Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır Honda Forza almayı düşünüyorum. Kullananlar memnun mu? Tavsiye eder misiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Honda Forza kullanıcıları motordan memnun musunuz? Ben başlangıç motoru olarak sıfır Forza almayı düşünüyorum. . Vitesli motorda bir 500 km kadar tecrübem var. Temelde aradığım şey şehir içinde güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşatacak bir motor. Belki arada İstanbul Bursa arası git gelde yapacağım. Fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NSS250
    Alıntı gokbudak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Forza kullanıcıları motordan memnun musunuz? Ben başlangıç motoru olarak sıfır Forza almayı düşünüyorum. . Vitesli motorda bir 500 km kadar tecrübem var. Temelde aradığım şey şehir içinde güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşatacak bir motor. Belki arada İstanbul Bursa arası git gelde yapacağım. Fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar.
    Merhaba, ben geçen hafta sıfır Forza aldım. Henüz 100-150 km civarında kullanıdığımı göz önünde bulundurarak yorumumu okumanı öneririm.
    Öncelikle henüz rodajda olması sebebiyle performans konusunda net bir bilgi veremeyeceğim. konfor ve malzeme kalitesi kesinlikle yeterli. özellikle ışıklandırma ve göstergeler çok cezbedici. orijinal top case'li modelini aldım. çift full face kask sığdığını söylediler fakat çok zorlamak gerekiyor yada ben henüz çözemedim titreşim sıfıra çok yakın ve sürüşü kesinlikle rahat bir motor..
    ben 2 konuda sıkıntı yaşıyorum ama çözülmeyecek sorunlar değil. boyum 183 bu nedenle ön cam en üst seviyedeykende rüzgar rahatsız ediyor.küçük bir ekleme ile çözebileceğimi düşünüyorum. ayrıca aynalar arkası göstermemesi nedeniyle çok kötü. arkanıza yanaşmış bir arabayı görmek imkansız gibi. şekilden şekile giriyorum motor üzerindeyken.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Forza 300 , kullanım konforu anlamında 250 cc olandan çok daha iyi, bence 2. el Abs'li Forza 300 bakabilirsin, Forza 300'ün kullanıcısı da apaçi değildir, geneli saygın insanlardır ama Forza 250 bana kalırsa o elit büyüyü de bozdu, X Max'e talip olan ( belli kısım ) apaçi tayfa agresif tasarımı yüzünden 250 cc Forza'ya da dadanmaya başladı diye düşünüyorum.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)