Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

X MAX 250 SON HIZ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 İron Max
    HERKESE MERHABALAR ARKADAŞLAR X MAX İRON MAX MODELİ MOTORUM VAR ÖNÜNDE ORJİNAL UZUN CAMI TAKILI İLK KEZ DENEME FIRSATIM OLDU TAPA GAZDA 132KMH'a ULAŞTI YOL VER HAVA ŞARTLARI NORMALDİ. EGZOZ VEYA VARYATÖR GİBİ EKSTRADAN BİRŞEYİ YOK MOTORUN TAMAMEN ORJİNAL.
    132KMH Normal midir tapa gazda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax

dr pulley baga
    akrapoviç
    bmc hava filtre
    malossi kevlar kayıs

Motosikleti
    Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ZXlCEMHAOPM

dr pulley baga
    akrapoviç
    bmc hava filtre
    malossi kevlar kayıs
    doğrudur ben orjinal halini soruyorum herseyi fabrika çıkışı 132kmh normal mi?

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı rummy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğrudur ben orjinal halini soruyorum herseyi fabrika çıkışı 132kmh normal mi?
    düz hali oynanmanış olanı 140 yapıyor

Motosikleti
    düz hali oynanmanış olanı 140 yapıyor
    demekki ön camın etkisi oldu sanırım veya yolunda etkisi olmuştur belki bilmiyorum bende 140 yapmasını bekliyordum normalde.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı rummy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki ön camın etkisi oldu sanırım veya yolunda etkisi olmuştur belki bilmiyorum bende 140 yapmasını bekliyordum normalde.
    5-10 km daha hizli gidecegim diye uzun camin konforundan vazgecemezdim,zaten o hizlarla xmaxda sürekli gidilemiyor emniyet icin denemeyin derim,bir kez artcili merakdan zorladim bende 147 yazdi ama xmax gibi motorlar resmen Allaha emanet gidiyor 120 den sonra.
    espresso bunu beğendi.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    90 lı yıllarda bende mz 251 vardı ben 130 km hız zor yapıyordum arkadaşım 160 km 2006 da cub ile ben85 arkadaşım 110 km ama yarışınca ikisinide 1 km fark atıyordum 2014 te 500cc xciting 160 zor yapıyordu youtube de 190 yapıyormuş

Yav hep gitmeyen motorlar bana denk gelmiş milletim motoru amma hızlı gidiyor rummy nikli arkadaşım bilmem anlatabildimmi
    perisipis bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90 lı yıllarda bende mz 251 vardı ben 130 km hız zor yapıyordum arkadaşım 160 km 2006 da cub ile ben85 arkadaşım 110 km ama yarışınca ikisinide 1 km fark atıyordum 2014 te 500cc xciting 160 zor yapıyordu youtube de 190 yapıyormuş

Yav hep gitmeyen motorlar bana denk gelmiş milletim motoru amma hızlı gidiyor rummy nikli arkadaşım bilmem anlatabildimmi
    valla o dert bendede var bakıyorum benm motorlar milletinkine göre yavaş gidiyor çok tuhaf durum yalnız ince mesaj alınmıştır tr100a :D

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)

Motor 140 siz 75 kg olsanız beygiri de 20-21 arası olduğuna göre bi problem yok.

Motosikleti
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/R1Qm1a.jpg
    Motor 140 siz 75 kg olsanız beygiri de 20-21 arası olduğuna göre bi problem yok.
    bu nasıl bi hesap ilginç doğrusu bu arada motor 182kg. Ben üstümdekilerle beraber 80kg nasıl sizce son 132kmh?

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    https://www.youtube.com/watch?v=ZXlCEMHAOPM

dr pulley baga
    akrapoviç
    bmc hava filtre
    malossi kevlar kayıs
    Ben Joymax'im için Dr. Pulley Baga düşündüm ama caydırdılar. Daha çabuk aşınma yaptığını söylediler. Sanırım kayış felandı.
    Eksi durum oldu mu?

Motosikleti
    gt250r
    2kişi düz yol 135km,topcase yok ön cam yok. 77+51kg artçı.

Motosikleti
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2kişi düz yol 135km,topcase yok ön cam yok. 77+51kg artçı.
    bende ön cam var kilo 80 tek kişi 132 o ön cam bu kadar etkilememesi gerekiyor normalde o zaman motorda biraz skntı var son hızında

Motosikleti
    Xmax
    Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Joymax'im için Dr. Pulley Baga düşündüm ama caydırdılar. Daha çabuk aşınma yaptığını söylediler. Sanırım kayış felandı.
    Eksi durum oldu mu?
    valla hiç bir eksi yönü yok ben bundan önce jcosta kullandım ama güç dr pulleydeymiş harika bişey aşınma yıpranma hiç bi sorun yok

Motosikleti
    xmax 250-2016
    İyi günler arkadaşlar gerçi burası yeri değil ama yinede sizlere sormak istediğim bir soru var.2016 model xmax250 abs,siz motosikletim var ve daha 3-4 ay oldu şimdi ben bunun bazı parçalarını öğrenmek istedim en başta ön ve arka fren balataları hangileri diye.araştırdım ve çok çeşit olduğunu gördüm sonunda satıcılara sordum fakat inanın hepsi bana ayrı ayrı balata resimleri gönderdi kafayı yiyicem doğrusu hangisi diye.hepside benim gönderdiğim doğru diyor.tek pistonlu kaliper diyorum bu kardeşim diyor bakıyorum ön balata ile aynı resim.şimdi sorumu anladınız sanırım.2016 model abs,siz xmax250 tek kaliper motosikletimin ön ve arka balatası hangisi(öncelik arka balata)yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkür ederim.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı halit1960 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler arkadaşlar gerçi burası yeri değil ama yinede sizlere sormak istediğim bir soru var.2016 model xmax250 abs,siz motosikletim var ve daha 3-4 ay oldu şimdi ben bunun bazı parçalarını öğrenmek istedim en başta ön ve arka fren balataları hangileri diye.araştırdım ve çok çeşit olduğunu gördüm sonunda satıcılara sordum fakat inanın hepsi bana ayrı ayrı balata resimleri gönderdi kafayı yiyicem doğrusu hangisi diye.hepside benim gönderdiğim doğru diyor.tek pistonlu kaliper diyorum bu kardeşim diyor bakıyorum ön balata ile aynı resim.şimdi sorumu anladınız sanırım.2016 model abs,siz xmax250 tek kaliper motosikletimin ön ve arka balatası hangisi(öncelik arka balata)yardımcı olurmusunuz.şimdiden teşekkür ederim.
    Merkezyedekparça da Uğur bey size doğru balatayı gönderir yada yolunuz düşerse yeri Mecidiyeköy Trump Tower ın arka sokağında , bilgisayardan motorunuzun modelini ve yaşını girdiginde balata kodu çıkar , depodan bu kodla teslimat yapar , birçok motorun balatası birbirine ilk bakışta benzer ama kalınlığı vs birkaç mm farklıdır , ambalajın üzerinde de hangi motorun kaç modeline uygun olduğu yazmakta , marka tavsiyesi isterseniz f/p oranı mükemmel Brenta yı öneririm , iki motorumda da 5-6 takım kullanmışımdır , hiçbir sorun yaşamadım..

Motosikleti
    xmax 250-2016
    çok teşekkür ederim şimdi sitelerine girip araştıracağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)