Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marka ve model yardımı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar... Geçenlerde 2. El alım satım sitesin de gezerken bi scooter a denk gelmiştim... Fakat marka ve modelini hatırlıyamıyorum.. Görsel tarif de bulunsam yardımcı olabilir misiniz acaba ?
    Turuncu renkteydi (turuncu-siyah) grenaj, görüntüsü hafiften mondi 150zc yi andırıyor gibiydi birda sanırım fabrika çıkışı olarak 3 adet çanta vardı. 1 arka ve 2 adet sağ ve sol olmak üzere.. Tahminimce 150cc diye tahmin ediyorum.. Herkese teşekkürler şimdiden.. Saygılar iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

right ?

Hocam enduro değildi, scooter/maxiscooter tarzındaydı. Ucuz fiyatlı birşeydi yanlış hatırlamırsam da 150cc di.

Motosikleti
    SYM GTS 250 İ EVO 2012
    turunculu siyahlı Kymco super 8 geliyor aklıma ama scooter larda genelde 3 çanta pek olmaz başkan. senin gördüğün resimde vatandaş kendisi takmıştır yan çantaları.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Hayrican_cey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar... Geçenlerde 2. El alım satım sitesin de gezerken bi scooter a denk gelmiştim... Fakat marka ve modelini hatırlıyamıyorum.. Görsel tarif de bulunsam yardımcı olabilir misiniz acaba ?
    Turuncu renkteydi (turuncu-siyah) grenaj, görüntüsü hafiften mondi 150zc yi andırıyor gibiydi birda sanırım fabrika çıkışı olarak 3 adet çanta vardı. 1 arka ve 2 adet sağ ve sol olmak üzere.. Tahminimce 150cc diye tahmin ediyorum.. Herkese teşekkürler şimdiden.. Saygılar iyi forumlar.
    Peki şu an sitede yok mu? yoksa satılmış veya satıştan kaldırılmış olabilir neyini merak ettin bu kadar? Mondial 150zc yi andırıyorsa odur. Turuncu rengi de var googledan aratınca çıkıyor. Başka ona benzer bir scooter görmedim.

Ev ve iş arasında kullanmak icin maxi scooter ariyordum ucuz yollu ondan dolayi merak sardim topcase extra masraf etmemek icin. 150cc de isimi gorurdu ondan dolayi. Siteye baktim da goremedim satilmis sanirim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler