Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 Scooter Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim öncelikle merhabalar aranıza yeni katıldım. Uzun süredir motor almak istiyorum 17 yaşındayım ilk olacak İnşallah daha önce elektrikli motor çok sürdüm o yüzden scooter almak istiyorum bütçem malesef 5.000 tl okulda normal hayatta arada körfez 90 km yere gidecek kadar scooter arıyorum abilerim tabi bide sizde bilirsiniz motor kadar görünüşüde önemli abilerim ben biraz iriyim uzun boylu bana önerebileceğiniz cebimi yakmayacak spor görünümlü bir scooter önerirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kymco agility 125 kullanıyorum ben. bi bak derim.

Abicim o motora bende baktım ama malesef altımda çok küçük kalıyor ben 182 cm 78 kiloyum başka önerebileciğiniz var mı

Motosikleti
    -
    kucuk teker alma,suzukı adress oncelıklı ardında sym symphony onerırım.

Tam model olarak bilmiyorum ama ben yamaha genius serisinin 125lik bi scooterını kullanıyorum fiyatı da bilmiyorum gerçi ben aldığım zamanlar 3bin liraydı zaten ahı gitti vahı kaldı şuan

Abilerim az önce biraz baktım da
    1-suzukı adress
    2-sym symphony
    3-rks cityblade bunların arasında kaldım ama acele karar vermek istemem siz daha bilgilisiniz bu üçünden sizce hangi yada başka öneriniz var mıdır

Motosikleti
    RKS Logik 150
    yeni rks aldım outlook 150 gayet güzel[IMG][/IMG]

Kalip li olduğun icin sana altin elbiseli adamin scooter videolarini izlemeni öneriyorum orda sana uygun scooterler tanitiyor kendide biniyor .

Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Mondial 150 Mash tavsiye ederim. 5000 TL ye en iyi ekipmanlarıyla beraber 0 km al keyifli keyifli kullan derim. Bakımlarını hiç aksatma gözün arkada kalmasın. Profil albümümdeki motosiklet 1 yaşında 0 km aldım ve şu anda 12000 km de. Memnun kalmasam inan tavsiye etmezdim. Saygılarımla.

Şu an bahsettiğin fiyata en şık scooter SYM Fiddle 3 125 cc ... Biraz daha ekleme şansın olursa 200i modeline de bakabilirsin. Renkleri ve tasarımı oldukça başarılı. Her iki modelde de seramik kaplama silindir mevcuttur. Hem dayanıklı hem de piyasası olan bir marka. Yarın öbür gün satarken fiyatı çok düşmez. Daha düşük segmentten motor bakıyorsan Hero lara bir bak derim. 5 yıl garantili ve fiyatları oldukça uygun.

O bütceye uygun ve konfor olarak sym joy ride200 gayet güzel bir motor arkadaşım kullanıyor çok memnun birgün bende bindim çok rahat oturuş ve sele konforu var

gokseltoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Kimse pcx önermemiş, ben önereyim madem

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Tvs wego metal kasa 12v cakmak sarj yuvali kullanan memnun kalan tanidiklar var hintli bir incele 5000tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)