Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Emsal fiyatlarda Pcx-nmax

Motovento
    REKLAM ALANI

Emsal fiyatlarda nmax155 mi pcx125 mi seçilmeli .
    İkiside 1-2 yaşında 5000kmyi devirmemiş olacak.
    Nmax ABS ve 155cc olması haricinde diğer tüm şahsi bakış açımda PcX.
    Özellikle PcX deki.
    Anahtarsız çalıştırma.
    Ön LED far.
    Servis ağı ve konforlu süspansiyon.
    Birde nmaxin önümüzdeki dönem kasa değişeceği gibi bir durum var..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scrambler
    Nmax odun gibi motor, tabiri caiz ise. Sert süspansiyonlu, ayrıca sesi çok rahatsiz edici, özellikle ilk kalkista cok bagariyor. Scooter dedigin konforlu olacak, gece surus yapiyorsan eger led far bulunmaz nimet. Anahtarsiz calistirmada extra konfor. Ben pcx derim.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Abs freni ile Nmax hertürlü tercih edilir ama arkadaşın dediği gibi konfor sıfır , öte yandan Anadolu da motosikletin popüler olduğu illere gidin pcx çok seviliyor , demekki servisi konforu sağlamlığı vs bizim coğrafyaya uygun bir üretim..

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Pcx te abs olsa o sınıfta lider olur aslında. Pcx'in bir çok artısı var ama abs yok, bir eksi birden fazla artıyı götürebiliyor.

ABS benim için önemsiz.yani önemli ama ikisi arasındaki karşılaştırmada benim kriterlerinde önemsiz.
    Onu kafaya takmıyorum.
    Tek sıkıntı aslında PcX in 125 cc , Nmax'in 155 cc olması. Ve son hız farkı..
    110 cc spacy den 125 cc PcX e geçip pismanda olmamaliyim

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    kampana frenli pcxe o paralar verilmez tabiki de abeseli nmax

Motosikleti
    Honda CBR500R
    Yakın zamanda bende bu soruyu sordum kendime. Şu an Nmax155 sahibiyim. Öncelikle Pcx mi? Nmax mi? sorusu, sonrasında da 155 mi? 125 mi? sorusunu cevapladım. Ancak herşeyden önce unutulmamalıdır ki motosikleti kendi tercihlerine, ihtiyaçlarına göre seçmelisin. Ben her 3 motoru da kullandım. 190 boyunda 100 kilo adamım. Her 3 motoru da şehiriçinde trafik/normal; şehirlerarasında kullandım. Aralarında en sona Pcx'i koyarım. 1870 KM'de bakımı yapılmış son kasa gri pcx idi kullandığım. Tam gaz girdiğim yokuşta 18 çeker kamyon solladı beni. 58'in üstünü göremedim İzmir-Balıkesir arasındaki yokuşlarda. Bilen bilir, öyle öldüm bittim yokuşlar da değildir. Aynı yolu nmax155 ile gittim. 62'de kaldığım yokuşlarda 89 ile bana mısın demedi hayvan. Daha da gazım vardı tapagaz değildim üstelik. Böyle olunca yapıştırdım nmax155'i. Selesi pcx'e göre rahat değil evet. Parça fiyatlarını kıyasladığımda nmax daha ucuz geldi bana. Çünkü o pcx'in önündeki led farın fiyatını duyduğumda apışıp kaldım Bu arada nmax125 özellikle 2 kişi bayıyor. Pcx gibi kalıyor. 155 ile aralarında "30cc" den fazla var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)