Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

pcx 125 tur camı & topcase hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Iyi forumlar,
    pcx 125 motoruma tur camı takmak istiyorum. Takan kullanan varsa artı ve eksileri nelerdir? Birde elcik korumalısı var, normali var hangisi tercih edilmedi? Yada hiç takmadan orjinal ile devam mı edilmeli? Topcase ler ruhsata işletilmek zorunda mı? Pcx 125 için f/p topcase önerileriniz nedir? Topcase artı ve eksileri nedir?

Okuyan cevap veren herkese şimdiden teşekkürler
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf600-pcx125
    Kappanin yuksek tur cami var bende artisi ruzgari yeterince kesiyor. Eksisi duruken direksiyonu tam tur sola cevirince on frene cok cok az basiyor.
    Topcase olarakta coocase topcase fiyatlari uygun bildigim kadariyla.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    [IMG][/IMG]
    Resimdeki benim eski Küheylan..

Üstündeki cam gp kompozit marka. 125-150tl arası. Honda etiketini ben vurdum.

Çanta Kappa action 35 lt. 260-280 tl arası şuan.
    Çantada ekstra sırt dayama vardı fiyatını unuttum.
    Camın eksi bi yanı yok. Rüzgarı inanılmaz keser farkı anında anlarsın.

Ruhsata işletme konusu tartışmaya açık bi konu.Ben ceza yiyeni görmedim. Pcx ile 5 memleket gezdim çevirende olmadı. Öyle kafaya takılacak bi konu değil. Gs alıp 3 çanta takan düşünsün.
    Benden bu kadar, sabah sabah anca bu kadar.
    blk_pasa ve OnNumero bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı phns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kappanin yuksek tur cami var bende artisi ruzgari yeterince kesiyor. Eksisi duruken direksiyonu tam tur sola cevirince on frene cok cok az basiyor.
    Topcase olarakta coocase topcase fiyatlari uygun bildigim kadariyla.
    coocase lerin fiyatlarına bir bakayım tam turda çok ufak dokunması pek sorun olmaz diye düşünüyorum bilgilendirme için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://hizliresim.co...dB.jpg</a></a>
    Resimdeki benim eski Küheylan..

Üstündeki cam gp kompozit marka. 125-150tl arası. Honda etiketini ben vurdum.

Çanta Kappa action 35 lt. 260-280 tl arası şuan.
    Çantada ekstra sırt dayama vardı fiyatını unuttum.
    Camın eksi bi yanı yok. Rüzgarı inanılmaz keser farkı anında anlarsın.

Ruhsata işletme konusu tartışmaya açık bi konu.Ben ceza yiyeni görmedim. Pcx ile 5 memleket gezdim çevirende olmadı. Öyle kafaya takılacak bi konu değil. Gs alıp 3 çanta takan düşünsün.
    Benden bu kadar, sabah sabah anca bu kadar.
    evet cam gerçekten güzel duruyor topcase de tam ideal büyüklükte olmuş, o zaman bu işletme mevzusu tamamen şans işi ceza yiyenler olmuş çünkü ama bende pek sorun olmaz diye düşünüyorum. Sadece şehirler arası yolda yandan gelen rüzgarlar çok etkile mi topcase varken orda takılı kalıyorum sisybar takıp tekstil yan çantamı kullansam diye düşünüyorum kararsız kaldım bilgilendirme için teşekkürler
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    coocase lerin fiyatlarına bir bakayım tam turda çok ufak dokunması pek sorun olmaz diye düşünüyorum bilgilendirme için teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

evet cam gerçekten güzel duruyor topcase de tam ideal büyüklükte olmuş, o zaman bu işletme mevzusu tamamen şans işi ceza yiyenler olmuş çünkü ama bende pek sorun olmaz diye düşünüyorum. Sadece şehirler arası yolda yandan gelen rüzgarlar çok etkile mi topcase varken orda takılı kalıyorum sisybar takıp tekstil yan çantamı kullansam diye düşünüyorum kararsız kaldım bilgilendirme için teşekkürler
    Pcx ile yapıcağınız sürat belli. 110 desek buda limit bi rakam sizi kesinlikle etkilemez. Yani benim arkamda çanta varmı yokmu hiç anlamıyodum bile. Bu cam çok işini görür, takarken iç kısma çift taraflı bant vurmayı ihmal etme, sesi keser.
    Ekstra camlara takılan bi aparat var küçük bişey. Onuda takarsan tanından yenmez. 185 boyla ceneye kadar gelen rüzgarı keser bu cam.

Ceza olayına takılma. İmkansız çok zor.
    Dediğim gibi bırak Enduro motora 3'lü çanta takıp şehir içinde gezen adam düşünsün.

Ben cam,dolu çanta uçmakdere'de virajlarda fink atıyordum.
    blk_pasa bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz

Orijinal tur camı ve shad çanta ile bu şekilde. Yalnız uyarayım rüzgarda köprü falan geçme yapışırsın yere, yelkenli gibi sallanıyor.
    blk_pasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Orijinal tur camı ve shad çanta ile bu şekilde. Yalnız uyarayım rüzgarda köprü falan geçme yapışırsın yere, yelkenli gibi sallanıyor.
    buna sebep olan tur camımı yoksa topcase mi

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna sebep olan tur camımı yoksa topcase mi
    İkiside......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)