Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TOP CASE ÜSTÜ DEMİR APARAT

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NSS250
    Herkese selamlar.

Geçtiğimiz hafta top case'li forza 250 aldım. Çok yeterli olmasada internetten biraz araştırma yaptım ama tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. Bu sebeple yardımlarınızı rica edeceğim.

Top case üzerine çanta, çadır, kamp sandalyesi vs. gibi eşyaları bağlayabilmek için demir aparat yaptırmak istiyorum. sabit veya sökülüp takılabilen türden olabilir. İstanbul anadolu yakası öncelikli düşünecek olursak sizce nerede yaptırabilirim. Peşinen teşekkürler.

keyifli sürüşler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı ErkinA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.

Geçtiğimiz hafta top case'li forza 250 aldım. Çok yeterli olmasada internetten biraz araştırma yaptım ama tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. Bu sebeple yardımlarınızı rica edeceğim.

Top case üzerine çanta, çadır, kamp sandalyesi vs. gibi eşyaları bağlayabilmek için demir aparat yaptırmak istiyorum. sabit veya sökülüp takılabilen türden olabilir. İstanbul anadolu yakası öncelikli düşünecek olursak sizce nerede yaptırabilirim. Peşinen teşekkürler.

keyifli sürüşler..
    hazır var fiyatı yüksek ise sanayide işinizi görmeye çalışın veya aldığınız arka çantanın bazı modellerde o aparatı da oluyor maxem çanta gibi.

https://www.facebook.com/cadirtasima.demiri.5
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    hazır yapılmışını bulup almaya bakın.
    çoğu esnaf uğraşmaz, artı yapılan şey içine sinmez.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Nalburlarda U yada D harfi benzeri bir sürü parçalar var . Onları beğenmezsen yine U şeklinde çok farklı ölçülerde çekmece ve kapı kollarından 3 veya 4
    tanesini tapkeysin üzerine monte edebilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Erkin Rx3i evo kullanıcıları sayfa 256 da Adanalı nikli Bora kardeşimin 5105 nolu yazıda paylaştığı fotolarım var . Motorumun arkadan görüntüsü bayraklar ve çantaya bir şeyler bağladığım 6-7 cm ebatlı demir aparatlar. Aslında sen daha zarif olanlarını bulabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)