Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

peugeot kisbee scooterımda gaz kesici var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    peugeot kisbe 50 cc
    arkadaşlar 50 km hızda gaz kesici devreye giriyor motor tekler gibi oluyor elimi hafif gazdan çektiğimde düzeliyor. bu kesicinin tam olarak olayı nedir, kaldırmamı tavsiye edermisiniz ? bayır aşağı inerken bile 50 yi geçmiyor motoru bayıyor ve geçmesine izin vermiyor motor zarar verirmi bu motora bana sakat bi şey gibi geldi ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    kesici amacı mtorun fabrika verileri üzerine çıkmasın diye bozulmasın dağılmasın diye 50 cc den büyük bir beklentiye girmeyin
    Mengu16 bunu beğendi.

peugeot servisini aradım tem de sıkıntı yaşandığını hızlanamadığımdan sorun yaşadığımı buna bir çözüm istediğimde ise bana motoran 80 wino limitör uyumlu ancak garanti dışına çıkacaktır dendi.Beklemedeyim...

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    CDI ünitesinden kısıtlıyor motor kendini kısıtlama olmayan CDI ünite alıp takabilirsin internette biraz araştırın çıkan sonuçlar sizi yönlendirecektir tek bir kablo sökmekle de iş halloluyor ama bilmek anlamak lazım

Biraz daha yagınlaşırsa daha da net bilgiler çıkar.Denemiş değilim cdi box ı motoran80 wino için ya da hangi box ile bu işi halledebiliriz bilgisi olan var ise yardımcı olmasını rica ederim.

"Vario ring" cikarin

vario ring çıkarılması nasıl bir fayda sağlıyor açarmısınız rica etsem.

Motosikleti
    CBF 150, Kisbee 50
    baltaci112 sorun çözüldü mü? Ben de aynı yolu deneyeceğim

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Onların amacı o zaten yönetmelik gereği.

Motorlu bisiklet (Moped): Azami hızı saatte 45 kilometreyi, içten yanmalı motorlu ise silindir hacmi 50 santimetreküpü, elektrik motorlu ise azami sürekli nominal güç çıkışı 4 kilovatı geçmeyen iki veya üç tekerlekli taşıtlar ile aynı özelliklere sahip net ağırlığı 350 kilogramı aşmayan dört tekerlekli L1, L2 ve L6 sınıfı motorlu taşıtlardır. Elektrik ile çalışanların net ağırlıklarının hesaplanmasında batarya ağırlıkları dikkate alınmaz.”

M sınıfa uygunluk şeysinden dolayı 50 yi geçmemesi normal.

Yok hayır sorunum o zaman çözülmedi.Çok yaygın değildi. Muhtemelen ancak oldukca keyifli ve güzel bir alet. Sonrasında sattım ama ilk fırsatta tekrar alacağım. Çözüm bulabildiniz mı siz cdi için?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)