Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rmg MotoGusto Venice 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim ilk motorum olucak Asya Nostalji düşünüyordum fakat Veniceyi gördüm hoşuma gitti sizin önerilerinizi alabilir miyim? Sorunsuz 2 sene kadar kullanmayı planlıyorum bütçem maksimum 4300 civarı başka scooter önerilerinizide bekliyorum.

http://www.rmgmotogusto.com.tr/tr/scooter/venice-gri

LASTİK ÖN / ARKA :120*70*12/120*70*12
    YAKIT KAPASİTESİ : 4,5 Litre
    BOYUTLAR : 1910*700*1180
    MAKSİMUM GÜÇ : 7,2Kw/7000rpm
    ÖN / ARKA FREN : Disk/Balata
    AĞIRLIK BOŞ : 95Kg
    MOTOR TİPİ : 4 Zamanlı,Hava soğutmalı
    SİLİNDİR HACMİ : 150 cc
    ÇALIŞTIRMA : Elektrik + Kick start
    ATEŞLEME C.D.I Ateşleme
    AKSESUAR Uzaktan Kumanda+Alarm

FİYAT:4180

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alma parana yazık, çinli olmayan temiz 2. el bir scooter al.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    TVS jüpiter der geçerim 2 yıl gerçek anlamda sorunsuz binersin.

Hocam o kadar nakitim yok 9 ay taksitle almayı planlıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:19 ----------

Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS jüpiter der geçerim 2 yıl gerçek anlamda sorunsuz binersin.
    TVS Jüpiterin mavisi hoşuma gitti hocam paketçi gibi durmakda istemiyorum pek

Çin malı mptor gayette alınır. Afiyetlede sürülür. Sadece üzErine daha fazla titremek zaten bir cep telefonu fiyatına aldım bunu diyip eşek etmemek gerekir.
    YalnıZ bu motorun titreşimi yedek parçası nasıldır bilemiyorum.

Alıntı lopus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı mptor gayette alınır. Afiyetlede sürülür. Sadece üzErine daha fazla titremek zaten bir cep telefonu fiyatına aldım bunu diyip eşek etmemek gerekir.
    YalnıZ bu motorun titreşimi yedek parçası nasıldır bilemiyorum.
    Adamı yanlış yönlendirmeyelim, markası ne olduğu belli olmayan çinli scooter alınmaz, çin malı belli başlı motosikletler alınır fakat scooter alınmaz.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    O zaman sana bir kaç seçenek sunayım

kymco agility 125 sağlamdır diğerlerinden daha hızlıdır süspansiyonları serttir.

Hero modelleri var düet ve dash vs onlarda idare eder tipini beğenirsen alabilirsin ama biraz motorları zayıf kalıyor bana göre.Tvs de öyle motor çok güçlü değildir ama konforludur.

Honda fiyz var ama oda tam paketçi motoru onu eliyorum.

Eğer biraz çıkabilirim dersen sym allo 125 var oda sağlam motordur kalitelidir hemde nostaji tipindedir.

Bana göre Hem şekil hem sağlamlık olarak sym allo 125, ikinci sırada kymco üçüncü sırada tvs gelir.Birde sym fiddle 125 var oda şirin motordur ama fiyatı daha yüksek dealim aroma diye modeli var o da yüksek fiyatlı farklı tipli bir motordur.

Sym allo 125 sana daha uygun gibi geldi bana.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59645579/detay

Alıntı savica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamı yanlış yönlendirmeyelim, markası ne olduğu belli olmayan çinli scooter alınmaz, çin malı belli başlı motosikletler alınır fakat scooter alınmaz.
    Lütfen yazdığımı tekrar okuyun.

yedimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Msx 125
    Uzun zaman sonra konuyu tekrar hortlatyım dedim

Motosikleti 2000km'dir sürmekteyim. Malesefki satın alırken araştıramadım çünkü kullanıcısı yoktu. Satın alırken yukarıdaki yorumlarıda okurken içimde çok büyük korku vardı. Sürekli tamirciye gidermiyim, sıkıntısı çok çıkarmı diye maşallah daha 2kez götürdüm onda da bakımlarını yaptırdım. Torku deneyimlediğim 125cc motosikletlere göre daha güçlü fakat konfor olarak pek konforlu sayılmaz Şehiriçinde kullanıyorum yaklaşık 3,5litre benzin tüketimi mevcut(ist trafiginde) Kendi sele altı bagajı çok küçük kilitlerimi ıvır zıvırlarımı anca alıyor. Max. 100km hızı görebildim. Belki rodajı tam anlamıyla tamamlanmadıgı için yada max. gücü o kadar olabilir. Şehiriçi işlerinizi rahatlıkla karşılayabilecek, ilk motosikletini satın alıcak veya fazla bütçesi olmayan arkadaşlara 125cc yerine değerlendirebilecekleri mis gibi scooter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)