Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5000 e kadar alınabilecek en iyi scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler arkadaşlar . Zevkine motor alacağım aracım mevcut . Şehir içi kullanım daha çok üniye gidip gelirken falan olabilir. Bide dağlık yaylamız var 25 km uzaklıkta + olarak yazlık 150 km uzakta falan. Bunlarada giderim gitmişken . Beni yolda bırakmayak , çok sıkıntı çıkarmayacak rahat birşey arıyorum.

Mondial Mash 150 liği sürdüm geçen iyiydi yaylaya çıktım falan. Ama araştırınca sakın alma gibilerinden çok tepki vardı bende kararsız kaldım . Max 5000 verebilirim oda max yani .Olursa 3000-4000 arası olsun diyorum tavsiyelerinizi nedenleriyle sunarsanız memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125r
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-motor-470489019/detay

Motosikleti
    sym orbit 2 125
    Merhaba, mash 150 yi çocukluk arkadaşım kullanıyordu. Yapılan tamir ve bakım masrafı motorun parasını çokdan geçti. öldüm fiyatına elden çıkarttırdım zorla da kurtuldu. Kendim şehir içinde işe gidip gelmek için günlük ortalama 35 km yol yaparak sym orbit 2 125 kullanıyorum, arkadaşıma da yine sym aldırdım. fidle 2 125. o çok daha fazla km yapıyor, gün içinde de sürekli kullanıyor. Uludağa da çıktım, kamp yaptım, sorun çıkartmadı. O fiyat aralığında en iyisi genel anlamda SYM, tavsiye ederim. Gönül ister ki 10bin km aşmamış bir japon alalım ancak o fiyata bulmak mümkün değil. 3000-3500tl bandında, 15bin km yi aşmamış bir sym bulursan kaçırma bence.
    yamaha crypton var bir yandan da göz kırpıyor senin fiyat aralığında, ancak scooter dediğin için sadece hatırlatmakla yetiniyorum.

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    Alıntı zzubeyirr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar . Zevkine motor alacağım aracım mevcut . Şehir içi kullanım daha çok üniye gidip gelirken falan olabilir. Bide dağlık yaylamız var 25 km uzaklıkta + olarak yazlık 150 km uzakta falan. Bunlarada giderim gitmişken . Beni yolda bırakmayak , çok sıkıntı çıkarmayacak rahat birşey arıyorum.

Mondial Mash 150 liği sürdüm geçen iyiydi yaylaya çıktım falan. Ama araştırınca sakın alma gibilerinden çok tepki vardı bende kararsız kaldım . Max 5000 verebilirim oda max yani .Olursa 3000-4000 arası olsun diyorum tavsiyelerinizi nedenleriyle sunarsanız memnun olurum
    Dostum, o aralıkta bulabileceğin iyi motorlar;

Scooter olarak --> Honda Spacy, Honda Fizy, SYM Fiddle, Yamaha Cygnus

Vitesli dersen --> CBF150, CBR125

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    sym crox hoş bir alet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)