Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ankarada ise git gel için bir scooter arayisim var. Ayrıca ek is olarakta restoranlarda vs paketcilik yapmak istiyorum kendi motorumla. Nasıl bi scooter onerirsiniz bana acaba.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    pakete gelirmi bilemem ama 12 ay işe git gel yoğun trafikte az yakan , freni harika , ön jantı 16 , amortisörleri konforlu , sele altına iki kask alacak bir sukuter arıyorsan Piaggio Medley i git dene test sürüşüne açık , şehir içi xmax , nmax , pcx kullandım , İtalyan lar hepsinin iyi tarafını almışlar..en güzel tarafını sona sakladım yedek parçası inanılmaz ucuz..

Eğer ucuz uygun fiyatlı birşey arıyorsan hero pleasure ve duet var Hintli olarak,
    Japonlarda ise honda spacy ve spacy Alpha tercih edebilirsin senin bütçene bağlı birazda, seçenek çok yok zaten belli motorlar.

Ne kadar bütçe ayirmaliyim onuda bilmiyorum acikcasi ben 15 bine kadar cikarabilirim bütçeyi ama bu demek değil ki gidip 15 binlik bi motor alalım ihtiyacimizi karşılayan motor 7 8 bine varsa 7 8 bin lik almak daha mantıklı.

Paket serviste isimi görürken bi yandanda yedek parcasinin ucuz zırt birt ariza vermeyen konforlu güzel bisey olsun istiyorum. E bide fahiş yakıt sarfiyatı olmamali orta ve az yakanlar benim isini görür.

Motosikleti
    Kawasasaki ZX-6R
    Merhaba Sevgili Motosiklet sever dostlar Youtube kanalıma abone olursanız Öğrenmek istediğiniz her konuda yardımcı oluyoruz..

https://www.youtube.com/watch?v=Ah2UsrW4cjY&t=68s

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)