Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara Maxi Scooter kullanıcılarından tavsiyeler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Başkent Motor Metin Usta, aklımda yanlış kalmadıysa...Baya tavsiye eden var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    gezinirken denk geldi,epey olmuş ancak şunu yazma ihtiyacı hissettim, At avrat silah kimseye teslim edilmez diye bi atasözü aklıma geldi, kurtların eline kuzu teslim edilir mi?, benim de oldu öyle bi kaç yerde motoru bırakacaksın dediler, olur görürsem söylerim , enayi vardı,en son bi yerde kardeşim kaçta açarsın dükkanını şu saate, kaç saatte yaparsın en fazla üç saatte, kaç para olur şu fiyat, tamam sabah gelirim beraberce açarız ne gerekiyorsa yaparsın paranı da alırsın, öyle yaptım içim rahat, zaten sen motoru bırkınca başka yerden civata gevşetecek, seni abone edecek, tabi ki işini düzgün yapanları tenzih ederim

Motosikleti
    SYM GTS 250 İ EVO 2012
    Alıntı muvodo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezinirken denk geldi,epey olmuş ancak şunu yazma ihtiyacı hissettim, At avrat silah kimseye teslim edilmez diye bi atasözü aklıma geldi, kurtların eline kuzu teslim edilir mi?, benim de oldu öyle bi kaç yerde motoru bırakacaksın dediler, olur görürsem söylerim , enayi vardı,en son bi yerde kardeşim kaçta açarsın dükkanını şu saate, kaç saatte yaparsın en fazla üç saatte, kaç para olur şu fiyat, tamam sabah gelirim beraberce açarız ne gerekiyorsa yaparsın paranı da alırsın, öyle yaptım içim rahat, zaten sen motoru bırkınca başka yerden civata gevşetecek, seni abone edecek, tabi ki işini düzgün yapanları tenzih ederim
    vallahi iş oraya doğru gidiyor hocam. daha önceki iki yere de tavsiye üzerine gittiğim için güvenerek bırakmıştım ama öyle yapmamak gerektiği tecrübe ile sabitlendi. usta buji değişti mi?-değişti, bakma şansın yok.. usta filtre değişti mi?-değişti, bakma şansın yok.. usta yağ değişti mi? değişti, bakma şansın yok. burası da Türkiye olduğuna göre s.et nerden bilecek değişti deriz diyen birilerine de illaki denk geliyoruzdur. işini düzgün yapan ustaları tabiki tenzih ederim.

bu arada 2 ay içinde 2 ayrı serviste toplam 1.100 TL. masraf ettiğim motorum şuan da kapalı garajda yürümez durumda yatıyor. şanzıman yağ tapası yalama edildiği için yağsız kaldı ve büyük ihtimal bilya dişli dağıttı. son götürdüğüm servis şanzıman burçlarını değiştirmişti. yani tam olarak o kısmı söküp taktı, ve ben üzerine 50 km bile kullanmamışımdır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler