Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Xmax 250 Tecrubelilerden tavsiye uzun yol malzemeleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 ABS, Motoran Allegro 50
    Efendim herkese gunaydin. Herkese guzel surusler. Herkese iyi gunler diliyorum. Her ne kadar profilimde sym gorunse de hali hazirda 13.000 km de 2016 model x max 250 abs satin aldim. Fidlle in canı uzun yola yeter de benimki yetmeyecek diyerek motoru buyulttum. Fiddle den ayrildim. Esim ve ben toplam 200 kiloyuz. Ben 130 kilodan fazlayim. Normal ebatlarda olan esim. Bu yaz egeyi turlayacagiz kafaya koyduk. Zaten kusadasindayiz. Turlar genelde en fazla 500 km civarinda olacak.Ekipmanda problemimiz yok. Fakat aklimi kurcayalan seyler var. Uzun yola giderken yanimizda bulunduracagimiz kopuk idi fitil idi sigorta idi boyle seyleri de temin ettim ama altimizdaki scooter. motor arizasi olur ise ne kadar mudahale edebiliriz? Nereye kadar ve nasil mudahale edebiliriz? Tecrubelerini paylasacak arkadaslarin yorumlarina ihtiyacim var. Simdiden cok tesekkur ediyorum. Iyi surusler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Sadece motor arizasi da degil basimiza gelebilecek diger kronik durumlardan da bilgilendirmede bulunmanizi rica ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Kopuk ve fitil gibi pislikleri yanina alma pc basina geceyim kullanacagin urunu video cekicem, ayrica motur alman gereken seyleride sana yasicam umarim yardimci olurum

Motosikleti
    Abs var😁😁😁😁😁😁

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Öncelikle hacım olarka fazlayım diyorsun 12,5 gram misketler motorun kalkışını ve ara hızlanmaları çok düşük yapar

Misketler motorun ilk kalkışındaki hantallığı alıcak ve daha çabuk devir açmayı sağlayacak,

Acil durumlarda patlaklara fitil attığın zaman lastiğin iplerini yırtıyorsun gözümde çöp oluyor o tekerlek ...
    Spray ürünler var bu ürünler lastiğin içini kavuruyor mesela bunu sıktın 2 ay geçti lastiği sök bak içi tellere kadar eriyor lastiğin hurda oluyor

ÇÖzüm formula x bunu tekerin içine sıkıyorsun ve havayı tamamlıyorsun bir daha hava kaçırmıyor

Kymco agility de hava kaçağı vardı bulamadım bunu doldurdum lastik aynen duruyor boşu boşuna tamirciye sök tak 50 tl ödedim....

2. el aldım dediğine göre yağ içinde mikronluk artıklar vardır yağ değişimi zamanı geldiğinde

şu mucizevi ürünü uygula farkı anında göreceksin

Kartel ve yağ gezdiği yerlerdeki katılaşmış veya içinde kalmış zerrecik ve artıkları temizliyor, 5 araçta hepsi farkı gördü sende faide görürsün,

Navigasyon tutucu olarak bu ürünü öneririm
    https://www.motospartanonline.com/tr/usb-sarj-soketli-evrensel-motosiklet-telefon-tutucu-kiskacli-metal-aparatli-ayna-baglanti-2085-806667.html

kullanımı etkilemiyor ve aküden bir kablo çek 5 amper sigorta takarak 2 amperlik şarj usb de olur hemde pratik çantalı tutucular yazın ısınıyor kullanılmıyor

Motosikleti
    Eyvallah hocam cok tesekkur ediyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)