Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spacy 110 lütfen yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamünaleyküm arkadaşlar benim 2012 spacy var motor gec calışıyor sogukken gaz yemiyor , yokuşa son gazdayken kendi kendine gaz kısılıyor , cok istop ediyo , son gazda tekleme yapiyor , normal yolda giderken gazı biraz kısayım hemen boguluyor sonra toparlıyor kactane motorcuya götürdüm hepsi servise git diyor ama burda servis yok guzelim motor cöp oldu kimse yapamıyor lütfen yardımcı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı Salihspacy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm arkadaşlar benim 2012 spacy var motor gec calışıyor sogukken gaz yemiyor , yokuşa son gazdayken kendi kendine gaz kısılıyor , cok istop ediyo , son gazda tekleme yapiyor , normal yolda giderken gazı biraz kısayım hemen boguluyor sonra toparlıyor kactane motorcuya götürdüm hepsi servise git diyor ama burda servis yok guzelim motor cöp oldu kimse yapamıyor lütfen yardımcı olun
    Elektiriksel bir problem olabilir. Görmeden bakmadan birşey söylemek zor. En azından motor rölantide çalışırken akü şarjını ölçtür bakalım , şarj ne durumda. Nerede ikamet ediyorsun?

Gaz verdiğinde motor yeterli elektirik yetiştiremiyorsa tekleme yapar, güçten düşer , kesilir , bayılır.
    Ama buna benzer belirtiler başka sebeptende olabilir. Örneğin karbüratör boğazdan manifoldtan bir yerden yava alıyorsa da bu şekilde hemen hemen aynı belirtileri yapar. Bakmadan konuşmak zor

İnegölde oturuyorum ,jarz aküyü dolduruyor ama hic ölctürmedim

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Alıntı Salihspacy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnegölde oturuyorum ,jarz aküyü dolduruyor ama hic ölctürmedim
    o zaman ölçtür bakalım konjektorunu , statörünü bir kontrol ettir. İnegölü bilmemde bursada iyi ustalar var diye duyuyoruz hep. İyi bir usta araştır bisikletçilere gitme.

Alıntı PAPAZ_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman ölçtür bakalım konjektorunu , statörünü bir kontrol ettir. İnegölü bilmemde bursada iyi ustalar var diye duyuyoruz hep. İyi bir usta araştır bisikletçilere gitme.
    Yarın ölctürecem ölcültünce yazacam buraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler