Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KYMCO Super 8 Ön Siperlik Cam

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir motor alıyorum, super 8. Motoruma uzun siperlik ön cam bakmak istedim ancak kymco super 8 uyumlu ön cam bulamadım...

Rastgele bir ön cam alsam da %100 oturma ihtimali yok sanırım benim motoruma.

Super 8'e yakın, Super 8'e uyacak bir ön siperlik cam tavsiye edebilir misiniz?

Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı senollustun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir motor alıyorum, super 8. Motoruma uzun siperlik ön cam bakmak istedim ancak kymco super 8 uyumlu ön cam bulamadım...

Teşekkürler.
    Bende bir dönem düşün düm ama bir sonuca varamadım normal bir şekilde kulanmaya devam ediyorum altarnatif bulursan bilgi verirsen güzel olur
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    merhaba bende de sym hd2 200i uygun ön cam bulamadım. ön taraftaki çıkıntı diğer camların takılmasını engelliyor. bu çıkıntı süper8de de var maalesef

Alıntı senollustun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Teşekkürler.

mengüç merhaba nasılsın? hala kymco da mısın :D ben agility sattım geçen sene hd2 200i ye geçtim.

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir dönem düşün düm ama bir sonuca varamadım normal bir şekilde kulanmaya devam ediyorum altarnatif bulursan bilgi verirsen güzel olur
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba bende de sym hd2 200i uygun ön cam bulamadım. ön taraftaki çıkıntı diğer camların takılmasını engelliyor. bu çıkıntı süper8de de var maalesef

mengüç merhaba nasılsın? hala kymco da mısın :D ben agility sattım geçen sene hd2 200i ye geçtim.
    Evet halen tam gaz devam şehir içinde olsun iş güç ulaşım namına işimi hayli görüyor şuan gittiği yere kadar devam
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

biraz acil lazım da var mı bilgisi olan bir arkadaş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)