Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar scooter almayı düşünüyorum yeni başlıcam daha önce bi tecrübem yok bi kaç kez nostalji sürdüm.Görüntüsüde hoşuma gidiyo 😌Biraz araştırma yaptım Asya nostalji uygun gibi bende ki para miktarına göre sıfırı ama dandik diyende çok bilgi,tavsiye verirseniz süper olur maksimum 4 5 bin ayırabilirim Pendikte oturuyorum şehir içi en fazla ayda bi kaç kez Kadıköy yaparım daha çok yakın mesafe kullanmayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Nostalji şeklinde seviyorsan sym fidle 2 veya 3 var bakın 2 el kymco like 125 200 var temiz az km bulunursa ne ala
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Biraz daha araştırm yaptım kuryecilerle konuştum genel olarak
    Spacy110diyolar başka bişey demiyorlar:") bütçe 5000tl bi arkadaş 3.5 civarı temiz bulabilirim dedi bahsettikleri 2013 sanırım yakın arkadaşımın tamircisi arkadaşi aynı zamanda temiz bulursa almamı önerir misiniz tvs wego var birde onu da önerebilirim dedi yetkili bayi Pendik'te

Motosikleti
    -
    hero dash..tipsiz degil , 5 yıl garanti çinli değil,suan fıyatı kampayada 400 lıra asagı cekıldi

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    2,000 tl minimum gerçekten gerekli olduğu anda-o saniye de seni ölümden koruyacak-kurtaracak ekipman almayacaksan scooterde alma derim. Ve asla ve asla ABS olmayan makinaya asla para verme..Çin in en iyisinden uzak dur..Japon un absli en ucuzunu al bin daha iyi(g.kore ürünude Japondan aşağı kalmaz). 5bin ile git kur düşük iken dolar al koy kenara , ve 6.500 tl motosiklet + 2.000 tl ekipman . 8.500 yani 3.500 daha biriktirdim mi ? en azından üstüne düşeni yaparak güvenli sürüş e başlarsın. .kalanı Allah'a kalmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)