Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

n max 155 sele

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    n max 155
    arkadaşlar n max 155 aldım geçen yıl nasip olursa bu yıl aktiv şekilde bineceğim fakat sele uzun yolda sert geldi toto biraz ağrıyorbu nun en ekonomik çözümü nedir bazı hava yastıklarına baktım fakat fiyatlar çok fazla malum çok önceki forumlarda okumuştum rolsmaan diye bir sitede çok ucuza kendin şişirilebilen ped varmış araştırdım internette bulamadım bi yardımcı olursasınız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GS ADV
    https://urun.n11.com/bel-boyun-yastigi-oturma-simidi/softlife-visco-foam-ortopedik-cocyx-oturma-minderi-yastigi-visco-P244612632

Eşimin kuyruk sokumunda problem var. Artçı olarak 10-15 dk sonra en ufak bir kasis, yükselti de bile çok canı yanıyordu. Yukarıdaki linkteki viskon yastığı aldım. 30 dk ağrısız binebiliyor. Az eda olsa faydası oldu. 139 TL civarında üst kısmı jelli olanlar da var. Onlarda işe yarayacaktır. Benim linkteki ürünü alma sebebim yorumlarda kuyruk sokumu için alınıp çok işe yaradığının söylenmesi idi.

Önceki motorum Nmax 155 idi. Çok torklu (kendi sınıfına göre), mükemmel bir motor tek eksisi sele ve titreşim yönünden. Bir nevi Nmax ve Xmax ların makus talihi.
    lazianke ve Bayram17 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)