var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150
    aslında kısa sayılabilir ancak otobanda 30-40 km lik bir sürüş deneyimim oldu, 125 km hıza çıkabiliyor, Gayet hafif ve kontrolü kolay bri makine, yakıt durumuda oldukça iyi, tapa gaz gitmeme rağmen çok az bir benzinle gidip geldim 40 km yi.
    2 kişi biraz yorar gibi ancak şehir içinde gayet de olur, bu noktada scooter dan beklentiniz çok önemli, 2 kişi ile 150 km lik yolu hızlı ve biraz daha konforlu gitmek isterseniz min 250 cc makine öneririm zira benim gözümde N-Max sadece şehir içi ulaşım için kullanılabilir ama siz yok ben ortalama 60-80 km ile giderim ve sıkılmam yorulmam derseniz gayette alınabilir keyifli bir motor sonuçta.

Motosikleti
    Yamaha WR125R-YAMAHA R25
    Alıntı ecarpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında kısa sayılabilir ancak otobanda 30-40 km lik bir sürüş deneyimim oldu, 125 km hıza çıkabiliyor, Gayet hafif ve kontrolü kolay bri makine, yakıt durumuda oldukça iyi, tapa gaz gitmeme rağmen çok az bir benzinle gidip geldim 40 km yi.
    2 kişi biraz yorar gibi ancak şehir içinde gayet de olur, bu noktada scooter dan beklentiniz çok önemli, 2 kişi ile 150 km lik yolu hızlı ve biraz daha konforlu gitmek isterseniz min 250 cc makine öneririm zira benim gözümde N-Max sadece şehir içi ulaşım için kullanılabilir ama siz yok ben ortalama 60-80 km ile giderim ve sıkılmam yorulmam derseniz gayette alınabilir keyifli bir motor sonuçta.
    Ben de 150 cc motosikletin uzun yolda yetersiz kalacağını düşünüyorum, eskiden 14500 tl ye r25 almıştım. Şimdi X-Max 250 oldu 94 bin TL. Ufak motor için düşünmeme sebebim fiyat politikası. Esasen scooter larda 300 cc 30 beygir civarı olması lazım. Şahsi görüşüm 250 cc Scooter lar bile yetersiz kalıyor.
    espresso bunu beğendi.

kekik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 (2021 Euro5)
    Valla bulabilirseniz güzel motor ama sırada çok kişi var, stokçular xmaxa yakın fiyat çekiyor. Bayi bahara kadar sıra gelmez dedi.

Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Swift-R 170
    Eline sağlık yararlı bi konu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler