Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

xcity fren zırıltısı sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    poison14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar dostlar 2016 model 26 bin km de Yamaha x city scooterım var 2 sahibiyim ve evveliyatinda hep yetkili serviste bakim yapılmış gaz verdiğim zaman arka fren kaliperimden zırıltı geliyor çok hafif arka frene çok az dokundugumda ses kesiliyor .bir arkadaş fren balatası değişiminde fren balatası na geçen orijinal sacların bakimda takılmamış olabileceğini söyledi başka bir arkadas da ustasının kaliperi tornaciya gönderip hallettigini söyledi İstanbul anadolu yakasindayim bu başına gelen yaptıran yada yapabilecek usta varmı forumda...not arka balata değişince 100 km kadar zırıltı kesiliyor yavaş yavaş tekrar artıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Google Maps'te X2XX+2C plus code ile bulacağınız Denimoto'ya gidin bir baksınlar, eminim çözerler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orta sehpaya alıp gaz ver. Teker dönerken baltaya sürterse kaliper ısınır. Bir de sürtme sesi gazla doğru orantılı artar. Çeşitli nedenle yapabilir. Eğer sürtüyorsa o şekilde kullanma. Ben kullandım kaliper gitti. Benim sürtme sebebi arka jant yamulması idi. Arka jant değişti. Halloldu. İnşallah sende sorun farklıdır. Jant Hayabusa'nın jantından pahalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)