Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA PCX almak istiyorum fakat

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkdaşlar yeni başlayacağım motor sürmeye ve bunu bir scooter ile düşünüyorum. Herşeyi ile pcx'i çok beğendim.
    Bu makinayı almak için baya para biriktirmem lazım bunu taksitle nereden nasıl alabilirim varmıdır bilginiz?
    Çalışmıyorum şuanda öğrenciyim.

Eğer yoksa bu konuda bir bilginiz,
    Pcx'e benzer, fiyatı uygun ve ileride satmakta sorun yaşamayacağım motor türü varmıdır hiç ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı coldguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar yeni başlayacağım motor sürmeye ve bunu bir scooter ile düşünüyorum. Herşeyi ile pcx'i çok beğendim.
    Bu makinayı almak için baya para biriktirmem lazım bunu taksitle nereden nasıl alabilirim varmıdır bilginiz?
    Çalışmıyorum şuanda öğrenciyim.

Eğer yoksa bu konuda bir bilginiz,
    Pcx'e benzer, fiyatı uygun ve ileride satmakta sorun yaşamayacağım motor türü varmıdır hiç ?
    Kardeşim honda pcx 125 veya 150 ikiside güzel makina alternatif olarak yamaha delight var 6bin küsür,nmax var ama oda pcx ile aynı fiyatları bütçe ne kadar?ikinci el motorlara bakabilrsin düzgün bakımlı düşük km'li.
    suzuki adress modelide güzel enjeksiyonlu,sym modellerinede bakabilrsin?kymco,ama bunları honda yamaha gibi ha deyince satamayabilirsin..

peşin fiyatına 9 taksit imkani ile satış yapan bayiler var araştırabilirsin,veya tüketici kredisi ile alınabiliyor.

sağlıcakla...

aliberkgngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CG100>>CBR250>>NMAX
    Piyasa da pcx ile kıyaslanan nmax var bence değerlendirebilirsiniz abs güzel lastikler iyi gidiş avantajı

trattataa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doğmamış çocuğa don biçilmez.
    İş bulacaksın
    ehliyet alacaksın.
    yaklaşık 1500-2000 TL Ekipman alacaksın
    Yaklaşık 5000 TL biriktireceksin
    Sonra konuyu hortlatacaksın
    😉
    espresso, Cihan53 ve BattalGazi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)