Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Jet 14 Aksesuar yardımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbf 150-2016
    Arkadaşlar sym jet 14 scooter alarak aranıza katıldım. Daha önce uzun yıllar cbf 150 kullanmıştım. Genelde şehir içi kullandığım için ve eşimle birlikte bazende çocukla birlikte kullandığımız için scootera geçmeye karar verdik ve sym jet 14 almaya aldık.
    Öncelikle motorun görünüşü bence güzel ve selesi geniş. Sele altı bagajı 1 fullface kaskı alabiliyor. Ön tarafının boş olması da işe yarıyor. Özellikle enjeksiyonlu olması ve az yakması da güzel.
    Asıl konuyu açmamın amacı motoruma çanta demiri , çanta ve ön cam taktırmak istiyorum fakat motorun piyasada çok fazla olmamasından mıdır diğer modellere göre fiyatları çok pahalı.Örneğin sadece çanta demirine 220 TL istiyorlar.Çanta demiri aynı olan başka bir marka var mı? Ya da ön camı aynı olan uygun fiyata satan bildiğiniz firma var mıdır?
    Şimdiden Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250 İ EVO 2012
    başkan hayırlı uğurlu olsun sayende sym nin böyle bir modeli olduğunu öğrenmiş oldum. Honda PCX in aynısı gibi bişey olmuş. PCX ten bildiğim kadarıyla artçılı kullanım için biraz ufak kalıyor makine. daha yeni bir model olduğu için çok bilen çıkmaz ama sen honda PCX çanta demirini bir araştır istersen

Motosikleti
    Cbf 150-2016
    Alıntı @Bahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başkan hayırlı uğurlu olsun sayende sym nin böyle bir modeli olduğunu öğrenmiş oldum. Honda PCX in aynısı gibi bişey olmuş. PCX ten bildiğim kadarıyla artçılı kullanım için biraz ufak kalıyor makine. daha yeni bir model olduğu için çok bilen çıkmaz ama sen honda PCX çanta demirini bir araştır istersen
    Evet piyasada pek olmayan bir model, ama artçılı kullanım için şehir içi kullanımda gayet rahat kullanımı var. Artçı için sele geniş ve konforlu. Piyasada pek bulunmadığı için parça fiyatları biraz pahalı ve yan sanayi ürün bulmakta zor.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Orjinal çanta demirleri diğer markalarda da pahalı. Honda ve Yamaha'da daha ucuz olduğunu sanmıyorum. Dövizden dolayı bu fiyatlar böyle aslında 220TL dediğin 35$ bir şey.

Motosikleti
    Cbf 150-2016
    evet orijinal çanta ve aksesuarlar bütün markalarda pahalı fakat pcx vb. markalarda yan sanayi ürün çok fazla ve rekabet olduğu için fiyatlar düşüyor. Bakalım belki zamanla model tutulursa ve talep olursa fiyat düşebilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bende sırf aksesuar yüzünden xmax alıcam birşey bulunmuyor

Motosikleti
    Cbf 150-2016
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sırf aksesuar yüzünden xmax alıcam birşey bulunmuyor
    Evet xmax, evo , joyride gibi modellerin aksesuar çeşidi daha fazla.
    Benim için scooter da önemli olan yakıt ve rahatlık , ikisi de şimdi ki motorum da mevcut ve sırf aksesuar yok diye satmayı düşünmüyorum. Elim rahatlayınca orjinal tur camı ve çanta demiri alabilirim.

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Merhaba kaleli88 ben de SYM jet 14 kullanicisiyim. Motoru aldığım gibi hemen aksesuar arayışına girdim ve https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...60858112/detay bu adresten motorun tüm aksesuarlarıni toplu aldım. İcinde Kappa 42 lt çanta, gp on siperlik, elcik koruma, Michelin city grip lastik çifti, sele sünger, sele branda, komple branda, on çanta hepsini toplu aldığım için birkaç ay önce 1500 TL ye almıştım. Size de tavsiye ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    siperlik varmı ?

Motosikleti
    Sym Joymax 250i
    Evet siperlik de var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)