Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Skuterim çok ama çok yakıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhaba. Foruma yeni kayıt oldum. Yeni ehliyet almış bir dostunuzum. 18 yaşına yeni basmış ve üniversite sınavını kazanmış biri olarak motorsikletimide üniversiteyi kazandığım il olan kırklareline götürmek istiyorum. Fakat benim şöyle bir sorunum var abiler ablalar. Motorsikletimi kapalı arajda tutuyorum. Çıkarıyorum biraz turluyorum ve geri garaja çekiyorum. garajı kapadıktan yarım saat sonra geri döndüğümde muhteşem bir benzin kokusu kaplıyor tüm garajı. O kdar yoğunki sanki depo kapağı açıkmış gibi.motor rolantide çalışırken bu sorun yok mesela. 3litre benzin ile 50 km yol gidebiliyorum oda yeni motorsikleti aldığım için haylice yavaş ve sakin kullanmama rağmen.Abimin forza 300 ü 3 litre yakıyor şaka gibi....
    litfen yardım edin
    motorsikletim
    Yuki legend 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Tamirciye götürün, yakıt ve depo bağlantılarını kontrol etsin. Jikle pozisonunu kontrol edin, açık ise kapalı konuma getirin. Kapalı konumda motorun çalışmasında anormallik varsa yine tamirciye göstermeniz gerekecek.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Veya, hep 50TL'lik benzin alın. Efsane yerli ve milli çözüm.
    Şaka şaka. Sıfır ise yetkili servise götürün, değilse tamirciye.
    bomfunk bunu beğendi.

Cevabınız için teşekkür ederim. Yarın götüreceğim. Otomatik jikle var diye biliyorum. Yine de araştıracağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Motorsikletim 2016 model. Yarın ta irciye götüreceğim sonucu ve problemi yazarım buraya.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Benzin akması, damlatması var mı yerde?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler